Hudba: Tokio Hotel

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Arthalion: OK, fajn. Dokonce ani v rámci evropské kultury není make-up a výrazné zdobení u mužů nic nového.
Ještě v osmnáctým století to bylo dost in.
No tak teď to zas začíná bejt v některejch subkulturách a komunitách in.
Vývoj, no...

EDIT: Jinak, můj předchozí příspěvek byl reakcí na tohle:
Samozrejme aj ta je narusana inymi a niekedy v takom rozsahu, ze iste skupiny ludi stracaju identitu a snazia sa zufalo podobat na ludi inej kultury, co vsak nestaci na ospravedlnenie tohto zameru, pretoze to nikdy nebude to "prave orechove".
Nehledě na to, že ta tvoje definice mi toho o tom, co si pod pojmem "evropská kultura" představuješ, mnoho neříká.
Plus, definoval jsi evropskou kulturu jako produkt nějakého vývoje - tak se to jen pokouším dotáhnout dál a naznačit, že onen vývoj pokračuje. A že součástí toho vývoje jsou holt i "homeboys" z českých a slovenských sídlišť a dredaři pokuřující jointy a poslouchající reggae ze sluchátek někde v Brně na kraváku. A že i tito lidé jsou součástí současné evropské kultury...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Bieli "niggas" su novotvar, prave ten novotvar o ktorom hovorim, ze neospravedlnuje svoju existenciu svojou (ne)presvedcivostou. Takze k bielej stredoeuropskej kulture by som ich neradil. Je to prirodzeny defekt v procese globalizacii spolocnosti. Ta narusa povodne kultury. A teraz nehovorim o vplyvoch, ktore vidime v historii. Teraz hovorim o ovplyvneni kultury v celosvetovom zmysle. A to maju na svedomi neuveritelne mocne media a americky fenomen.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Co je defekt a co perspektivní "vývojová větev" ukáže čas...

Řada puberťáků a adolescentů (ať už mentalitou či věkem) samozřejmě přejímá kdeco a výsledkem je velmi povrchní póza, která se s dospíváním vytratí, ale tak to IMHO bylo vždycky... Resp. vždycky od tý doby, co se puberťákům a adolescentům dopřává nějaká volnost...;) Akorát teď mají širší výběr inspirací a vzorů...:-)
Ten guláš, o němž jsi se zmiňoval, tu už v podstatě je... Ale nepodléhala bych panice...
Vlivům a vzorům zvenčí se neubráníme, ale počítám, že každý etnikum a každá kultura si je do značný míry postupně přizpůsobuje k obrazu svýmu.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

necrotising_: :lol: očividně je to populární kapela :lol: :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Cože, Tokio hotel ještě existujou? :lol: Já myslel, že za měsíc se po nich slehne zem. :doh:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
LORD celadrius
Sigilan
Příspěvky: 153
Registrován: 31.5.2006 17:28
Bydliště: Sedmé nebe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LORD celadrius »

Tady někdo poslouchá Tokio Hotel?
Vždyť jsou děsní moje ségra je poslouchá.A ke všemu doma.
Vždycky mam chuť ji prohodit oknem. :twisted:
Neodkládej na zítra co můžeš odložit na pozítří.
Uživatelský avatar
LORD celadrius
Sigilan
Příspěvky: 153
Registrován: 31.5.2006 17:28
Bydliště: Sedmé nebe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LORD celadrius »

Nevim jestli jte to viděli.Podívejte sa na skvělí videa.(to se nsmějete.) :lol: :lol: http://video.google.com/videosearch?q=tokio+hotel
Ale jen některý jsou ty dobrý.Ten první a druhej.(možná ještě některý)
Neodkládej na zítra co můžeš odložit na pozítří.
nekrotyrael
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 13.8.2006 15:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nekrotyrael »

newim jak si z nich muzete delat srandu. tokyo hotel jsou nejdrsnejsi, nejwic daark, alternatiwni a nekomzumni metalisti! a billisek a tomikem jsou ploste k nakousnuti <3
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

nekrotyrael píše:newim jak si z nich muzete delat srandu. tokyo hotel jsou nejdrsnejsi, nejwic daark, alternatiwni a nekomzumni metalisti! a billisek a tomikem jsou ploste k nakousnuti <3
:-? nevtipné... neverím... ;-) :roll:
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Poslechla jsem si je. Hrají velmi špatně a zpěvák neumí zpívat. Image mají takovou, aby se co nejlépe prodali ;-) nicméně, to je na rozdíl od hudebního diletanství to poslední, co bych jim vytýkala.

Jednoduše kapela, která byla stvořena k tomu, aby naplnila lidem mezi 10 a 15 lety hlavu a firmě kapsu. Takových už bylo a ještě bude... 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
nekrotyrael
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 13.8.2006 15:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nekrotyrael »

Vampiria píše:Poslechla jsem si je. Hrají velmi špatně a zpěvák neumí zpívat. Image mají takovou, aby se co nejlépe prodali ;-) nicméně, to je na rozdíl od hudebního diletanství to poslední, co bych jim vytýkala.

Jednoduše kapela, která byla stvořena k tomu, aby naplnila lidem mezi 10 a 15 lety hlavu a firmě kapsu. Takových už bylo a ještě bude... 8-)
takowy blabol si muze wymyslet jen loutka plizici se konzumni spolecnosti! <3 twrdou hudbu, oswobozuje mě, wybíjím se tak, fuck off diskofilky!!
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

nekrotyrael: MEGAROFL :lol:
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Vampiria: Jasně! Konzumentní diskofilky tu nestrpíme! Založ si thread Michala Davida a nepošpiňuj tady téma o opravdový muzice!! :naughty:
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

nekrotyrael: Ha, agent provokatér :mrgreen:

Hamster: Copak Míša! Největší popová hvězda je jednoznačně Arnoštek! Je prostě boží! :-P
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“