Silvestr

Zde se sbírá odpad z celého Sigilu. Klidně si přidejte i svoji hromádku, ale počítejte s tím, že věci se zde ztrácejí...
Odpovědět
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

Kamera mi nepřijde jako dobrý nápad. Bylo by sice hezké to nějak zvěčnit, ale na druhou stranu by to nemělo kazit zážitek (což by filmování podle mě způsobilo - už tím, že by to odradilo lidi od spolupráce). Pár fotek by nemuselo být na škodu a mohlo byt to splnit účel jakožto dokumentace : )


Jinak bychom tedy měli zjistit, kdo je opravdu pro a jaké povolání by chtěl mít. Osobně nemám žádné preference, takže moje povolání závisí hlavně na tom, jaký kostým budu schopen sestavit : ) Doma mám výše zmiňovanou helmu a luk (vzhledem k jeho hodnotě si nejsem jist, jestli ho chci riskovat), zbytek bych musel dosehnat odněkud.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Silvestr

Příspěvek od Tarreb »

Já bych šel jako hraničář. Mohl bych vzít kuši, ale to nebudu riskovat, tedy beru prak. (Ne, není podomácku vyrobený z klacku a zavařovací gumy 8-) :roll: ). Dále středověkou kápi v odstínu khaki zelené, nějakou tu zbraň na blízko a též se pokusím kámoše ukecat aby mi půjčil brigantinu.

Zvládl bych i mnicha- kimono, na halvu jarmulku a pohyby Jackieho Chena ;-) . Usadit se tak na karlově mostě v pozici lotosového květu :lol:

V nouzi bych zvládl i zloděje.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Silvestr

Příspěvek od Field Mouse »

Osobně disponuji bokkenem z dob mládí a divokosti (tzn otlučený), na který mám celkem nepraktický, ale hezký látkový obal, co se dá dát na záda.
Dále mám luk z doby ještě většího mládí, který bych obětoval úplně klidně, neboť je takový zpola podomácku vyrobený, na první pohled vypadá docela rozumně, ale střílet z něj příliš nejde (a mimoto už ani nemám šípy).
A ještě mám velmi hezký bokken potažený černým molitanem, který je v půlce zlomený, takže je z něj teď velmi hezká černá dýka či krátký meč, kterému bohužel chybí špička, ale i tak vypadá docela dobře (krátký meč s rukojetí pro jedenapůlruční meč :-) )
No a nakonec mám dřevěný nůž z dob, kdy jsem s ním trénoval jiu jitsu, ten je vyloženě jen tréninkovým nožem, takže není hezký ani trochu, ale je zase celkem praktický (dobré thac0, nemastný vzhled).
A plastové žonglovací kuželky a žonglovací míčky, se kterými umím slušně žonglovat, pokud by bylo třeba (jako např. bard kejklíř, ačkoli z ostatních bardských dovedností mohu nabídnout snad jen lore :-) )

A kamera mi přijde ok, pokud ji někdo přinese, tak bych se rozhodně nezlobil - na některé aktivity, jako třeba rozhovory, asi není úplně ieální, ale na aktivity jiné, jako například bojové scény a další srandičky, by se určitě využila.

Povolání mi je celkem jedno, asi nic, na co bych musel shánět příliš složitý kostým, neboť žádné vhodné oblečení nemám - takže bych se přimlouval k tomu dělat to v úplně normálním oblečení (ale klidně s lukem přes rameno).
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Miros
Sigilan
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2008 16:13

Re: Silvestr

Příspěvek od Miros »

Já bych rád, ale na rozdíl od vás sem ještě hodně mladý, teda obdobně jako tady Tarreb, ale Zlínák, kterého rodiče asi nepustí. Ale třeba by se to ukecat dalo. Jak to tady čtu, nemyslíte že s vás nepujde trochu strach když budete chodit s meči po Václaváku? :D ještě na vás příjdou zahalení, teda fízlové :D
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

Zahalení nad námi nemají žádnou moc : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

A fízlové jsou... prostě fízlové, záleží na tom, jak moc se budou nudit ;-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Silvestr

Příspěvek od Tarreb »

Zahalení na nás přijdou určitě, otázka je spíše za jak dlouho. :-)
Miros: Zkus to ukecet, nechci tam bejt nejmladší... :pray:

K tý mojí výzbroji: Ještě můžu vzít claymoore.EDIT: Ale raději nevezmu, vezmu si spíše nějaký palcát, ať nemáme všichni stejné vybavení. Navíc ne že by se mi chtělo tahat claymoore do prahy, pak celý den po praze a zase spátky domů :roll: .

EDIT č.2: Field Mouse: Pokud bys potřeboval kostým na barda, mohl bych ti zapůjčit takový legrační kostičkovaný obleček z karnevalu, kde jsem byl za pierota :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Tarreb: Mohl bys mi eventuelně ten claymore vzít? Odpadne to nošení po Praze, pronesu se já. Půjdu asi za barbara nebo tak :mrgreen:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

Já mám taky oblečení, které by mohlo odpovídat bardovi (takové barevné věci ze španěl), ale za barda jít určitě nechci, musel bych táhnout kytaru, na kterou neumím : D

To abych šel za mága - to není tak špatné : ) Akorát nemám prakticky nic (no, nějaká hůl by se možná sehnala) na kostým.

Carlos: Jestli chceš, vezmu ti helmu (můžu dodat obrázek) : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Silvestr

Příspěvek od Tarreb »

Carlos: Srry, ale claymoore ti nevezmu, střežim ho jako své levé varle, nedám ho z ruky a tak podobně :-) . Ale pokud chces tak ti můžu půjčit morgenstern, což je IMO pro barbara i lepší.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Jestli je to meč, tak to beru ;-)

Díky
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Silvestr

Příspěvek od Tarreb »

No, to je spíše něco jako řemdih. :mrgreen: Je to známé také jako jitřenka nebo morning star. Vypadá to asi takhle http://images.google.cz/imgres?imgurl=h ... N%26um%3D1

Ten můj má ale jen 1 hlavici a je menší a lehčí. Nepočítej s tím ale na 100 procent :-)

PsT: Na toho mága ti můžu půjčit dílenský pracovní plášť( laikům může připomínat mágovský ;-) a pak takovou tu vysokou čepici s hvězdičkami. :lol:
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

Tarreb: Jestli myslíš takový ten, co se používá na laborky z chemie, tak to není zrovna košér : ) Ideální by byla kutna nebo aspoň plášť, ale ani jedno bohužel nemám. Holt budu mít asi nejhorší kostým : ) Jinak tu čepici beru, nemáš obrázek? : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Silvestr

Příspěvek od Tarreb »

Je to pracovní plášť do dílny uměleckého odlévání. Přeber si to jak chceš. :mrgreen: Je pěkně zelený a prý velmi sexy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , jak jsem se dnes ráno dozvěděl :oops: .
Ne obrázek čepice bohužel nemám, ale o víkendu( snad ) dodám.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Silvestr

Příspěvek od PostTrauma »

Tarreb: Tak k tomu kdyžtak vem i obrázek toho pláště, prosím tě : ) Já zas dodám obrázek helmy, kdyby měl někdo zájem.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Odpovědět

Zpět na „Hadrníkovo náměstí“