Nejpřeceňovanější film všech dob

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Hamster: Pokud mi film vyhovuje, tak se mi líbí - a neřekla bych, že je zase tak těžké se mi zavděčit.... ;-)

KEBULE: To nemyslíš vážně, že ne? Nebudu hodnotit film, který mě naštve, otráví, znudí nebo jen prostě nebaví dobře jen proto, že na tom někdo pracoval. Mne zajímá konečný produkt...nehledě na to, že za to tvůrci jistě dostali zaplaceno.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Ajantis píše:Hamster:Mezi tím, jestli mě film baví a jestli mi vyhovuje, je rovnítko.Takže film, který mi nevyhovuje, mě nebaví, film, který mi vyhovuje, mě baví, film, který mě baví, mi vyhovuje a film, který mě nebaví, mi nevyhovuje. Je to prosté.
No, vypadá to trochu na zásek na slovíčkách, takže do toho asi nemá smysl příliš hlodat.
Ajantis píše:To, že jsou mé názory téměř vždy extrémní, je jednoduše lež.
O-ou, moje prolhanost byla prohlédnuta! :liar: Doufám, že mě tenhle přečin nepřipraví o důvěryhodnost.

Já netvrdím, jako kebule, že to děláš z pózy, aby ses názorově odlišil. Přece jen plivat na lotra bylo jednu dobu docela in. Jde mi spíš o to, že když můžeš, tak rád trháš mouchám nožičky... ;-)
Ajantis píše:Absurdní, té práce ať si váží ti, kterým se výsledek líbí, mě zajímá pouze výsledek - a ten se mi buď líbí, nebo nelíbí.
Šmankote, když sem si tohle přečet, tak se mi okamžitě vybavila taková ta hrozná keramika, co vyrábí postižený děcka. To už je pak samozřejmě extrémní přístup, ale myslim, že kebule má pravdu, že určitý body za snahu sou na místě. To ale spíš člověk musí mít v sobě, než aby se k tomu nutil. To je jako když doma poslouchám nějakou undergroundovou skupinu, tak je taky neodsoudim za to, že neměli prachy na profi nahrávku. Mě je jasný, že to neni vyloženě to, co bys odsuzoval (snad), ale lepší příklad mě zrovna nenapad.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Ajantis píše: A hodnotit film lépe, protože si s ním dal někdo práci?
Absurdní, té práce ať si váží ti, kterým se výsledek líbí, mě zajímá pouze výsledek - a ten se mi buď líbí, nebo nelíbí.
Poslední kapka od teď už jen Vampirantis...

Není pravda, že nerespektuji tvé názory. Naopak, akorát s nimi jen nesouhlasím obvykle už v základě a na to mám právo zase já. Můžeme se tu dohadovat o právech ještě dlouho...

A co se týče vážení si cizí práce... Dřel jsi někdy fyzicky? Třeba lopata nebo tak něco? Docela by mě to zajímalo. Pokud to teda není tajemství...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

KEBULE píše:A co se týče vážení si cizí práce... Dřel jsi někdy fyzicky? Třeba lopata nebo tak něco? Docela by mě to zajímalo. Pokud to teda není tajemství...
To je vodvaz, v diskuzi se začíná odrážet sociální rozměr! :lol:
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Hamster:
Má hodnocení na csfd:
***** ----- 123 filmů
**** ----- 141 filmů
*** ------- 137 filmů
** --------- 95 filmů
* ---------- 58 filmů
odpad! ---- 30 filmů

To jsou fakta. Ptám se znova, kde je ten extremismus?

Ten příměr s undergroundovou kapelou a jejím vybavením je samozřejmě mimo - mně je technická kvalita filmu víceméně ukradená. Jeden z mých nejoblíbenějších snímků - Gusha no bindume - měl natolik nízký rozpočet, že ve dvou po sobě jdoucích záběrech měl mrtvý úplně jiné fleky od kečupu...
I u undergroundových kapel jistě hodnotíš výsledek - musí tě něčím zaujmout. Nebo taky přičítáš body za snahu hochům, kteří na nahrávce od začátku do konce bez nástrojů řvou "Sieg heil"? Vždyť se tak snažili....
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

No je fakt, že se to trochu stáčí jinam, ale aspoň to tu žije...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

KEBULE píše:Dřel jsi někdy fyzicky? Třeba lopata nebo tak něco? Docela by mě to zajímalo. Pokud to teda není tajemství...
:lol: :lol: :lol:
Jo, pracující inteligence, to je to, co tu chybí! :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

