Hudba: Metal

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

adieu: neobliekal som sa ako metlak, len so metal pocuval :-P
kebule: fetak vyzera asi ako ja pol roka dozadu... alebo ako Jay(jay & mlcanlivy bob, you've got it?), cize si to predstavujem asi tak, ze dlhe vlasy, alebo polodlhe, skratka musia byt nejak dlhsie, najlepsie mastne, a zimna ciapka na hlave, potom velmi volne tricko, metlaci-fetaci mavaju tricka s baphometmi, pentagramami, logamiu ich oblubenych skupin, velmi volne nohavice, nie az tak ako maju hop hoperi a vymeteny vyraz v tvari... ja aj tak stale vyzeram ako fetak, kazdy mi to vravi, cize ked zbadam fetaka(ale teraz bacha! su fetaci-hulici a fetaci-degesi, zebraci, a podobna chamrad!), nevadi mi, ale ked uz to je nejaky toluen-lover, takeho mozem zvysoka vies co... mna take veci nebavia, ja si radsej kupim kvalitne "žváro" a idem sa zabavat, nie ako zavislaci na riedidle a podobnych kravinach...
+k tej hudbe, dnes som zakotvil na SOADe :twisted:
+hip hop niesu len negerske sracky, tie ma ani nebavia, iba zopar vynimiek... hip hp co ja zvyknem pocuvat ma vacsi zmysel ako niektori dnesny metal: ooo ty si taky vzneseny drak, tvoja silaaaa, alebo o striebornych jednorozcoch? ako som uz niekde cital: other bands play, manowar gay!
+7C: u mna presne naopak... kazdy co poznam a hra RPGcka, pocuva metal... alebo veci typu GnR, ale to uz je z ineho sudka
nu, a teraz pocuvam wet sand od RHCP a idem punkut od smutku... straasne smutna vec toto :cry: ...

nuz, ale aspon sa tu rozhybala diskusia... OT diskusia...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

nuke píše:Ešte takto: Poznám dosť metalistov, ale ani jeden z nich nieje feťák. Skôr naopak.
Tak nějak jsem to myslel... :-)

xRage: Aha takže jak mám dlouhý mastný vlasy, na mikině či triku logo nějaký kapely, volný kalhoty a vymetenej výraz v ksichtě su feťák???

Esi jo tak su feťák posledních 5 let... (akorát vlasy už nejsou tak dlouhý jak bývaly)

A jestli se ti nelíbí metal o jedonorožcích a tak, tak ho neposlouchej akorát já se přiznám, že za poslední rok jsem se setkal jen s jedním hopovým songem co mě zaujal... (slováci to sou) jinak ten "černej" hip-hop mě opravdu nebere a to sem slušný (a asi sem i ochoten se klonit k názoru LEREKa) a valijou ho z repra všude mimo těch pajzlů. A

co se týče hudebních kanálů tak at jsem pustil kykoliv cokoliv tlemil se tam na mě nějakej strašně cool černoch. brekeke :evil:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

KEBULE píše:xRage: Aha takže jak mám dlouhý mastný vlasy, na mikině či triku logo nějaký kapely, volný kalhoty a vymetenej výraz v ksichtě su feťák???

Esi jo tak su feťák posledních 5 let... (akorát vlasy už nejsou tak dlouhý jak bývaly)

A jestli se ti nelíbí metal o jedonorožcích a tak, tak ho neposlouchej akorát já se přiznám, že za poslední rok jsem se setkal jen s jedním hopovým songem co mě zaujal... (slováci to sou) jinak ten "černej" hip-hop mě opravdu nebere a to sem slušný (a asi sem i ochoten se klonit k názoru LEREKa) a valijou ho z repra všude mimo těch pajzlů. A

co se týče hudebních kanálů tak at jsem pustil kykoliv cokoliv tlemil se tam na mě nějakej strašně cool černoch. brekeke :evil:
nee to musis k tomu nieco brat... len vravim, ako to beru ludia z mojho okolia, ked zbadaju cloveka s takymto vzhladom+vymeteny pohlad... ja navonok nikoho neodsudzujem, ale pokial neotvori usta a nevypoti nieco intelgentne, s tymto vzhladom ma u mna nula bodov... a k zvysku nemam viac menej co povedat, lebo to uz by nebolo o hudba:metal, ale o niecom uplne inom...
jop a btw: rammstein je metal?
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

KEBULE píše:To jako prášky na špatný břicho? :shock:
ROFL, ne, rennies jsou skinheads girls. Googluj, kámo. :-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Z lidí, co hrají RPG, znám pouze jednoho exmetalistu. Jinak jsem snad s žádným metalistou a zároveň RPG hráčem nesetkala.

