Our Hero Jesus

Zde se sbírá odpad z celého Sigilu. Klidně si přidejte i svoji hromádku, ale počítejte s tím, že věci se zde ztrácejí...
Jesus
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 3.2.2010 17:33

Our Hero Jesus

Příspěvek od Jesus »

Elfoid Zkuřba píše:Se vůbec nedivím, že se vzdal esence, kdybych měl tak blbé jméno, jako Abdel Adrian, tak bych se to snažil utajit, a ne aby ho ještě někdo vzýval.
Haha, tak ešte som to nedohral , ale asi si tú esenci nechám. Charname sa volá Jesus. Tam nie je čo riešiť :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Len nech ho vzývajú.
(To že , Jesus Christ nie je mozno vhodne meno do tohoto prostredia je možno pre niektorých diskutabilné. Ja na to prdím, a páči sa mi keď tam po svete behá Jesus. A kedže nie je vobec dokázané , že Ježiš bol skutočná, historická postava, automaticky spadá do tej druhej kategórie. čiže mi do fantasy úplne sedí. :lol: a postavy s týmto menom budú po rôzných herných svetoch behať pokiaľ budem žiť/hrať. Samozrejme tento čas sa dá skrátiť tak, že ma niekto sundá hromobleskom, ohnivou päsťou, neutopí ma keď pôjdem na výlet na Gerlach, prípadne na mňa pošle komando krvilačných kobyliek alebo nejaké smrteľné choroby atp. )
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Our Hero

Příspěvek od Welwet »

hmmm Irenicus bude asi Pilat ne ? a Sarevok bude Jidas...=oDDDDD
Obrázek
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Our Hero

Příspěvek od Tarreb »

Welwet píše:hmmm Irenicus bude asi Pilat ne ? a Sarevok bude Jidas...=oDDDDD
A kdo bude Bhaal? : )
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Our Hero

Příspěvek od Welwet »

treba samotnej dabel...=o))
vis co....on udelal nejaka decka...treba se buh jen schovava za tim ze je jeho otec....a tri kralove budou Elminster, Gorion a jeste nekdo tam tusim sehral roli..BG 1 tak neznam takze nwm...
a druzinici budou apostolove....=oD

kua to je dobrej namet na krestanskej mod =oD...nebo jak to jinak nazvat ? =oDD :lol: :lol:
Obrázek
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Our Hero

Příspěvek od Tarreb »

treba se buh jen schovava za tim ze je jeho otec
Neschovává... Otec, Syn a Duch=tři v jednom ;-) . Takže se nevydává za jeho otece. To jen tak na okraj ;-)
kua to je dobrej namet na krestanskej mod =oD...nebo jak to jinak nazvat ? =oDD :lol: :lol:
Dobrý nápad, ale proč se omezovat jen na křesťanství? Na světě je tolik zajímavých náboženství :lol: ;-)
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Our Hero

Příspěvek od Welwet »

no me puvodne napadlo ze jeho otec ..teda vlastne matka mohla byt Shiva =oD......ale jinak fakt no proc se omezovat =oDD :lol:
ale ta Shiva moc zla prej az tak neni no...ale neznam ji ..to takze raci nebudu moc komentovat..aby na me nahodou nespadla strecha =oD :lol:
Obrázek
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Our Hero

Příspěvek od Tarreb »

...ze jeho otec ..teda vlastne matka...
Tedy vlastně otec :-D . Alespoň tady o něm mluví v rodě mužském.
A pamatuj klasickou zásadu: Dělej vtípky na jaké náboženství chceš, ale o mohameda se NESMÍŠ ani otřít, protože to bude okamžitě bráno jako provokace, urážka na cti apod. :roll:
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Our Hero

Příspěvek od Welwet »

jako hele...ja jsem puvodne chtel..ale bojim se anych neskoncil na nejakem videu kde me nekdo s cervenou kuklou na hlave bude rezat mou HLAVU.. :lol:

ne..ja se nevopiram o nikoho..neziju s bohem, nemodlim se...vlastne je me sumafuk....to stejne plati o Mohamedovi...a tetka nevim proc se ty o nej opiras ? me to moc nerikej ja nejsem americkej fanatik nebo zasvecenec jejich konfliktu....nehajim nejak ty posuky co tam a vsude mozne odpalujou bomby..ale kdo vi dneska kde to vlastne zacalo...proc to je..a proc vsude vidim americany =oD...
teda pokud sem pochopil spravne ze narazis na tohle..


