Filmové trailery

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Filmové trailery

Příspěvek od AlieN »

Je nějaký trailer díky kterému jste se těšili na film jako malé dítě na vánoce? Nebo nějaký který jste si ho museli pustit osmkrát po sobě protože je prostě skvělý? A nebo je naopak nějaký tak špatný že by jste na ten film nešli ani kdyby vám za to platili?
Tak to sem napište - co vás zaujalo, pobavilo, a nebo třeba naprosto znechutilo. A reakce na ně.


mezi moje nej patří např.:
Protiválečný Jarhead
Hudební trailer na Star Wars 3 s nádhernou Williamsovou Battle of the Heroes
První teaser na Kill Bill
Nové Miami Vice s perfektní sladěním obrazu, zvuku a hudby
A občas je trailer dokonce lepší než samotný film, třeba u Sin City
Naposledy upravil(a) AlieN dne 27.6.2006 1:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Jednoznacne jakejkoliv trailer na vsechny dily Lord of the Rings pred premierou...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

btw: trailery se dělají ještě před finálním sestřihem filmu, takže některé scény z traileru se do filmu ani nedostanou - to je případ třeba toho Jarhead a Kill Bill (a konkrétně u Jarhead je to IMHO docela škoda, protože ta hláška s pytly na mrtvoly je fakt super :lol:)
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Trailer na Le Roi danse je jedna z mála věcí, kterou jsem viděla víckrát, než Le Roi danse... ;-)
Už ani nevím, odkud jsem ho stáhla, ale pouštěla jsem si ho pořád dokola... Perfektní. Hlavně bych se bez něj asi nedožila filmu, protože bych se nedočkavostí utloukla či tak něco...

Taky jsem žrala trailer k Le Pacte des Loups...

No a trailery na LotRovskou trilogii mají samozřejmě v mém srdci zvláštní místečko...;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Z poslední(ch) DVD levelů mě zaujaly tyto dva trailery:

Children of Men
Netroufám si tvrdit, že to bude dobrý film, ale zápletka, kdy je příčinou pádu lidské civilizace naprostá neplodnost, je aspoň originální, což je po všech těch ufonech, asteroidech či smrtících virech určitě fajn ;-).

Mariňák
:lol: It's my wife! :lol: Tohle je opravdu solidní nářez, neumím si představit, že by to snad řežisér myslel nějak vážně. Díky za tip, javore ;-) .
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

MCZ píše:Mariňák
:lol: It's my wife! :lol: Tohle je opravdu solidní nářez, neumím si představit, že by to snad řežisér myslel nějak vážně. Díky za tip, javore ;-) .
Já osobně naopak doufám, že to je myšleno vážně. Ani nevím, jak dlouho čekám na akční film s stupidním, béčkovým příběhem "abyseneřeklo," kvalitním záporňákem a řádně nabušeným übermenshem v hlavní roli. Hlavně co nejmíň kůl strihů a efektní rozmazané kamery
Feed your head
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

MCZ píše:Mariňák
:lol: It's my wife! :lol: Tohle je opravdu solidní nářez, neumím si představit, že by to snad řežisér myslel nějak vážně. Díky za tip, javore ;-) .
Pokus o novodobé Komando? :-D Proč ne, alespoň bude u čeho se zasmát :lol:

Childern of Men vypadá vskutku zajímavě a už jen kvůli režsérovi se odvažuji doufat že to bude dobrý film.


Další výborný trailer je na film Black Dahlia, má nádhernou noirovou atmosféru a výbornou hudbu.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Chystá se další film podle komiksu Frakna Millera - 300, který je o slavné bitvě u Thermopyl, ve které se 300 Spartských vojáků (+ něco málo řeků) postavilo 1700000 peršanů
Je točený stejnou technikou jako Sin-City, ale vypadá ještě mnohem, mnohem líp.

Nejprve je tu úžasný, leč bohužel neoficiální trailer (s parádní hudbou od NIN :twisted:) - http://trailerzone.idisk.org/stuff/300.mov.
A pak je tu kratší, méně násilný, a vůbec horší oficiální trailer (ale zato je v pořádném rozlišení) - http://images.apple.com/movies/wb/300/3 ... _h640w.mov
(tady je speciálně pro sedmibestii true HD rozlišení :-))
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Grind House (CSFD trailery)
Tahle Tarantinovka&Rodriguezovka vypadá opravdu cool! :-D
I když popravdě výslednou kvalitou snímku si netroufám hádat, snad se ale povede.

Zodiac
Nový Fincherův snímek o známém sériovém vrahovi řádícím před několika desítkami let v USA (tuším, že nikdy nebyl dopaden). Mohlo by to stát za to.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

AlieN píše: Nejprve je tu úžasný, leč bohužel neoficiální trailer (s parádní hudbou od NIN
Já vím, že je to možná trochu mimo téma ale to NIN je kdo? :oops:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Ajantis píše:NIN = Nine Inch Nails
Díky za ty fíky... Co takhle něco v češtině? Nebo moldavštině kurzy dostávám v rachotě...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

KEBULE: NIN, moldavsky si to budeš muset najít sám :-)


Zdá se že to tu někdo i čte (ale pak by se hodily i nějaké reakce ;-)), tak sem hodím pár novejších trailerů.
Nejprve něco veselejšího:
Smokin' Aces - opravdu HODNĚ psycho trailer na akční film :-D
Hot Fuzz - parodie na akční thrilery od tvůrců povedeného Soumraku mrtvých
Black Sheep - hororová komedie (resp. spíš parodie) s vraždícími ovcemi v hlavní roli, možná to není zrovna geniální, ale mě se to docela líbí :lol:
Rocky Balboa - návrat jednoho děduly.......a není to průser :shock:
Live Free or Die Hard - návrat dalšího děduly......a možná to taky nebude průser :-)

A nakonec mnou hodně očekávané drama The Last King of Scotland (Forest Whitaker v roli Ugandského diktátora v něm má už podle nominací Zlatý Globus a možná i oscara takřka jisté)
Naposledy upravil(a) AlieN dne 9.1.2007 16:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

AlieN píše:Chystá se další film podle komiksu Frakna Millera - 300, který je o slavné bitvě u Thermopyl, ve které se 300 Spartských vojáků (+ něco málo řeků) postavilo 1700000 peršanů
Je točený stejnou technikou jako Sin-City, ale vypadá ještě mnohem, mnohem líp.
No já viděl ty trailery co jsou na youtube a nějak mě nepřipadlo, že by ta technika točení byla nějak zvlášť spjatá se SIN CITY :think:

Ale že je to podle comicsu je pro mě novinkou...
Jo jenom trošku mimo kdo to točí (točil)?
--------------------------------------------------------------------------------------
Jo MCZte nějak mi nejde přehrát trailer na ZODIACA kliknu vyskočí logo quickplayeru a nic... Nevíš co dělám blbě?
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

KEBULE: buď to zkus v jiném prohlížeči nebo si nainstaluj poslední quicktime
http://www.apple.com/quicktime/download/win.html (stačí ta varianta bez iTunes; vyžaduje tuším restart (i když o tom nepíše)).

Můžeš zkusit i Media Player Classic (musíš otevřít přesnou adresu toho souboru).
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“