Ad metalisté feťáci - ROFL, ROFL a ještě navíc LOL. Bereš-li "feťák" = "uživatel nealkoholových a netabákových drog", tak neznám jediného posluchače metalu, který by něco takového bral. Ani bližší, ani vzdálenější známí. Naopak, huliče a všechny ostatní uživatele ilegálních drog srdečně nesnáší a jsou schopni je dokonce inzultovat. Zato ovšem chlastají první ligu, většina z nich by jistě bodovala i na mezinárodních soutěžích. :twisted:

Ad vzhled feťáka coby nějaké umašťěné a špinavé obludky...Chlapče! V jakém jednoduchém světě to žiješ! Někteří narkomani mají obleky s kravatami za desítky tisíc a perfektní sestřihy. :-D Pravda, taky nečichají toluen, ale šňupají koks. Nicméně, tímto jsem chtěla říci, že ohodnotit někoho jako narkomana jen proto, že vypadá špinavě, je poněkud krátkrozraké. Poněkud hodně krátkozraké.

Ad stupidní metalové texty - mno, Manowar jsou imho jedna z nejhorších kapel na světě. Ovšem takový slavonic/folk/pagan/nazi/black metal (tohle si vážně některé kapely píší do kolonky "styl" :!: ), to je taky nářez. Zájemcům doporučuji např. texty příšerné skupiny Adultery. Kdyby to bylo někomu málo, zde jeden z metalových webzinů - Mortem. Zvláště rozhovory s eh..jak to nazvat a být slušná..."těmi, kdo drží nástroje", jsou luxusní.
Btw. hip hop neposlouchám, ani jsem se nedostala nějak do bližšího kontaktu s touto subkulturou, takže jej nemohu globálně ostouzet jako metal, :-D ale většinou co jsem slyšela, bylo děsné. Lerek to nazval správně. 8-)
Naposledy upravil(a) Sadako dne 16.4.2007 1:27, celkem upraveno 1 x.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Vampiria píše:Ad metalisté feťáci - ROFL, ROFL a ještě navíc LOL. Bereš-li "feťák" = "uživatel nealkoholových a netabákových drog", tak neznám jediného posluchače metalu, který by něco takového bral. Ani bližší, ani vzdálenější známí. Naopak, huliče a všechny ostatní uživatele ilegálních drog srdečně nesnáší a jsou schopni je dokonce inzultovat. Zato ovšem chlastají první ligu, většina z nich by jistě bodovala i na mezinárodních soutěžích. :twisted:
Tak takto nejak to vyzerá aj v našom klube mladých (ehm) alkáčov :twisted: A jediný kto je k tráve benevolentný som ja. Aj keď ja sa dám za metalistu považovať len ťažko. Počúvam totiž hlavne punk.

Jo a btw jeden z mála RPG hrajúcich metalistov (aj keď zrejme tiež nie vyhranený), čo poznám je DerAdler.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Z mých známých je metalistů docela hodně, ale ani jeden se nespecializuje na RPG, spíš hrají akční hry. Vlastně jediný o kom vím že hraje RPGčka a přitom poslouchá metal jsem já sám, ale já nejsem žádný velký metalista, i když třeba SOAD, nebo Nightwish poslouchám docela často, na rozdíl od hip-hopu.
Občas sice zaslechnu i nějakou dobrou rapovou písničku, ale to je spíš vzácnost - tenhle styl mě prostě moc nezajímá jak hudebně, tak svými většinou debilními texty (debilních textů v metalu by se taky našlo hodně, ať už třeba ti Manowar, a to co jsem slyšel od Kornů taky nebyl žádný zázrak).

A jestli je něco těm metalistům co znám společné, tak je to intenzivní odpor k náckům, hoperům (speciálně k těm s rovným kšiltem) a hlavně k feťákům ;-)
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Zajímavý :-D Všichni lidi hrající RPG co znám poslouchaj metal :-) A naopak.

