Hudba: Koncerty & festivaly

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

:cry: :cry: :cry: aj ja ceeem, kaaabatoooov naziiivooo *SMRK*
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

xRage: 26. tohoto měsíce jsou ve Zlíně. Tak kup/vyšmel/ukradni lístek a vyraž!
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

vau za styri dnii?? doprdele.... listok uz asi nestihnem kupoit, to je jasne... nekradnem, nezarabam, cize neviem ako sa tam dostanem... plus chcem aby to bolo aspon na uzemi mojej republiky... skratak som vos leniva :cry:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Cozzinnni píše:xRage: 26. tohoto měsíce jsou ve Zlíně. Tak kup/vyšmel/ukradni lístek a vyraž!
Ne 26., ale až 29. a to v Otrokovicích (taková malá prdel u Zlína, občas tam i bydlím).
Já na ten koncert půjdu, bude to fajn začátek oslav konce školního roku :-D
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Musím pochválit Baldura von Schiracha, který svým vystoupením zcela zastínil slavné Skinny Puppy. Jeho podiové performance jsou opravdu kouzelné a jen ony mírní mé zklamání z investice 800,- do vstupného.
Heil Baldur von Schirach! :-)
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Ajantis píše:Musím pochválit Baldura von Schiracha, který svým vystoupením zcela zastínil slavné Skinny Puppy. Jeho podiové performance jsou opravdu kouzelné a jen ony mírní mé zklamání z investice 800,- do vstupného.
Heil Baldur von Schirach! :-)
LOL, je to Otto von Schirach (javor má radost). :lol: Jinak zábava jeho představení bylo, ale ze samotné hudby se mi dělalo na zvracení.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Otto byl super, jen jsem měl zpočátku strach, že mi způsobí srdeční arytmii. :lol:
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Heh? Mám to chápať tak, že tie preplakané noci a pokusy o samovraždu kvôli tomu, že som nezohnal peniaze na Puppies, boli zbytočné? :eh:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

"Baldur" je Ottova přezdívka, kterou stvořila naše výprava. ;-)

A jeho vystoupení bylo opravdu jediný světlý bod večera. Perfomance úžasná, kostýmy taktéž, pejsek u laptopu k nakousnutí a i ta hudba byla fajn.
Skinny Puppy zněli hrozně ploše a chudě (a kde zůstali kytarista a baskytarista??), očividně jim bylo jasné, pro koho hrají - do Roxy bylo vypraveno určitě hned několik autobusů z Bruntálu, tolik skákající, kopající a řvoucí lůzy se jen tak nevidí. A výpadek proudu, nefungující nebo zcela absentující klimatizace, to se také moc povedlo...
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Elessar: Podle mne byly zcela zbytečné.
Co nejhlasitější bubny, hlavní důraz na jednoduchou rytmiku, občas Ogreův řev... A výmluvně svítící laptop nahrazující chybějící hudebníky. Zkrátka uzpůsobeno pro nenáročné vybití a uvolnění napětí. Většina návštěvníků s tím byla asi spokojena, ale já si na Puppies cením něčeho úplně jiného - zvukové bohatosti, skvělého aranžmá jednotlivých skladeb, tedy věcí, které se z jejich vystoupení zcela vytratily.
Na druhou stranu, já konečně na vlastní kůži poznal, co je toto "pogo", eh.

Navíc mezi Baldurem von Schirachem a Puppies jsme v tom pekle (nedýchatelno a neskutečné vedro) čekali půl hodiny a pak dalších 25 minut při výpadku proudu po 3. skladbě. A ani toho Ogra moc vidět nebylo, většinu z úvodní hodiny strávil za neprůhlednou plentou. Jo a zadní projekce a podiová performance také stály za houby, v Roxy na ně ani nebylo místo.

Ovšem nejhorší bylo publikum a jeho permanentní fyzická agrese, která znemožňovala poklidné sledování i toho mála.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

'Svítící laptop' měl cEvin i na minulé tour, víme? ;-) A žádný hudebník nechyběl, naopak, Justin tam byl jako bonus, klidně to mohli odehrát sami dva, jako na Doomsday. Opravdového kytaristu měli jen na minulé tour, ten ale tentokrát neměl čas, takže smůla.

Já jsem s koncertem, narozdíl od většiny, velmi spokojen, tedy až na ty technické problémy. Ani to vedro nebylo tak strašné, v průběhu neplánované pauzy začal odněkud přicházet příjemně chladný vzduch.

Anger jako opener byla naprosto skvělá. :-P Jen mě mrzí, že jako přídavek zahráli jen jeden song, ale aspoň jsem rád, že vybrali ten, který vybrali. ;-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Vedro nebylo tak strašné? Hm, jak pro koho, já myslela, že jsem se dostala do plné verze pekla...a ten chladný vzduch taky mohli pouštět nejen v neplánovaných pauzách, ale to by jim asi neutáhly liščí ohony leštící ebonitové tyče, nebo čím tam vlastně vyráběli tu energii.
Roxy :hand:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

necrotising_ píše:... klidně to mohli odehrát sami dva, jako na Doomsday. Opravdového kytaristu měli jen na minulé tour, ten ale tentokrát neměl čas, takže smůla.
Jistě že mohli. Stejně jako tam mohli postavit doprostřed pódia reprobedny a pustit to z CD - a celkem mě i mrzí, že to neudělali. Já mám holt radši živé hudebníky, nadto jsem se právě na toho ďábelsky vyhlížejícího kytaristu těšil nejvíc. :-?

Jinak v 10 jsem se sebral a vypadl do předkulisí. Na KoRnech jsem sice z toho vedra také málem zkolaboval, ale aspoň to stálo za to.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Co nejhlasitější bubny, hlavní důraz na jednoduchou rytmiku, občas Ogreův řev
Jo, to mi vadilo asi nejvíc. S agresivními maloměšťáky (tj. vesničany) jsem se radši nepotýkal a zbaběle zamířil na tribunu, kde bylo méně shluklých těl a tedy i menší vedro.
Jinak celkem slušný koncert - od Puppies IMO žádná sláva, ani ostuda.

... i když za ten výpadek proudu bych někomu nejradši ustříhl bradavky.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Adieu píše:S agresivními maloměšťáky (tj. vesničany) jsem se radši nepotýkal a zbaběle zamířil na tribunu, kde bylo méně shluklých těl a tedy i menší vedro.
Tohle bylo nejspíš nejlepší řešení. Udělat totéž, asi i můj dojem by byl pozitivnější.

A docela symbolicky jsem při cestě z koncertu zjistil, že se mi začal děsně odlupovat na mé mikině Skinny Puppy jejich znak. :-D
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“