Kultura: Divadlo

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Chodíte do divadla?

Ano
18
56%
Ne
12
38%
Divadlo? Co to je?
2
6%
 
Celkem hlasů: 32

Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Kultura: Divadlo

Příspěvek od Neferit »

Chodí tady vůbec někdo do divadla?

Osobně mě většina divadelních her nebere, ale posledně jsme byli se školou na Strašidlu Cantervillském a docela mě to chytlo. A navíc - teď mám hrát křoví v Popelce nazaretské - btw, jedem kvůli tomu i do Prahy a hrajeme v Saleziánském divadle (tak se na nás klidně přijďte podívat - jestli se mi někdo bude smát, tak zapomínám na scénář a skáču šipku do hlediště směrek k posměvači :twisted: ). Už teď vidím, jaká to bude čurina - autorka inscenace nám dneska říkala pár reakcí a málem jsem skončila smíchy pod stolem :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Re: Kultura: Divadlo

Příspěvek od Trandul »

Divadlo mám celkem rád, i přeto že se tím vystavuju posměchu. Byl sem jenom na dvou hrách, ale babička si teťka oblíbila že mi např. k narozeninám koupí lísky do divadla.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Kedysi som chodil a mozno by som z tym mal zacat znovu, len keby bolo tolko casu (a ja by som nechodil do pribrzdenej skoly :twisted: ). Naposledy som vsak bol na nejakej "modernej" hre s pomerne trapnymi prvkami a to ma mozno odradilo.
Na klasicke predstavenia by som vsak rad chodil. Aj ked je otazna kvalita niektorych hercov...
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

každoročně jezdím na českokrumlovskou točnu, byl jsem tam 4x z toho 3x pršelo a představení zrušili, na potřetí jsem shlédl velmi humorně pojaté Tři Mušketýry a posledně jsem si zajel na půl hodinky Šesti žen Jindřicha osmého (doufám, že jsem si nepopletl čísla)
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Arthalion> Hmmm ... Divoky Zapad?
Do divadla ako kedy, naposledym ked som bol som zatraposil prave na tom divokom.
(Zomrel farar - samovrazda, utopil sa a dvom vecne sa nenavidiacim bratom zanechal list, prisla im to oznamit postarka, oni sa hadali
Scena: Hadaju sa, pride postarka, spomenie farara, bratia ze co snim, nech da pokoj a smiali sa na nom, ona im na to, ze sa utopil, spachal samovrazdu, zamrzli, fatalna, neocakavana sprava, farar sa zabil kvoli nim, napetie, vsade ticho ... a do toho sa ja zacnem rehotat jak pominuty, o sekundu na to sa zacalo rehotat publikum ... na mne ... )


Takze som dlho odvtedy nebol v divadle ... ale niekedy este iste pojdem pozriet.
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já bych chtěl STRAŠNĚ MOC vidět Svačinku generálů od Borise Viana!! Bohužel poslední roky ji zinscenovalo pouze Slovácké divadlo v Uherském Hradiště a to jen pro jediné představení - a já musel být zrovna v Praze :-( . Má třetí největší životní chyba :cry: .

Jinak divadlo rozhodně nenavštěvuji tak často jako jiná kulturní shromaždiště. Naposled jsem byl (nepočítaje mnohačetná amatérská vystoupení kamarádova) v divadle asi v Hradišti na Rackovi. Za moc to věru nestálo, špatné provedení...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Tak to mně vždycky, když chci jít do divadla, mi do toho něco vleze - nebo tam musím jít jako jeden z účinkujících :lol: a to už přece jenom není ten požitek z představení, jako když sedím v hledišti ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Nedávno jsem byl na představení jednoho známého. Děj se odehrával v ústech (konkrétně jedné slečny). Ano, čtete dobře. Postavami byli zuby, jazyk, plomba, zubní kaz, žvýkačka, jídlo a spermie (- došlo i na orální sex :twisted: ).
Bylo to snad to nejvtipnější, co jsem kdy viděl. Nejúžasnější postavou pro mě byl jazyk. Oblečen v růžové se při jídle slastně otíral o zuby. Hádání mezi trojkou a čtyřkou bylo též skvělé. Jeden z nich holt vyrostl křivě a to je pak oheň v ústech. Výborné též byly ony spermie ve velmi sličném dámském podání. Nějak se v těch ústech nemohly vyznat, a tak se musely ptát s mapou zubů. Ty jim samozřejmě poradily, ač poněkud svérázným stylem. :-D
Ve zkratce, ohromě jsem se bavil. Hudba seděla... Celkově šílené a neuvěřitelně zábavné... :applause:
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Z vlastni vule jsem byl v divadle jednou - na Cimrmana :).
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

necrotising_ píše:Z vlastni vule jsem byl v divadle jednou - na Cimrmana :).
Na jakym? Já byl na Němim Bobešovi.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

V divadle jsem nepovinně byl párkrát s jednou svou bývalkou a jsem opravdu rád, že jsem tak učinil, neboť jsem měl možnost vidět naživo takové herce, jakým je např. Lábus, Táborský, Donutil, Chantal Poullain.. :angel:
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

KOFi píše:V divadle jsem nepovinně byl párkrát s jednou svou bývalkou a jsem opravdu rád, že jsem tak učinil, neboť jsem měl možnost vidět naživo takové herce, jakým je např. Lábus, Táborský, Donutil, Chantal Poullain.. :angel:
Já viděl: Polívku, Lasicu, Čvančarovou, Svěráka a další na jejichš méno si nemůžu vzpomenout.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

V divadle jsem nikdy nebyla, pominu-li šílenosti, které jsme vymýšleli a hráli s přáteli.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
LORD celadrius
Sigilan
Příspěvky: 153
Registrován: 31.5.2006 17:28
Bydliště: Sedmé nebe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LORD celadrius »

Do divadla chodim rád.
Nedavno jsem byl se školkou(vážně se školkou) v divadle na takovym příběhu pro děti(byl jsem tam jako dozor(já bych si dítě nesvěřil)) :lol: .
Myslel jsem že se trochu prospim.Ale ten děj byla sranda.(jak úplnej degež jsem se tam smál) :lol:.
Bavilo mně to víc než ty děti. :lol:
Aspoň se smála i učitelka tak jsem nebyl jedinej.(muselo to bejt děsně trapný) :lol:
Ty smradi se mi pak smály :evil: :evil: :evil:
Neodkládej na zítra co můžeš odložit na pozítří.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

LORD celadrius píše:Ty smradi se mi pak smáli :evil: :evil: :evil:
:lol: Jj, s dětma je potíž - prevíti malí :twisted: :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“