Svéprávnost a nesvéprávnost

Oznámení, návrhy a vychytávání "brouků" na fóru.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Jestli se blížíš 1000 příspěvku a přitom jich bylo asi tak 9000 smazáno tak jsi největší grafoman všech dob a členové sigil teamu si právě vysloužili můj hluboký obdiv.

Jste skvělí - Ty ve své píli a sigil team ve své vytrvalosti.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Neferit Sr. píše:...a členové sigil teamu si právě vysloužili můj hluboký obdiv...
Ode mě spíše opak.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Mecker píše:Ode mě spíše opak.
Tak podívej. Pokud někdo píše příspěvky bez hlavy a paty, zbytečné či dokonce vulgární, tak mu holt budou smazány. Koneckonců tak zní i pravidla.
Pokud opravdu potřebujete kritizovat práci Sigil Teamu, tak si k tomu založte nějaké téma. Na chyby (/údajné chyby) by se mělo upozorňovat. Ač tedy doufám, že tak ostatní budou činit jiným a méně vulgárním způsobem než Firkraag.
Posílat tým který fórum už tak dlouho vytváří "do hajzlu" pro mě není zrovna konstruktivní kritika ve vší slušnosti. A takový stížnostník se pak nemůže divit, že je mu odseknuto. Nadto on Firkraag má často ve zvyku psát příspěvky podobného ražení, či jiné příspěvky, jež jsou jaksi "mimo". A to se holt pak nemůže divit, že na fóru toho po něm moc nezůstává. Dle mého skromného názoru může být rád, že po něm někdo ten brajgl ještě uklízí, takže když si náhodný návštěvník najde jeho příspěvky, tak nemusí mít pocit, že je to až takový... slušně řečeno Firkraag (přesnější označení si sami doplňte).
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Spíše jsem to myslel, že si nezasloužíte obdiv když mu chudákovi vše mažete, ale pokud doopravdy píše, nebo spíše pokouší se psát, tak jak tvrdíš, tak je vše vpořádku. No Firkraag musíš se bránit sám. ;-) Nebo mě zase zdupou jak u mě v knize návštěv. :-)
Odpovědět

Zpět na „Fórum“