Mod: Tower Of Deception

Vydali jste nějaký mod a chcete jej ukázat světu?

Moderátor: Razfallow

Uživatelský avatar
Valiant
Sigilan
Příspěvky: 95
Registrován: 6.1.2006 9:49
Bydliště: Levice (hometown), Sliač (worktown), Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Mod: Tower Of Deception

Příspěvek od Valiant »

Takže konečne po dlhej dobe som vydal svoj mód, nazvaný Tower Of Deception (Veža Preludu). Týmto by som chcel poďakovať Razfallowovi za jeho pomoc pri tvorbe, a samozrejme Vlasákovi, takisto za jeho cenné rady pri tvorbe niektorých skriptov.

Tu je adresa na domovskú stránku:
http://www.blackwyrmlair.net/~valiant/

A adresa na stiahnutie:
http://dragonshoard.blackwyrmlair.net/b ... php?mod=35

Samozrejme, mód je vďaka Vlasákovi preloženáý do češtiny, takže stahujte kľudne, bez obáv z jazykovej bariéry... :lol:
Kiski aka Valiant, the 3ds Max mage
Slovakia
Tower Of Deception creator

Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Vypadá to přinejmenším zajímavě. Při nejbližší příležitosti vyzkouším. :-)
Btw co udělat i slovenskou či českou verzi stránky? ;-)
Uživatelský avatar
Valiant
Sigilan
Příspěvky: 95
Registrován: 6.1.2006 9:49
Bydliště: Levice (hometown), Sliač (worktown), Slovakia
Kontaktovat uživatele:

TOD webstranka

Příspěvek od Valiant »

Jab, na preklade stránky sa pracuje. Bude tam možnosť prepnúť jazyk... Ale kedy to bude, neviem, nemám teraz veľa času... :cry:
Kiski aka Valiant, the 3ds Max mage
Slovakia
Tower Of Deception creator

Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vrhám se na něj :-P

Mimochodem, ta stránka má nějaké mouchy - resp. při kliknutí na náhledy screenshots se tyto otevřou ve stejném iframu a ehm, není to IMO zrovna optimální chování. Stejně jako target=xY :-?

Obrázek
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Valiant
Sigilan
Příspěvky: 95
Registrován: 6.1.2006 9:49
Bydliště: Levice (hometown), Sliač (worktown), Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Webpage

Příspěvek od Valiant »

Tak to teda nechápem, prečo ti to robí. Ja som to testovat pre IE a pre Operu, a tam to všetko chodí bez problémov. Keď klikneš na screenshot, tak sa otvorí v novom okne... Ako target som tam dal "_blank", takže by to malo fachať... Nerozumiem. V čom tu stránku prehliadaš??

Stránka bola úspešne testovaná validátorom, a korektne sa zobrazuje v IE, Mozille Firefox, a v Opere od v7... Keď náhodou máš staršiu verziu Opery (čo samozrejme nepredpokladám), tak si stiahni novšiu a pôjde ti to ok...
Kiski aka Valiant, the 3ds Max mage
Slovakia
Tower Of Deception creator

Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Valiant: Opera 8.54. Hmm, aha ve Firefoxu už to funguje.

V Opeře mám vytvořený skript, který odstraňuje target=_blank (takže spíš záležitost mé strany - target=_blank považuji za zlo :lol: ). Ok, prostřední tlačítko to stejně řešilo už předtím. Omouvám se za dezinformaci :oops:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Valiant: paráda, skutečně to vypadá zajímavě ;-) :applause:
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

hmm, aujimave, skus dat javascript.close() na klinutie na obrazok, cize, ked kliknem na screen, zatvori sa okno ;-) to je iba postreh na zlepsenie sajtny
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Valiant
Sigilan
Příspěvky: 95
Registrován: 6.1.2006 9:49
Bydliště: Levice (hometown), Sliač (worktown), Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valiant »

to xRage. porozmyslam o tom, to nie je zly napad... :lol:
Kiski aka Valiant, the 3ds Max mage
Slovakia
Tower Of Deception creator

Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ok, takže moje dojmy :-)

Ty dobré:
Parádní mapy a animace ;-), celkem přiměřená obtížnost (odhaduji - hrál jsem s Tactics a postavami na konci BG II) a počet předmětů.

Ty divné: Lizardman Shaman kouzlící Time Stop? Moje PC by řekla "WTF?" :lol:
Úvodní dialog s Tianem je hodně podobný rozhovoru s Firkraagem - přišlo mi to trochu jako deja-vu.

