Film

Zde se sbírá odpad z celého Sigilu. Klidně si přidejte i svoji hromádku, ale počítejte s tím, že věci se zde ztrácejí...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Carlos »

:lol:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Film

Příspěvek od Field Mouse »

Tak sem se vrátil z tábora a vidim, že přípravy na film ani trochu nepokročily. Chvilku jsem si myslel, že kdyby se mnou dva lidi udělali scénář a kdyby se zajistily ty věci, o kterých někteří lidi psali, že je mají k dispozici, tak by něco natočit šlo, ale zdá se, že všechno byly jen velkoústé plány, pro které se nikomu nechce udělat nic pořádného. Takže někdy příště pánové :-)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Mecker »

Takže je to asi jasné. Možná příští rok. Myslím si, že přesunutí tématu do Hadrníka, nebylo asi taky nejlepší, sem přece jen moc lidí nechodí.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Mecker píše:Myslím si, že přesunutí tématu do Hadrníka, nebylo asi taky nejlepší, sem přece jen moc lidí nechodí.
Lidí ani moc ne, toť pravda.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Target »

Mecker píše:Takže je to asi jasné. Možná příští rok. Myslím si, že přesunutí tématu do Hadrníka, nebylo asi taky nejlepší, sem přece jen moc lidí nechodí.
Hardník byl vždycky nejzajímavější!
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Film

Příspěvek od PostTrauma »

Je pravda, že jakékoliv natočení filmu bez astronomických částek by bylo spíš jen pro srandu. Tím pádem by si autoři nedali takovou práci se scénářem. Tím pádem by výsledek byl o to víc pro srandu. Tím pádem...hrozivá spirála mířící do pekel.

Dopadlo by to asi jako film Fallout, točený fanoušky této hry. Peníze a herci je až to poslední, co jim chybí.

Kdyby ale opravdu chtěl někdo něco psát a poté točit, určitě bych se přidal. Aspoň bych dal vyniknout svým spisovatelským ambicím : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Film

Příspěvek od Field Mouse »

Já si klidně práci se scénářem dám, ale nebudu to celý dělat sám - přidá-li se pár lidí, můžem si to rozdělit a budem mít rok na to to udělat.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Film

Příspěvek od PostTrauma »

Může to být sranda, no : ) Ale muselo by se to docela dost ořezat (resp. zvolit cestu pro Dítě). Začal bych v Candlekeepu a šel hlavní linii (potkat Khalida, Jaheiru, jít do Nashkelu...) plus sem tam něco mimo (potkat Drizzta : )). Nicméně se musí počítat s tím, že ať uděláme jakkoliv dobrý/špatný scénář, výsledný film bude o dost horší : ) Chci vidět, jak natočíme efekt magické střely třeba : D
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Elessar »

Vzdajte to kým je čas.
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Film

Příspěvek od PostTrauma »

Elessar: Tady určitě nejde o film, který by měl jít do kin, maximálně tak někam na net, odkud si ho stáhne s trochou štěstí půlka osazenstva tohohle fóra, trochu se nasměje a tím to skončí. Ale s tím se holt počítá a může být docela sranda to aspoň zkusit : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Film

Příspěvek od Field Mouse »

PostTrauma píše:Může to být sranda, no : ) Ale muselo by se to docela dost ořezat (resp. zvolit cestu pro Dítě). Začal bych v Candlekeepu a šel hlavní linii (potkat Khalida, Jaheiru, jít do Nashkelu...) plus sem tam něco mimo (potkat Drizzta : )). Nicméně se musí počítat s tím, že ať uděláme jakkoliv dobrý/špatný scénář, výsledný film bude o dost horší : ) Chci vidět, jak natočíme efekt magické střely třeba : D
Na 11. stránce jsem psal, co by tam podle mě mělo být, ale klidně se to může dovést třeba jen do vyřešení Nashkelských dolů a pak to ukončit velkým nápisem "atd." :-) Na Khalida a Jaheiru bych se vykašlal, pokud nebude hodně herců, tak to musí být single, ať nejsou všichni skřeti a banditi jeden a ten samý člověk. Jinak všechno samozřejmě závisí na organizaci a ochotě, když začnem teď, tak to do příštího roku v pohodě zorganizujem. Když začnem příští rok v červenci, tak se lze v předchozích příspěvcích dočíst, jak to dopadne. No a i kdyby se nakonec nic nenatočilo, tak scénář se neztratí, můžem ho hodit pro zábavu ostatním na net a natočit to někdy příště :)

