Hudba: Videoherní soundtracky

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Podbi
Sigilan
Příspěvky: 40
Registrován: 4.7.2006 12:38
Bydliště: Brno

Příspěvek od Podbi »

Dle mého osobního názorou je nejlepší hudební skladbou do hry hudba ze hry StarCraft, a to sice skladba nazavná Terran 1. Má osm minut a obzvláště geinální je jedna její asi 45 sekundová část v rozmezí 4. až 5. minuty. Ta je podle mně prostě dokonalá!
Dál pak mi utkvěly v paměti sklatby z BG a taky se mi líbila úvodní hudba do Black Moon Chronicles (ne úplně dokonalé hry, ale s nádherně podbarveným intrem)
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Tobě se líbí "Riders on the storm" z undergroundů? Víš jak to Snoop dog nebo jak se to jmenuje Doorům zkazil? Radši si poslechni originál od The Doors. K nezaplacení
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Ithralsiel píše:Tobě se líbí "Riders on the storm" z undergroundů? Víš jak to Snoop dog nebo jak se to jmenuje Doorům zkazil? Radši si poslechni originál od The Doors. K nezaplacení
Souhlasím ;-) originál je lepší
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Ithralsiel píše:Tobě se líbí "Riders on the storm" z undergroundů? Víš jak to Snoop dog nebo jak se to jmenuje Doorům zkazil? Radši si poslechni originál od The Doors. K nezaplacení
aneb kterak snadno a rychle zkazit geniální písničku? nechat jí v rukou negra! :idea:
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Lerek- You wanna antagonize Bob Marley? 8-)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Elessar píše:Lerek- You wanna antagonize Bob Marley? 8-)
Bob Marley, one in a million ;)
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Jimmy Hendrix! (a s two in a million na mna nechod :-P)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

najlepsia skladba je Hyperblast z UT 2003, alebo Dancing With Domz z Beyond Good & Evil, alebo este aj Main Theme z Doom3, alebo Ground Control II a medzi moje najoblubenejsie OST patria Neverhood (samozrejme), Unreal 1, Torment, Divine Divinity (ten je asi uplne najlepsi), Chaser (amen, tento OST ma dostal), vsetky MGS, Morrowind... a urcite som na nieco z tej mojej 25 GB zbierky zabudol
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

Hlavně hudba v BG1 - je vynikajicí , opravdu skvělá ve dvojce taky , ale ne až zas tak moc a rozhodně bych nezapoměl na diablo 1 i 2 - ta je uplně skvela , myslim že hudbe s Tristramu , Arreat Summit worldstone keep . . .. a ještě mnoho dalších se nedá konkurovat. I když hudba v Heroes 3 ve Fortress a Necropolis je taky dobrá .
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Jo, morrowind ma delovu muziku, a aj Oblivion. Dost sa mi pozdava aj soundtrack z WoW a W3+TFT, niektore su strasne vydarene.
Dalej Painkiller!
A Serious Sam 2 tiez celkom ujde
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

Nejvíce mě zaujala hudba v Icewind Dale v každé oblasti jiná a v každé tak dokonala až jsem při ní někdy vrněl blahem.Hudba v Kuldaharu rozhodně nejlepší co jsem zatím ve hrách slyšel. :-)
Bojuj se smrtí jestli chceš,stejně jednou prohraješ.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

Challenger píše:Nejvíce mě zaujala hudba v Icewind Dale v každé oblasti jiná a v každé tak dokonala až jsem při ní někdy vrněl blahem.Hudba v Kuldaharu rozhodně nejlepší co jsem zatím ve hrách slyšel. :-)
už se na to těším.. jinak mě se fakt nejvíc líbí hospodská hudba z bg1 a 2... nevíte někdo, jestli někdo takovou hudbu hraje i normálně?
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Killdozer: mno, nějaká slušnější kapela, kdyby jsi jí sehnal party, tak by ti to za nějakou (většinou nemalou) úplatu zahrála :D

Ale sem tam se pořádají i normální koncerty, kde orchestr hraje skladby a motivy z PC her. Jen pochybuji, že by si tam někdy střihli zrovna tyhle motivy :D
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Tak jsem si po delší době opět pustil soundtrack ze stařičké cowboyky Outlaws a je to pořád stejně dobré!

Muzika jako vystřižená z klasických westernů, dočista pohladí po duši... *MLASK*
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, nejlepší hudbu má (dle mě) stejně asi Unreal Tournament - poslouchám ji od té doby, co UT vyšlo a je to asi jediná herní hudba, kterou poslouchám tak dlouho a tak často...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“