Sigilské projekty

Oznámení, návrhy a vychytávání "brouků" na fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Sigilské projekty

Příspěvek od drake127 »

Vážení občané sigilští,

dovolujeme si vám oznámit, že pro ty z vás, kteří jste obdařeni tvůrčím nadšením, připravili jsme novou službu. Tímto krokem zamýšlíme podpořit rozvoj překladatelských a moddingových aktivit v našich zemích.
Vždyť zde na Sigilu se scházejí mnozí příznivci IE her a tak je jen logické, že se navzájem podněcujete k tvůrčí práci, objevují se mnohé nápady a také se domlouváte na spolupráci. To je opravdu živná půda pro vznik nových projektů. A my jsme za to rádi.

Pokud tedy již pracujete na překladu či snad dokonce na novém modu, vězte, že se svému projektu můžete plně věnovat pod ochrannými křídly Sigilu. Nabízíme vám zdarma omezený diskový prostor s FTP přístupem. Budete-li tedy pracovat na projektu xyz, můžete svou práci ukládat nebo zálohovat na http://projects.sigil.cz/xyz/. Dále v případě vašeho zájmu, zřídíme jen pro váš projekt zvláštní téma s moderátoským přístupem. Jak již víte, můžete také počítat s poradenstvím ze strany modderů Sigil Teamu. Dále do budoucnosti bychom rádi rozšířili své služby i na tvorbu návodů pro začátečníky.

Jistě pochopíte, že i naše možnosti jsou omezené.
A my bychom chtěli tuto službu poskytnout především těm, kteří svoji tvůrčí činnost myslí opravdu vážně.
Z tohoto důvodu musíme stanovit podmínky pro zařazení mezi sigilské projekty. Zařazení mezi Sigilské projekty schvaluje Sigil Team po předložení požadavku některému z jeho členů.
  1. váš projekt je všeobecně známý, ať už byl zveřejněn na Sigilu nebo jinde. Případně předvedete Sigil Teamu zpracované části projektu,
  2. váš projekt je aktivní, resp. dokončený,
  3. součástí readme projektu bude i odkaz na Sigil, resp. jeho logotyp,
  4. souhlasíte z prezentací vašeho projektu výhradně na Sigilu jakožto Sigilského projektu. Informační odkazy však mohou být i na jiných webech a fórech.
Doufáme, že tuto službu shledáte užitečnou
Sigil Team
Žralok, který štěká, nekouše.
Odpovědět

Zpět na „Fórum“