Silvestr

Zde se sbírá odpad z celého Sigilu. Klidně si přidejte i svoji hromádku, ale počítejte s tím, že věci se zde ztrácejí...
Odpovědět
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Silvestr

Příspěvek od Tarreb »

No to je ale náhodička... :applause:
Přeji základníkům pevné nervy.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

Tak jak to vidíte na toho 24.? Všichni můžem?
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Silvestr

Příspěvek od Field Mouse »

Já dorazím určitě. Sice jsem se dneska dozvěděl, že den předtím budu mít menší pařbu, ale pokusím se tam chovat takovým způsobem, abych příští den mohl :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Silvestr

Příspěvek od Carlos »

Jsem ready. Mimochodem by asi bylo dobré vyměnit si čísla (jen pro jistotu - ČD alias 'času dost' mohou zamíchat kartami).
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

Já teda ready nejsem, ale u mě je zvykem dělat věci den předem, takže dorazím, i když nevím, jestli budu kdy ready : ) Číslo pošlu SZ časem.

Doufám, že nám bude přát počasí.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Silvestr

Příspěvek od Tarreb »

Na 90 procent dorazím, ready ještě nejsem, ale za těch 13 dnů snad budu.

Jet můžu pod podmínkou, že budu rodiče průbežně (alespoň třikrát) zpravovat o svém stavu. Tímto se Vám předem omlouvám za případné rušení atmosféry. Je mi to líto, ale jinak bych nemohl, prosím tedy o pochopení :-|
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

Tarreb: Nelámej si tím hlavu, hlavně doraž : )

Field Mouse: Trasu a questy bych delegoval na tebe, souhlasíš? : )

Btw chcete dohodnout až na místě, jestli budem 100% RP nebo lidem řekneme, že hrajeme hru?
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Silvestr

Příspěvek od Field Mouse »

Telefon zveřejňovat nebudu, protože si ho na akci určitě neberu :)
Jinak navrhuju setkat se tak, že každý napíše, jakým způsobem a kdy přesně podle jízdního řádu dorazí, pak už není na místě problém zjistit si případné zpoždění a počkat. A dáme-li si sraz před světelnými tabulemi s odjezdy, nemůžeme se minout, obzvlášť když budeme výrazně oblečeni (alespoň já budu hned při příchodu).

To počasí by to vskutku chtělo, kdyby nebylo, tak bychom asi museli plnit questy hlavně v metrech, hostincích, obchodech a jiných krytých prostorách - taky by se to snad nějak zkoulelo. Nicméně hezčí počasí bude rozhodně lepší a dal bych ho za úkol klerikovi, aby jménem naší věci oslovil potřebné bohy :)

Tarreb: pokud si ke psaní sms vymyslíš nějakou RP záminku, pak není problém :)

Trasu klidně vezmu na sebe, questy - ano, můžu vytisknout :))

Lidem bych určitě neříkal, že hrajeme hru, akci bych bral jako 100% RP s humorem. (ono když k tobě přistoupí na ulici člověk ve fantasy převleku a ptá se, kde najde kouzelníka Václava, tak vysvětlení stejně nepotřebuješ :) )
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

Tak máme sraz někde na nádr. nebo u zkamenělého jezdce? : )

Když tak na to koukám, hodilo by se to na Florenci, protože tam přijedem s kamarádkou cca v 9:15. (Jet v 6 je moc brzo, takže v 7.)
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Silvestr

Příspěvek od Field Mouse »

Aha, nj! No nedělá mi problém srazit se kdekoli, kde se domluvíte, ať už to bude Florenc, Hlavák nebo Jezdec.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Silvestr

Příspěvek od Tarreb »

Já mohu dorazit kamkoliv a téměř kdykoliv, do Prahy totiž pravděpodobně přibudu již v pátek a přespím u některého ze svých příbuzných či přátel. Dorazím asi MHDčkem, nejspíš metrem.
protože tam přijedem s kamarádkou cca v 9:15
Tak posunem zahájení akce na 10:00?
nemůžeme se minout, obzvlášť když budeme výrazně oblečeni (alespoň já budu hned při příchodu).
Já sice hned nebudu, ale když zamířím k první partě divně oblečených lidí, mám šanci, že to budete Vy :-)
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

Já možná taky přijedu už v pátek a v Praze přespím u někoho, ale nevím, jak to udělá kamarádka. Ještě se musíme domluvit a přesný čas, kdy můžem dorazit, vám upřesníme. Nedělá nikomu z vás problém něco mezi 9 a 10?

Jestli nebude hezky, budu muset vymyslet jiný kostým, protože plánuju jít jenom v kalhotech, plášti, žábách a o holi : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Silvestr

Příspěvek od Tarreb »

Nedělá nikomu z vás problém něco mezi 9 a 10?
Mě nee.
jestli nebude hezky, budu muset vymyslet jiný kostým, protože plánuju jít jenom v kalhotech, plášti, žábách a o holi : )
Nedělej si starosti, vem si deku, pokud Ti bude zima, tak se do ní oblíkneš, nebo zabalíš. A na dece se dá i sedět, popřípadě jí můžeš používat k různým bojovým fintám! Ani ten nejlepší šermíř nevypadá tak drsně, pokud ho pohřbíš pod dekou!
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Silvestr

Příspěvek od Field Mouse »

Ještě ke srazu - pokud byste měli hodně nepotřebných věcí (třeba civilní oblečení), mohli bychom se sejít přecijen na tom hlaváku, jsou tam velké úschovné skříňky za 60 Kč na den, na což se lze bez problémů složit a nebude pak třeba tahat se s tím městem.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Silvestr

Příspěvek od Tarreb »

Tak to je užitečná informace.
Mohu se optat, jak jsi na tom s vymýšlením té trasy+zařazením úkolů?
Odpovědět

Zpět na „Hadrníkovo náměstí“