Chyby

Oznámení, návrhy a vychytávání "brouků" na fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Chyby

Příspěvek od drake127 »

Toto téma je určeno pro hlášení různých chyb a problémů, se kterými jste se při prohlížení fóra setkali.

Jakmile problém vyřeším, dám vědět a příslušné příspěvky smažu.
Naposledy upravil(a) drake127 dne 16.6.2006 23:20, celkem upraveno 2 x.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyby

Příspěvek od drake127 »

  • Opravena chyba v názvu domény u cookies, což mělo za následek nenalezení cookies po znovuotevření prohlížeče. Automatické přihlašování by již mělo fungovat.
  • Změněn vyhledávací engine. Vyhledávání by tak mělo být rychlejší a méně náročné na prostor databáze (ušetřeno cca 250 MB). Prosím vyzkoušejte.
  • Opraveny všechny tabulky, ve kterých se projevila chyba "ztrojených insertů" (smazáno z databáze cca 200 MB záznamů).
  • Změněno některé nastavení WWW serveru (magic_quote_gpc = Off, eAccelerator.enable = 0).
  • Chyba hranatých závorek ani UTF normalizeru nebyla nijak dále opravována. Je ale možné, že se na ni budou mít vliv výše uvedené úpravy. V případě výskytu hlašte.
  • Občas hlášená chyba v /functions/ad_network_446.php zatím není 100% opravena. Pokud se vám zobrazí PHP Notice, prosím nahlašte ji zde.
  • Možnost hlasovní v anketách by mělo být opraveno. Případné problémy hlašte.
  • Chyba "Informace: Nebyl zvolen typ odeslání!" nebyla opravena. Pravděpodobná příčina jsou špatně nastavené cookies v prohlížeči uživatele. Přesto mi ji v případě problému nahlašte.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyby

Příspěvek od sevencreature »

Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyby

Příspěvek od Morty »

drake127 píše:
  • Občas hlášená chyba v /functions/ad_network_446.php zatím není 100% opravena. Pokud se vám zobrazí PHP Notice, prosím nahlašte ji zde.
To ako toto?

Kód: Vybrat vše

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3289: Undefined index: HIDDEN_USERS_ZERO_TOTAL_AND
ak hej, tak neustále sa mi všade zobrazuje nad všetkým(rozumej, až nad hlavičkou), okrem oznámenia, že príspevok bol odoslaný.

Pre úplnosť dodávam aj scren :-P

Obrázek

a Práve teraz sa objavila nad tým aj

Kód: Vybrat vše

 [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/message_parser.php on line 985: strpos() [function.strpos]: Empty delimiter
Report done.
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyby

Příspěvek od drake127 »

Morty: Díky, to pomůže, ale pomohla by mi ještě jedna malilinká věc - kdyby se ti podařilo tu druhou chybu zreprodukovat a popsat mi, jak jsi se k ní dostal.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyby

Příspěvek od Morty »

No normálne keď odosielam príspevok, tak si ho ešte zopárkrát pozriem v "ukážka/náhled" a stalo sa mi to práve keď som upravoval predošlý príspevok. Stalo sa to asi po treťom náhľade na príspevok? Plus mínus :-) Zmizlo to po odoslaní, čiže zatial sa to objavilo len raz, počas toho upravovania neodoslaného príspevku.
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyby

Příspěvek od drake127 »

Takže zase jsem si trochu pohrál s naším malým chlupatým problémem a doufám, že úspěšně. Kdyby něco, dejte vědět.
Žralok, který štěká, nekouše.
Odpovědět

Zpět na „Fórum“