Mod: Tower Of Deception

Vydali jste nějaký mod a chcete jej ukázat světu?

Moderátor: Razfallow

Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: Mod: Tower Of Deception

Příspěvek od Razfallow »

Na Ustraina si stěžuj u Sikreta, s tím já nemám nic společného 8-)

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mod: Tower Of Deception

Příspěvek od Jab »

Razfallow píše:Na Ustraina si stěžuj u Sikreta, s tím já nemám nic společného 8-)
Už se stalo. Zase vyletěl jak čert z krabičky. :-D
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Mod: Tower Of Deception

Příspěvek od sevencreature »

Cože, na ToD zapracoval i všemocný gesta... err, "tactician"? :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Valiant
Sigilan
Příspěvky: 95
Registrován: 6.1.2006 9:49
Bydliště: Levice (hometown), Sliač (worktown), Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Mod: Tower Of Deception

Příspěvek od Valiant »

sevencreature píše:Cože, na ToD zapracoval i všemocný gesta... err, "tactician"? :mrgreen:
Zdravím,

ano, zapracoval na tom, kedysi dávno, predtým, než som spoznal Razfallowa, a musím povedať, že mi ho bol čert dlžen (Sikreta). Je to človek, ktorý nedokáže pochopiť to, že ľudia nežijú len IE hrami, ale majú aj skutočný život, ktorý ich môže zamestnávať natvrdo trebárs aj dva roky. Myslím, že viac slov netreba, stačí sa pozrieť na prvú stránku na BWL fóre ohľadne IA6 Progress Report, na prvý príspevok, prečítať si ten odstavec napísaný tým malým písmom, a bude to jasné...

Ale nezúfajte priatelia, už sa pracuje na verzii, ktorá nebude vyžadovať IA vôbec, a bude založená len na skriptoch od Raza. V podstate aj terajšia verzia nepotrebuje IA ku svojmu fungovaniu, akurát Ustrain je s nainštalovaným IA sakra tažký. Nová verzia však je viac vyváženejšia, a IA nie je vôbec podmienkou. Čiže TOD sa ďalšou verziou od IA odpúta úplne a hotovo. Kruté, ale je to tak. Ostatne, pôvodná verzia bude stále prístupná na stiahnutie, takže Sikret nebude môcť vôbec protestovať... Lenže bol by som blbec, keby som tvrdil, že mi na začiatku nepomohol, takže vďaka mu samozrejme patrí, a za tú má odpovedajúci kredit v sekcii Thanks.

Asi toľko.
Kiski aka Valiant, the 3ds Max mage
Slovakia
Tower Of Deception creator

Obrázek
Uživatelský avatar
Valiant
Sigilan
Příspěvky: 95
Registrován: 6.1.2006 9:49
Bydliště: Levice (hometown), Sliač (worktown), Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Mod: Tower Of Deception

Příspěvek od Valiant »

Tak, páni a dámy, Tower Of Deception v3.3 je vonku :-) :applause: Ako som už napísal predtým, jedná sa o verziu, ktorá je od IA nezávislá, teda určená hlavne pre tých, ktorí nechcú alebo nehrajú BG2:TOB spolu s Improved Anvil, ale chcú si vychutnať TOD s originálnymi nepriateľmi. Hlavne bola úplne prerobená časť módu "Encouter With Ustrain", teda stretnutie s Ustrainom. Pochádza komplet od Razfallowa, teda prípadné sťažnosti u neho... :-D

Originálna verzia je samozrejme dostupná stále. Link na novú verziu:

http://dragonshoard.blackwyrmlair.net/b ... php?mod=44

Val :anxious:
Kiski aka Valiant, the 3ds Max mage
Slovakia
Tower Of Deception creator

Obrázek
Uživatelský avatar
Valiant
Sigilan
Příspěvky: 95
Registrován: 6.1.2006 9:49
Bydliště: Levice (hometown), Sliač (worktown), Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Mod: Tower Of Deception

Příspěvek od Valiant »

Opäť píšem novinky ohľadne TOD. Vyšli nové verzie, konkrétne sa jedná o v.3.2.1 a v. 3.3.1, oproti predchádzajúcim verziám pribudol len poľský preklad, čiže v podstate sa to vás, českých hráčov ani netýka. Uvádzam to len pre poriadok.

Malé krátke info: s Razfallowom pracujeme na rozšírení a voľnom pokračovaní módu, ale keďže zatiaľ je všetko v procese plánovania, všetko ostatné je prísne tajné :naughty: aj keď som zrejme nemal písať ani toto, Raz ma zato ukameňuje... :angel: no ale nemohol som si pomôcť... :whistle:
Kiski aka Valiant, the 3ds Max mage
Slovakia
Tower Of Deception creator

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Mody“