Ty, které se mi nelíbily: Jakožto čtenáři WoT mi přišel Randův meč v BG II jako pěst na oko :-?

Konec je poněkud (vlastně hodně) antiklimaktický :-?

Pokud ignorujete zmrzlé dryády, tak se na konci stejně vesele teleportuje k vám a následně vás hodí z věže ven.

Tipy - v té části, kdy se nastupuje do lodi je "fog of war" docela divný a nepříjemný - nebylo by lepší buď celou mapu odkrýt nebo alespoň zvětšit viditelnost?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Valiant
Sigilan
Příspěvky: 95
Registrován: 6.1.2006 9:49
Bydliště: Levice (hometown), Sliač (worktown), Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Diky...

Příspěvek od Valiant »

Nazdar :lol:

Co sa týka tvojich pripomienok, vďaka sa tvoje postrehy. Ale jedine, co zmenim, je zrejme poschodie s dryádami. Proste to urobím tak, ze deaktivujem teleport a aktivujem ho az ked budu dryady oslobodene... Teda vlastne len jedna, druha bude mrtva... :lol:

Lizardmani ostanu - takto sa mi to paci... 8-)

Randov meč? Mas na mysli Callandor? Sakra, na to som nepomyslel, ale zrejme ho len premenujem... To sice znamena, ze musim prerobit celú jeho charakteristiku. Teda vlastne len tu, ked uz je identifikovany. Ale nijaka ina mi nenapada... :cry: Mas nejake napady??

A zmenim aj fog of war, to je zaujimava pripomienka...
Co sa tyka toho konca, ako si to myslel antiklimakticky?? To je aky, preboha? je to takmer presne podla predlohy, takze toto nie je ani tak moja vec, ako autora povodneho dobrodruzstva... Samozrejme, nieco som zmenit musel, ale podstata je zachovana...

S tou charakteristikou meca budem fakt potrebovat pomoc. Ak ta nejaka napadne, daj vediet cez PM, opravil by som to...
Kiski aka Valiant, the 3ds Max mage
Slovakia
Tower Of Deception creator

Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

K těm Lizardmanům - no, tím WTF? se smajlíkem jsem chtěl říct, že Lizardmani v BG II jsou taková tupá stvoření, která většinou jen chodí a pak umřou :lol: Tak mě to docela pobavilo, když kouzlili a ještě k tomu TS :-) Tj. přišlo mi to divné pouze v kontextu BG II :-) Taktéž se mi celkem líbili :-)

Jj, to řešení s dryádami co chceš udělat je parádní.

Antiklimaktický - no, tak trochu jsem čekal, že se na konci ještě něco dozvím, případně tam budou nějaké zajímavé efekty (takhle to je jen díky, tady jsou peníze nebo ehm, jiné řešení). Spíš mi to přišlo zvláštní v kontextu toho, že to tak podezřele zadával :-)

Ad meč - hmm... V téhle podobě to je spíš easter egg ;-) Ok. PM.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Valiant
Sigilan
Příspěvky: 95
Registrován: 6.1.2006 9:49
Bydliště: Levice (hometown), Sliač (worktown), Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valiant »

Pokud ignorujete zmrzlé dryády, tak se na konci stejně vesele teleportuje k vám a následně vás hodí z věže ven.
Po rozbití Astrálneho kryštálu sa predsa dryády automaticky rozmrazia. Jednoduché. :lol:
Kiski aka Valiant, the 3ds Max mage
Slovakia
Tower Of Deception creator

Obrázek
Uživatelský avatar
Valiant
Sigilan
Příspěvky: 95
Registrován: 6.1.2006 9:49
Bydliště: Levice (hometown), Sliač (worktown), Slovakia
Kontaktovat uživatele:

TOD v2

Příspěvek od Valiant »

Takže je to tu, konečne. Tower Of Deception v2 bola vydaná na svetlo. Download link je rovnaký ako predtým. Ak máte záujem, vyskúšajte...

P.S.: týmto chcem poďakovať Razfallowovi za testovanie módu a všetkých jeho možností, vrátane jeho pomoci pri vytváraní Vylepšeného Strážcu Kryštálu. Díky, Razi... :lol:
Kiski aka Valiant, the 3ds Max mage
Slovakia
Tower Of Deception creator

Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Měl jsem problémy, pokud jsem instaloval quest pack po Tower of Deception. Resp. instalace se nepodařila (jen problesklo černé okýnko setupu). Při obráceném pořadí šlo vše v poho. A ano, zkoušel jsem to vícekrát (jen pro případ). ;-)
Odpovědět

Zpět na „Mody“