Tool: Erinye

Vydali jste nějaký mod a chcete jej ukázat světu?

Moderátor: Razfallow

Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Tool: Erinye

Příspěvek od drake127 »

Erinye
download
Verze: 1.0.1.15
Autor: drake127
Požadavky: Windows NT 4.0 SP3 a vyšší, Visual C++ 2005 Redistributable

Erinye je mnou vytvořený program pro zautomatizování házení statistik v obou dílech Baldur's Gate a Icewind Dale.

Protože se jedná o docela ranou verzi, chtěl bych Sigilany poprosit, jestli by mi to otestovali na svých počítačích a sdělili své dojmy. Víc hlav víc ví a budu rád za vaše zlepšovací návrhy a především nalezené chyby, protože s tímto programem půjdu ke zkoušce.
Naposledy upravil(a) drake127 dne 4.1.2007 1:40, celkem upraveno 10 x.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

mě nefunguje:

Kód: Vybrat vše

Spuštění této aplikace se nezdařilo, protože konfigurace aplikace není správná. Tyto potíže lze pravděpodobně vyřešit opakovanou instalací aplikace.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Tato chyba se objeví, když nemáš nainstalované potřebné knihovny C++. Nemáš asi žádný program, který by je potřeboval a tudíž přidal při instalaci. Odkaz na jejich stažení najdeš v prvním postu.

Pozn.: Toto je dodatečně upravený příspěvek, v době, kdy toto Landor zaslal tam ten odkaz ještě nebyl.
Naposledy upravil(a) drake127 dne 3.1.2007 21:15, celkem upraveno 2 x.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Jo už to funguje! :-D Akorát mi tam blbly ve hře fonty. V těch okýnkách, vpravo, kde se popisuje, co dělá jaká volba, co provádí daný čudlýk, tak se tam místo háčků (ž,ř,ť,č....atd) zobrazovaly nesmysly. Průměrný hod se mi nedostal nad 79. (Většinou tam stále "problikávalo" 78 a nějaké drobné.)
Jde nějak přenést nejlepší dosažený hod do hry? :-) Když sem to stopl a dal ve hře "obnovit", tak se tam ukázal nějaký hod, ale ne ten nejlepší dosažený. Odpatchování pak funguje vpořádku. Celkem dobrá věcička.. :-P
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Čeština tam není protože jsem vycházel z anglické verze BG, BG2. U IWD mám jen českou, takže tam by ti háčky šly.

Nejlepší hod se ukládá, ale je možné, že pokud máš pomalejší PC, tak to překlikne příliš rychle a hra si toho nevšimne. Stalo se ti to víckrát nebo jen jednou? Byl tam nějaký podobně dobrý hod nebo nějaká blbost?

Jinak průměr se liší podle rasy a povolání - já se myslím dostal někam k 82 u elfského hraničáře, ale kupodivu se to dost liší. I po 100k hodech se průměr docela hýbe.

Možná pokud změním frekvenci hodů, že to půjde lépe. Napiš mi, co máš za procesor.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

No ... 8-). Když sem to teď zkoušel poprvé tak se to obnovilo správně... pak už ne. Pak sem jednou naházel 92, tak mi to obnovilo ve hře na 89. Pak 94, ve hře 83, 90 - 87, 96 - 91, (154 - 78) atd... tak ti nevím.

Ten hraničář je fak dobrý, jednou mi to během chvilky naházelo 107! :-D Vlastně co kecám, teď sem to chvilku nechal pracovat a ukázalo to 154, hehehe. Škoda, že se to tam do hry nenacpalo!

Já mám procesor AMD Athlon 2000 xp+, nebo tak nějak. Ale ve windows to ukazuje 1.25 Ghz, tak nevím, podle čeho to ti bl*ci z AMD určují.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

154 asi vyplývá z nějaké překreslovací chyby - taky se mi jednou něco podobného stalo, ale nemělo to žádný důvod (číslo jsem obnovil a už jej to určilo správně). Asi si moc nerozumí fce GetPixel a DirectX. Překompiloval jsem to na pomalejší házení (na 100 ms), takže to zkus stáhnout teď.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Opravdu bych ocenil, kdyby bylo možné přerušit automatické házení nějak jinak, než pouze mezerníkem - co třeba ještě "Escape"? Protože předpokládám, že odstřelení myši se asi nechceš vzdát? :wink:

A dále bych tam zmínil, že má uživatel před ukončením Erinye ukončit hru (ač se to může na první pohled zdát samořejmé :wink:).

Heh, jinak moje výsledky:

Human - Kensai
Roll Count: 20809
Average: 77.549
Max: 92 (fascinující, asi do 5000 hodů to bylo 90, pak 91 a 92 asi až od 15 000 hodů :-) )

EDIT 2: Hmm, stáhl jsem novou verzi a po asi 150 hodech mám max 93 (stejná postava) :shock:
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 3.1.2007 21:16, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Escape můžu dodat. Hýbat myší nemá smysl, protože ta je při klikání stejně nepoužitelná (při testování se mi to taky párkrát zaseklo a myš byla vážně k ničemu).

Co se týče obnovení - program zálohuje celý ini soubor a obnovuje jej taky celý, ale je možné, že pokud to obnovím, ale hra ještě běží, zapíše své aktuální nastavení při svém zavření. Mrknu se na to.

Edit: Takže potvrzeno - při zavření Erinye se ini soubor správně obnoví, ale hra při svém ukončení do něj zapíše aktuální rozlišení. Písmo se zruší správně, jen se změny projeví až po restartu aplikace.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Teď už mi to ukládalo hody správně, jen to je pomalé jak autobus. :-)
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Landor píše:Teď už mi to ukládalo hody správně, jen to je pomalé jak autobus. :-)
Desetkrát do vteřiny je ti málo? Tak já tam přidám parametr rychlosti, který si bude moct každý vyladit dle svého.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

drake127 píše:Desetkrát do vteřiny je ti málo? Tak já tam přidám parametr rychlosti, který si bude moct každý vyladit dle svého.
Nevím kolikrát je to do vteřiny, ale ve srovnání s tou předchozí verzí ano, ta letěla stíhačka :-). Tady si můžu tak jít uvařit kafe, pokud zrovna nemám elfího hraničáře, co má vysoký hod hned.
Pokud se ta rychlost bude dát v programu nastavit, jsem jedině pro.
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

Jo elfi hranicar :twisted: nechal jsem to hazet, po 500 jsem mel 94 a pak kolem 850 najednou bum a 99 :-P

Moc pekna vecicka :idea:
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Tak jsem boxík přidal a následně jej i zrušil, protože jsem si uvědomil, že hra stejně překresluje "jen" rychlostí 30fps, takže nemá smysl být rychlejší. Proto jsem si spočetl, že když po hodu počkám 1/30 vteřiny, tak by to mělo běžet spolehlivě. Alespoň mě to spolehlivě běží. Budu rád za další testy.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, předchozí verze dokázala naházet 94 mnohem, mnohem rychleji... Teď už to vzdávám, protože ani po několika tisících hodech se mi nepodařilo 94 hodit. Zajímavé...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Mody“