Vampiria: Ta Adultery, to je příšernost. Když se člověk podívá na tohle a podobný svinstva typu manowar, tak se ani nedivim proč spousta lidí metal odsuzuje.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Um...
1) 'Moji' metalisti su asi vazne ini. :) Ako droga sice alkohol bezkonkurence vedie, ale skutocne som si nijake predsudky voci fetakom nevsimol. Naopak, nemalo z nich huli, prip. berie lieky (tramal a pod. :) ) a tie extremne pripady skutocne nemaju problemy s heroinom, resp. morfiom. A ako skor hulic nez alkoholik s nimi problem vazne nemam ;)
2) Odsudzovat hip-hop sa mi tiez moc nepozdava. Ano, neznasam ho, ale to samo o sebe neznamena, ze ten zaner je zly, ale ze proste nepredstavuje to, co v hudbe hladam- t.j. 'problem' je skor vo mne nez v zanri samotnom. ;) A napr. takych Beastie Boys sice nevyhladavam, ale minimalne z nich nemam zaludocne problemy...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Hm, metal a drogy je skvělé téma...

Jediné "léky", ke kterým bych se odvážil jsou steroidy, ty mě aspoň doopravdy něco dají, ale jinak bych chtěl zkusit kokain, protože se od dob zakoupení prvního šňuff tabáku nebojím šňupat, ale naprosto netuším, kde bych toto mohl zakoupit, takže patrně tuto drogu nikdy nezkusím a je to pro mě jen dobře.

Yachiko: Hip hop není zlý, ale lidé, kteří ho vymysleli jsou černí a tím pádem zlí. :-P

a jinak hip hop v Čechách je a není o tomhle http://www.ultimo.ic.cz/MP3/Ultimo_vs._pozers.mp3
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Adieu píše:ROFL, ne, rennies jsou skinheads girls. Googluj, kámo. :-)
Googlovat jsem negoogloval k tomu se přiznám mě totiž stačila ta myšlenka že jsou to patáky na trávení... :lol: A vůbec proč se patáky na průjem (či na co sou) jmenují po skingirls :?: :twisted:
--------------------------------------------------------------------------------------
Jo a otázka - je Hardcore a Gridncore metal? Esi ano tak znám jednoho pikařa esi ne tak metalistu fe'táka (uživatele nelegálních narkotik) neznám... :think:

A Vampi asi se zaposlouchám do Mannowarů tvá bezhlavá kritika mě zaujala :-D Bo jako hudba se mi líbí (když je hrajou nepřeladím stanici), ale do textů jsem se ještě nepustil asi to udělám...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

KEBULE píše:Jo a otázka - je Hardcore a Gridncore metal?
To jsou odnože punku. (grindcore se dá považovat za spojení crustu a metalu, ale hc fakt ne)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

KEBULE píše:(..) do textů jsem se ještě nepustil asi to udělám...
Víš, že oni zpívají anglicky? :-P Kde ses tak rychle naučil ještě nedávno tobě zcela neznámou řeč? :mrgreen: Do tvého rodného jazyka to ještě přeloženo nebylo, snaha byla, ale gorila Koko bohužel zemřela příliš brzy... :whistle:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Vampiria píše:Víš, že oni zpívají anglicky? :-P Kde ses tak rychle naučil ještě nedávno tobě zcela neznámou řeč? :mrgreen: Do tvého rodného jazyka to ještě přeloženo nebylo, snaha byla, ale gorila Koko bohužel zemřela příliš brzy... :whistle:
Oni zpívají anglicky? :shock: Nepovídej Vampirie ještě jsem si nevšiml... Nicméně předpokládám, že v českých luzích a hájích se určitě našel nějakej fanda co si je přeložil... A určitě se někde překlady jejich textů najít dají. Nevím ještě jsem to nezkoušel. Až to zkusím dám ti vědět esi sem je našel ;-)

Hamster:
já si říkal, že to asi nebude metal :whistle: Ale že jsou to odnože punku jsem vážně netušil. Dík. Zase jsem chytřejší :-)
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Syneth
Sigilan
Příspěvky: 118
Registrován: 21.10.2006 16:56
Bydliště: Out ov thy sight...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syneth »

čo sa týka mňa takisto ma v posledenj dobe chytil metal a to hlavne nightwish: skladby ako 10th man down,ghost love score,end of all hope, bez toho sa nedá... :-)
ale takisto lordi stoja za to...
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“