Neverwinter Nights

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Já jsem tedy začínal s Fighter Mágem a neměl jsem problém, na druhou stranu, jednoduché to za něk také není.

Třeba teď hraju Hordes of the Underdark a také procházím s Fighter Mágem celkem bez problémů...
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

LordArian : Rangera som nehrál, ale može byť dobrý, dosť ľudí za neho hraje a dajú sa nájsť aj fakt dobré luky. Od šiesteho levelu bude mať aj zvieracieho spoločníka, ten tiež nieje na zahodenie. S tým liečením je to tak, že to má každý ako dovednost povolání, čo nechápem prečo.

Dalcor : Ako hraješ toho fighter mága ? Striedavo jeden level bojovník a jeden level mág?
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Ja sem z NWN hral jen zaklad, pac me to nak prestalo bavit a tak sem v datacich ani nepokracoval, navic kamos rikal, ze SoU dcl sux taxem ani nemel chut :). Ale dneska sem si koupil Deluxe edition (do sbirky) a asi si to zahraju odznova. Taky se ted rozmejslim jaky povolani si dam :).
Na poprvy sem to hral za rangera a celkem nic moc, zvireci pomocnik je vetsinou na pwd a tu lukostrelbu taky 2x nevyuzijes. Laka me klerik bo mag. Hej ted me to napadlo :) Zkusim si barda :D. Aspon naka sranda :).
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Valgard píše: Dalcor : Ako hraješ toho fighter mága ? Striedavo jeden level bojovník a jeden level mág?
Ne nejdřív udělám 3 lvl Fightera a pak dodělám Mága, hlavně ze začátku, pak už to dorovnávám, třeba teď mám v HotU Level 11 Fighter Level 10 Wizard, udělám L12 F kvůly bonus featu a už budu cpát body jenom do Wizarda (Asi).

BTW když jsme u HOTU - jsou někde další dřevěné kolíky na zabíjení Vampírů? Já našel jen 4...


Coby 182 u hraničáře zvol jako bojové zaměření Two Weapon Fighting místo lukostřelby a pak si vem prestižku Shadowdancer :) a máš po starostech, případně si vezmi tak jeden 2 levely barbary kvůly rejžování a máš mašinu na zabíjení.

Když si navíc vemeš některé ze zbraní na které je Weapon Finesse (Short Sword) můžeš si nahnat i vysoké AC a dobré útoky a nemusíš cpát body do síly .
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Dalcor píše:Coby 182 u hraničáře zvol jako bojové zaměření Two Weapon Fighting místo lukostřelby a pak si vem prestižku Shadowdancer :) a máš po starostech, případně si vezmi tak jeden 2 levely barbary kvůly rejžování a máš mašinu na zabíjení.

Když si navíc vemeš některé ze zbraní na které je Weapon Finesse (Short Sword) můžeš si nahnat i vysoké AC a dobré útoky a nemusíš cpát body do síly .
To nezni spatne, ale uz to trochu zavani PowerGamingem a to ja nerad :naughty:. Ted se tesim, az si to zahraju za toho barda, ale este me ceka nakam prace, takze asi az od pondeli :cry:.
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

coby182 píše: To nezni spatne, ale uz to trochu zavani PowerGamingem a to ja nerad :naughty:.
Já taky ne v papírové verzi, ale v PC mi to nevadí
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Coby 182 : No mne sa datadisky páčili oveľa viac, pripadajú mi také viac premyslené a majú lepší spád.

Dalcor : No nad tým som si tiež trochu lámal hlavu :). Ale stačí rozbiť nejaký ten nábytok čo sa tam vyskytuje (stoličky, stol) a hneď máš kolíkov koľko chceš.
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Já idiot!!!!!!!!!no vratím se tam ještě jednou a celou situaci dořeším :)
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Včera mě úplně dostalo že v HotU mají hanchmani konečně nějakej život - Valden se ptal tý Assasínky/já jim nemůžu přijít najméno/ že jeho droví majitelky často v souvislosti s ním říkali nějakou větu a on to nepochopil. No a ona assasínka mu řekla že to má co do činění s velikostí jeho ocasu (Valden je Tiefling a má slušivou oháňku). Sice trochu infatilní ale alespoň to žije.

