Hudba: Metal

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

ÁÁÁÁÁ moje oblíbená jedenáctistrunová basovka. Tu jsem viděl jen párkrát a to když hráli super mario bros theme 8-)
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Nech pocitam ako chcem, tak vzdy tych strun (a prekvapivo aj klucov) bude len 9 :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Já vůl......jak jsem viděl to pádlo, tak jsem si bez počítání vybavil tu jedenácti strunnou. :oops:
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
gondorcan
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 13.12.2006 19:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gondorcan »

pocuva tu niekto nightwish ?
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

gondorcan píše:pocuva tu niekto nightwish ?
Já a AlmSiVi, nevim o nikom jinym.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Trandul píše:
gondorcan píše:pocuva tu niekto nightwish ?
Já a AlmSiVi, nevim o nikom jinym.
Ehm... ja si ho občas pustím tiež + som navštívil koncert.
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

bola doba, ked som letel na metallice... potom to bol nightwish... skoncilo to pri kabate... a este ako uplne prve som pocuval Linkin Park... je tu NU-metal, cize tak, no :-? ... potom som pocuval RHCP... teraz som zakotvil pri guano apes, hip hop a reggae, ale to uz odbocujem z temy :roll: ...
imho metlaci a RPG gembleri to je skratka ako pizza a oregano... kazdy, co hraje RPGcka(aspon co poznam) pocuva metal... aspon minimalne rock... jedina vec mi vadi na metlakoch(jasne, ze nie vsetkych, ale vacsina hej), ze nedokazu vypocut ani 15sekund z kvalitneho hip hopu... skratka to vsetko zaskatulkuju a napriklad ked prepinaju vivu, musicbox, mtv, atd, tak ked ide nejaky hip hop automaticky prepnu, ani sa nesnazia sa do toho zapocuvat... ak by boli k sebe posluchaci tvrdej hudby(rock, punk, alt, metal) a hmm, "modernej"(pop, hip hop, rap, tekno) tolerantnejsi bolo by menej jaziev a svet by bol krajsi... metlak by pozval hip hopera na joint, hip hoper niekde do normalnej krcmy(lebo to kde chodia metlaci su same pajzle... akoze sa neurazte, ja som bol tiez metlak, ale su to vsetko nejake pajzle, de su sami fetaqci a podobne tlupy), nie do pajzlu a vsetko by bolo all right... peace :-P
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

hip hop nemůže být kvalitní, hip hop jsou negerské sračky, měl bys méně hulit, kámo ;)
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

xRage píše:imho metlaci a RPG gembleri to je skratka ako pizza a oregano... kazdy, co hraje RPGcka(aspon co poznam) pocuva metal...
Zajímavé, neznám nikoho, kdo by poslouchal metal a hrál RPG. Naopak znám stovky (a možná tisíce) lidí, co hrají RPG a poslouchají j-pop :mrgreen: :twisted:

Jinak řečeno bych to nějak negeneralizoval. Jediné, čeho jsem si všiml, je že v komunitě hráčů FPS jako je Doom a podobné záležitosti (temnějšího ražení) poslouchá metal dost lidí :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

xRage píše:...ja som bol tiez metlak...
:lol: U tohohle vždycky chcípám. Ano, většina mých spolužáků na základce "byla" taky metalisty, ale pak vlak módy popojel, ujel metalu nohy a radši se vrhli na to "být" skejťáky (áno, tuhle subkulturu, jejímž cílem je být independent, cool a nosit značkový hadry mám obzvlášť rád :-) ), a slyšel jsem dokonce i o holčině, jež vystřídala punk, EMO a nyní "je" z ní rennie. :lol:

Zkrátka a jednoduše je mi na blití z téhle lidské touhy se někam zařazovat a škatulkovat ostatní lidi. Poslední dobou mě už vytáčelo, že každý člověk, s kterým jsem se seznámil, si mě zaškatulkoval mezi metalisty, protože mám dlouhé vlasy a nosím černé hadry, a tak jsem koupil několik červených svršků a nyní tvrdím, že jsem golfista. :lol:

P. S. pro Lereka - polokošile Thor Steinar skutečně provokuje a budí rozruch, jen je škoda, že jsem ve škole pokládán za nácka ( :lol: ). Mým jediným cílem bylo jít proti politické korektnosti. :-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Adieu píše:P. S. pro Lereka - polokošile Thor Steinar skutečně provokuje a budí rozruch, jen je škoda, že jsem ve škole pokládán za nácka ( :lol: ). Mým jediným cílem bylo jít proti politické korektnosti. :-)
Na TS jako značce přece nic politicky nekorektního není. Jen jde o hadry, které o tobě říkají, že jseš nácek, takže nechápu, proč se divíš, když si to o tobě ostatní myslí. ;-)
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Hamster: No, s legalitou Thor Steinar byly i v ČR nějaké problémy a afaik poliši zabavili zboží plzeňské pobočce. Nakonec z toho TS však vyšel s čistým štítem a může tady, narozdíl od jiných zemí (pamatuju-li si to dobře :-?), prodávat.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Adieu: TS si může prodávat své zboží všude a pokud vím, tak nikde nebyl zakázán, jen měl spoustu popotahovaček po soudech, v Německu kvůli starému runovému logu (čeští poliši rovnou vzali logo za nelegální, prostě ACAB), v Norsku kvůli užití jejich vlajky (nevím, zda-li to nakonec skončilo před soudem).

Ale oblečení je to skvělé, člověk v tom vypadá zcela normálně a spořádaně, i na diskotéku s tím jde vyrazit :lol:
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

xRage píše:akoze sa neurazte, ja som bol tiez metlak, ale su to vsetko nejake pajzle, de su sami fetaqci a podobne tlupy), nie do pajzlu a vsetko by bolo all right... peace :-P
Tak potom bys mohl zadefinovat feťáka. Znám pár "feťáků" ani jeden z nich není metalista. A esi možu myšlenku tak do pajzlů se chodí proto, aby člověk nemusel poslouchat hip-hop... :lol:
Adieu píše:jež vystřídala punk, EMO a nyní "je" z ní rennie
To jako prášky na špatný břicho? :shock:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

KEBULE píše:A esi možu myšlenku tak do pajzlů se chodí proto, aby člověk nemusel poslouchat hip-hop... :lol:
:applause: :applause: :applause:
Ešte takto: Poznám dosť metalistov, ale ani jeden z nich nieje feťák. Skôr naopak.
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“