Kouzla by se musela samozřejmě pojmout velmi parodicky, třeba děs by se mohl kouzlit tak, že mág vyskočí a zakřičí: "Bububububu!", načež polovina postav okolo začne běhat hrůzou dokola. K tomu by se přidaly titulky, které by vždycky hlásily třeba "Ten a ten kouzlí děs." "Ti a ti - zděšení." Kdo potřebuje složité počítačové efekty :-) A magická střela? Namířit prstem a zvolat "Pif, paf!" Při parodii je dovoleno všechno :-)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Film

Příspěvek od PostTrauma »

Já bych to ale moc netočil jako parodii. Ono to tak sice nakonec stejně bude vypdat, ale aspoň to bude v rámci jistých mezí. Dal bych tam takový ten humor, který tam patří, zahrnující tupý předmět o velikosti Elminstera S kloboukem. Nějaké fórky typu elfa Xaxyho, který zabíjel gobliny, až byli ÚPLNĚ mrtví, bych do toho nestrkal.

Takže kouzla bych vyřešil latinou a gestikulací (kde bude třeba), přičemž efekt bude patrný na nepřátelích. Většinu kouzel bych ale ani nepoužíval. Stačí si vzpomenout, jak směšný film bylo Dračí Doupě, kde na to měli víc milionů dolarů, než nás bude ten film točit. Takže veškerá magie raději ve stylu LOTRa, kde si Aragorn nasadil plášť a rázem vypadal mnohem víc jako král (asi ekvivalent pláště nymfy).

Ad pár příspěvků na stránce 11 bych to s hrou moc nepropojoval, takže nějaký F/M/T by to určitě nebyl. Dejme tomu, že spíš Fighter/Sorcerer, protože magické síly by objevoval postupně (jakožto dítě Bhaala), ale nebylo by to nijak dané. A vzal bych teda aspoň Imoen, jinak to bude docela nuda.

Celkově bych hodně čerpal ze seriálu Zaklínač, protože se mi hodně líbil a nebylo to tam vyřešené vůbec špatně (pominu-li nízký rozpočet na efekty).

Ale jestli to opravdu chcete udělat jako totální parodii, spíš jako hru ve filmu než jako film s příběhem BG, tak to bych do toho raději nešel.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Mecker »

Zas úplnou parodii ne, mohlo by se to držet trochu v reálu. Ty efekty pak není problém dodělat, až je film natočený, v malování umí udělat animaci každý. :D
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Film

Příspěvek od PostTrauma »

Mecker: Něco na ten způsob, akorát bych sehnal někoho, kdo umí použít i víc hi-tech program : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Film

Příspěvek od Minsc »

Zduřte lidi! Omlouvám se, ale klek mi net a jde mi zas až teď, takže jsem nikam nejel, protože jsem nevěděl, jak to daleko dospělo. Nicméně si myslím, že by byla velká škoda ten film nenatočit a myslím, že bychom měli zhodnotit nový termín- než najdeme kamery, herce, peníze... Jedním z hlavních problémů bylo, že FieldMouse nám neposkytl noclech u sebe( takže za to můžeš ty, kámo :twisted: ). Jinak nechápu, proč sem chodí lidi, kteří sem přišli ostatní akorát urážet a nepřispějí ničím, co by pomohlo naší věci- viz. Anomen, choďte si spamovat jinam, a když už spamujete, tak se za to neomlouvejte(viz. Anomen :-D )! Všichni se držte, ten film bude fakt pecka! :twisted:
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hadrníkovo náměstí“