Filmy podle her

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

Co se týká filmů podle her nemuselo by byt špatny GTA San Andreas je to typická americká gangsterská přestřelka ale chtel bych aby někdo zfilmoval nějaké knihy od R.A.Salvatoreho nejlépe 3logii Planina ledového větu chtěl bych se už vidět ve filmu :twisted:
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

GTA: San Andreas je udělané podle filmových kulis. Já si pamatuju Boyz'N the Hood, Nebezpečné Myšlenky, About the Rim. Když se na tyhle filmy podíváš, uvidíš podle čeho to autoři dělali (to není můj výmysl, Boyz'N the Hood a About the Rim zmiňovali sami).
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Zkrátka filmů o negrech, kteří ozbrojení, černější než tma a zlí, je až moc hodně a další snad ani není potřeba.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

V Nebezpečných myšlenkách jsou černoši spíš v ústraní i hlavní téma je úplně jiné než u zbylých dvou. Ale atmosférou k nim patří, to je fakt - jen je jaksi multikulturnější (Hispánci, běloši, černoši aj.)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Carlos: To je ten o té bílé učitelce, která se snaží učit třídu barevných lemplů?

I ta multikultura by se měla klidnit. Spoustě lidí v mém okolí, včetně mě, už docela leze na nervy. Ne, že by to bylo něco špatného a zlého (no, i když tam spěje), ale čeho je moc, toho je příliš, kór když je to na každém druhém rohu...
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Jo, je to o té bílé učitelce, ale snaží se uklidnit nejen barevné lemply, nýbrž i bílé, žluté, kapučíno, a vůbec studenty všech barev duhy...

Já mám cizí kultury celkem rád, takže se vůbec nebráním jejich splývání. Vím, že teď se mnou budeš celou bytostí nesouhlasit, ale mám rád židovskou kulturu (alespoň to málo co z ní znám - zejména literaturu), zajímá mě islám. A vůbec nejraději mám Skandinávce...
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Carlos píše: Já mám cizí kultury celkem rád, takže se vůbec nebráním jejich splývání. Vím, že teď se mnou budeš celou bytostí nesouhlasit, ale mám rád židovskou kulturu (alespoň to málo co z ní znám - zejména literaturu), zajímá mě islám. A vůbec nejraději mám Skandinávce...
Což pak o to, já sám jsem důkazem splývání kultur a národů, to mi nevadí, ale agresivní vnucování cizích prvků a vynucená tolerance chování, které by nikomu bílému neprošlo, jak se tomu děje dnes je opravdu děs běs hnus.

Když už zmiňuješ tu židovskou kulturu, tak se mi na ní líbí spousta věcí, zejména to, že jaksi existuje už 5768 let a nenechala se rozmělnit všemi těmi vlivy, které na ní v průběhu tisíciletí působily.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Vážně tak dlouho? No, to je jedno. Na druhou stranu v jednom máš pravdu, ačkoli to nerad přiznávám, vynucování tohoto splývání brzdí vývoj všech kultur, kterých se to týká. Myslím si, že potlačovat by se neměla žádná z nich, ani vyvyšovat - a to jak v její obraně, tak jejím agresivním prosazováním. Holt svět je kulatý, ne moc velký a když se nenaučíme žít tolerantně spolu, tak se vyvraždíme, ne? ;-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

lerek: zla burina nevyhynie... tak vraveli uz stari gardisti pre 6947,6759 rokmi a tak bud vraviet aj o 666 666 666 rokov, ked nam bude vladnut galaxia xyzifoslordnia a budeme strlielat s ultraturbolaserovoplasmovych zbrani :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Co se týká multikulturního světa jsem velmi opatrný. Dokonce bývám označovám za ani nevím co. Židovskou kulturu obdivuji a muslimská je fascinující. Ale ani my se nemáme za co stydět.

Ale to jak si menšiny v celé Evropě vynucují s velkým křikem úplný respekt ke svý odlišnostem se mi nelíbí. A to co máme doma mě přímo leze na nervy.

Kdysy jsem viděl film o vzpouře černých vojáků v americké armádě, která bouchla v Austrálii v roce 1944. Je o tom i dobrá kniha-a bylo to drsné.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Blood Rayne

Příspěvek od Rudax »

Jediné filmy podle PC her které jsem si zakoupil: BloodRayne 1,2
BR 1 - kvalitní hudba, krvavé akční scény, trocha erotiky - film jsem zkouknul na PC už několikrát :twisted:

BR 2 - vážně stojí za houby - téměř nula akce, krve, ..... - no prostě příšerný :snooty:

prý bi se ještě měla točit trojka (jako fanda her BloodRayne 1,2 Pc her které jsem si už mnohokrát vyhrál - na novém PC mi bohužel nejdou hrát - chyby graf - moderní graf. karta, si ho určitě koupím jestli se opravdu natočí - snad nebude horší než dvojka)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nemáš náhodou nad postelí fotku Uwe Bolla? :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Nějak nechápu, jak se někdo může rozplývat nad flimy Uwe Bolla a zrovna nad Bloodrayne, který je kopa sraček uprostřed hromádky hoven. Tomu chlapovi by měli zakázat filmy točit v zájmu obecného zdraví...
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

Mne sa BR pacil... pekne to bolo, najma ta herecka, fuu, tak ta bola najlepsia :lol:

Ale vazne, pacilo sa mi to... Proste filmova zabava, mozno to hodnotite na nejaky umelecky zaiztok ci co, ale ja to proste pozeram aby som sa pobavil... A to ten film splnil ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“