KEBULE píše:Poslední kapka od teď už jen Vampirantis...
Prosím, kebule, když už tu mluvíš o respektu, tak nepoužívej "Vampirantise" (btw nezkomoleno to bylo "Vampijantis").
Naposledy upravil(a) Adieu dne 9.1.2007 21:50, celkem upraveno 1 x.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Cítím ve vzduchu zpocenou pěst dělnické třídy! :lol: :lol: :lol:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Vampiria píše: KEBULE: To nemyslíš vážně, že ne? Nebudu hodnotit film, který mě naštve, otráví, znudí nebo jen prostě nebaví dobře jen proto, že na tom někdo pracoval. Mne zajímá konečný produkt...nehledě na to, že za to tvůrci jistě dostali zaplaceno.
Aha takže odsoudíš dobře napsanou knihu jen proto že tě naštvala pravopisná chyba? Pokud ano, tak celej film pošleš do pryč jen proto že ti třeba nesedlo vyřešení zápletky... Mám pravdu?

ADIEU:
JJ Vampijantis pardon, omlouvám se tohle nebyl záměr ale zvyk z minula. Vynasnažím se nekomolit...
Naposledy upravil(a) KEBULE dne 9.1.2007 21:51, celkem upraveno 1 x.
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

KEBULE:
Pokud je to pro mne podstatné, klidně budu film ostře kritizovat jen proto, že se mi nelíbilo vyřešení zápletky.
Gramatické chyby pro mně tak podstatné zdaleka nejsou.

Btw co takhle se věnovat i argumentům, kromě osobních útoků?
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Vampijantis: Co takhle si konečně vytvořit jeden profil... Bylo by to minimálně přehlednější.

Opět nerespektování cizí práce...

Že scénarista je vůl neznamená to, že je vůl i trikař, hudbař a spousta dalších dílčích elementů celého celku. Pokud ano je to dle mě hodně povrchní a plytký přístup.

A odpovíš mně zástupci dělnické třídy na otázku z minula?
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

KEBULE: Prosím, běž si někam osvěžit funkční gramotnost. :roll:

Takže znovu: zajímá mne konečný produkt - tj. jak ten celek funguje dohromady. Pokud jsou v dobré knize tiskové i jiné chyby, nebudu ji urážet tím, že ji tak budu číst, ale opatřím si ji jinde, nicméně jedná-li se o pár nepříliš rušících chyb, mávnu nad tím rukou. Pokud mi rozuzlení zápletky nesedne, tedy pokud se liší od toho, jak bych to vyřešila já (a že se to stává často), ale do filmu, který mi celkově sedí, zapadá, nemám si nač stěžovat. Nevím, kde jsi sebral podněty pro svá pomýlená tvrzení. Něco jiného je, pokud je ona zápletka DLE MÉHO NÁZORU pochybná a její vyřešení pitomé a uměle naroubované. To už se mi ale vůbec nelíbí a tak také film hodnotím.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Kebule:
Pokud je film naprosto plytký, ale výrazně se mi líbí něco jiného, neodsuzuji celý film. Příkladem je snímek "Stay", kterému jsem i přes dost pochybný obsah dal 3/5.

Ad tvá otázka:
Pokud je někdo schopen tuhle otázku položit a myslet ji vážně, mou odpověď si nezasluhuje.
Přesto odpovím - pracoval jsem fyzicky mnoho let, anžto jsem z kulacké rodiny. A je to práce svou podstatou naprosto stejně hodnotná jako práce duševní.

A když už mluvíš o jakémkoliv respektu, měl bys, jak ti radí Adieu, nejdřív přestat používat urážející oslovení "Vampijantis".
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

KEBULE: To není povrchní a plytký přístup. To je imho logický přístup - když mi něco nesedí, ať je to cokoliv, tak to kritizuji. Jestli se mi v nějakém filmu, který má dementní scénář a syfilitickou režii líbí hudba a triky, tak ty dvě věci nejspíš pochválím, ale film jako celek prostě fungovat NEBUDE a tak ho také budu hodnotit.

Kritika je nerespektování cizí práce? OMG :roll:

Nerespektování cizí práce je imho a stahování & vypalování, tj. kradení programů, her, hudby a filmů. Tam opravdu nerespektuji nic a nikoho a ukradnu, co se dá. Když tak milá KEBULE hovoříš o respektu, pověz zvědavci, kolik originálů výše zmíněných věcí doma máš? A kolik máš ukradených?
Naposledy upravil(a) Sadako dne 9.1.2007 22:07, celkem upraveno 2 x.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“