Mimochodem nejdebilnější nápad v HOTU je krámek prodávající očarování na zbraně. Stává se z toho pak diablo s honbou po více penězích a lepších zbraních, pak mi vadí také množství kouzelných předmětů, s tím jak je můj Geroj navlečen by si poradil i s Elmisterem (jenom Raistlin by ho vyřešil jednou pro vždy)
Uživatelský avatar
Silverbow
Sigilan
Příspěvky: 93
Registrován: 1.10.2005 11:35
Bydliště: Elysium
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Silverbow »

Dalcor píše: Mimochodem nejdebilnější nápad v HOTU je krámek prodávající očarování na zbraně.
Co mas proti zvrhlostiam ako toto? ;-)
Obrázek
Most people have evil spirits. You? You have stupid spirits. Go see shaman, get hole in head...
- Sulik, to G.W. Bush, in Fallout 2 -

WARNING: The content of this post may pose danger to your mental health.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Silverbow: Kdyby k němu byli i adekvátní nepřátelé...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

LordArian píše:Silverbow: Kdyby k němu byli i adekvátní nepřátelé...
Tak to by bolo ešte horšie... zase súboje demigodov, z ktorých keby sa jeden zobral a rozhodol, že sám vyhlási vojnu celému Faerunu, tak by ju vyhral... :roll:
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Njn, s tými predmetmi to preháňajú, ale niesú to len predmety, ale aj vlastnosti postáv. Stále nové prestige classy a vlastnosti, ktoré sú fakt hardcore. No ale čo hráči chcú, to majú :). Holt doba sa mení. Ale zase aj niektoré príšery sú dosť tuhé. Otázka je, či by vobec mal hráč poraziť takého demilicha alebo draka. To by ale vetšina nepreniesla cez svoje ego :).

Zaujímalo by ma, ako zabíjate demilicha. Ten dá riadne potrápiť. Alebo drakolicha. Dokedy som nezistil ako sa brániť tomu jeo blbému dychu, tak to bolo riadne HC. Hlavne ma zaujíma, ako takéto potvory dávate s mágom, keďže všetky HC potvory majú imunitu na kúzla.
Uživatelský avatar
Silverbow
Sigilan
Příspěvky: 93
Registrován: 1.10.2005 11:35
Bydliště: Elysium
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Silverbow »

Demilich: ak mas dost dobru silu a zbran, tak brutalne ubit. Inak pouzivat nanho healujuce kuzla, to ho zranuje (v prvej hre som ho zabil cez opakovane Lay on Hands...)

Dracolicha sa da v pohode ubit aj s trochu slabsou postavou (len treba rychlo bezat k phylactery a rozbit ju).

Co sa magov tyka, tak ich nehram, kedze interface hry je pre spellcasterov extremne user-unfriendly. :lol:
Most people have evil spirits. You? You have stupid spirits. Go see shaman, get hole in head...
- Sulik, to G.W. Bush, in Fallout 2 -

WARNING: The content of this post may pose danger to your mental health.
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Ja teraz hrajem shiftera a je to dosť o hubu.

Demilich : Najprv som na seba nahádzal ochrany a boosty a behal okolo neho nech vykuzli kuzla. Potom som morfol do Nemrtvého lorda a sekal do neho. Ten mu aspoň niečo robil. Nevýhoda je, že sa nemožem liečiť, ani lektvarmi, keďže je to nemŕtvy. Takto som ho pomaly dával, ale je to dosť hard. Dobré ale je, ak na mňa začne hádzať kúzla založené na negatívnej energii a pekne ma lieči :). Liečivé kúzla ma nenapadli. Ja ich ani nemám namemorované, keďže liečenie kúzlami je degradované prakticky neobmedzeným počtom sád na liečenie a ozdravovacích lektvarov.

Drakolich : No toho som prvýkrát dával asi hodinu :). Za boha som sa nevedel trafiť a on mi tým blbým dychom bral v pohode viac ako 100 a skoro každým úderom zrazenie. Včera keď som ho dával druhykrát a už som bol zúfalý, tak ma napadlo že použijem ten stínový štít z amuletu a už to bolo o inom. Tiež som ho ubil s Nemrtvým lordom. Tú blbosť rozbíjam vždy až keď ho zabijem. Prebehnúť tam pred tým cez tie hardcore pasce musí byť teda celkom sranda. Ale ma to ani nenapadlo.
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“