jinak dotaz..mam doufam jeste nejakou vuli tam navrchu ? bo tech OT co jsem tu nadelal =oDDD :lol:
Obrázek
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Our Hero

Příspěvek od Tarreb »

ne..ja se nevopiram o nikoho.
Kdybych byl v konfliktni naladě, tak se s rebou asi začnu hádat, že každý v něco věří a o něco se opírá - minimálně o sebe.
.a tetka nevim proc se ty o nej opiras
Prosím, řekni mi, že to byl překlep a mělo tam být otíráš Já mám k tomu, abych se opíral o Mohameda asi tak daleko, jako náš fyzikář k čistotě.:)
inak dotaz..mam doufam jeste nejakou vuli tam navrchu ? bo tech OT co jsem tu nadelal =oDDD :lol:
Tohle přece souvisí s možným původem našeho hrdiny, ne? ;-)
a proc vsude vidim americany?
Protože hromadně jezdí no Čech na dovolenou ;-)


A abych nebyl tak úplně OT: Má první postava byla ranger se jménem Tarreb, které mi vyhodil jakýsi generátor fantasy jmen (!). Když jsem se dostatečně podivil, co je to za idiotské jméno, tak jsem si ho dal i zde na foru :mrgreen: .
Za hraničáře jsem neuměl tehdá moc hrát, spíše jsem ho hrál jako fightera.
Začal jsem tedy znova, za bojovníka, který se jmenoval Ervin. To jsem poprvé BG2 dohrál.
Pak přsšel na řadu bojovník/mág, který dostal do začátku nejen slušné staty, ale také jméno Geralt. Od té doby se tak jmenovala většina mých postav
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Our Hero

Příspěvek od Welwet »

Prosím, řekni mi, že to byl překlep a mělo tam být otíráš Já mám k tomu, abych se opíral o Mohameda asi tak daleko, jako náš fyzikář k čistotě.
to byl preklep...=oD:...

....u nas jezdi nejaci amici ? vidis v nejakem poradu se ptali jestli vi kde je ceska republika a ze prej : to bude asi nede v rusku ne ? =oD.... :lol:


jinak muj prvni hero byl zaklinac Edvin, a to si nedelam srandu jmeno me napadlo...jen teda to W tam nebylo..
az pozdeji jsem dosel k BG a divil se...taky jsem pozdeji zjistil ze Edwin je hodne popularni jmeno.
Obrázek
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Our Hero

Příspěvek od Tarreb »

....u nas jezdi nejaci amici ? vidis v nejakem poradu se ptali jestli vi kde je ceska republika a ze prej : to bude asi nede v rusku ne ? =oD....
Tomu bych klidně i věřil. Historky o absenci mapy na hodinách zeměpisu v amerických školách tedy nelhaly :lol: .
u nas jezdi nejaci amici?
Ano, v tomto mi můžeš věřit; můj otec pracuje jako správce muzea.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Our Hero

Příspěvek od Carlos »

Křesťanský mod :lol:

Svatá trojice - charname, Bhaal a esence, ne?
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Our Hero

Příspěvek od Welwet »

Carlos píše:Křesťanský mod :lol:

Svatá trojice - charname, Bhaal a esence, ne?
ty by jsi taky vsechno chtel parodovat..=oD.. :lol:

me se teda vice pozdava Gorion, El Minster, a nekdo dobrej by se jeste domyslel..premyslel jsem o Drizztovi...ale to tam moc nepasuje =oD :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Welwet: Vycházel jsem z klasického učení - syn, otec a duch svatý :arrow: syn = charname, otec = Bhaal, duch = esence. Přijde mi to logické.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re:

Příspěvek od Tarreb »

Carlos píše:Welwet: Vycházel jsem z klasického učení - syn, otec a duch svatý :arrow: syn = charname, otec = Bhaal, duch = esence. Přijde mi to logické.
Ano logické to je. Akorát ti za takovou svatokrádež budou asi chodit dopisy, ve kterých ti budou členové všech různých denominací a sekt přát, abys dostal nějakou hnusnou nemoc a umřel. :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Hadrníkovo náměstí“