Anime & Manga

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Anime & Manga

Příspěvek od sevencreature »

Momentálně sleduju Nanaku 6/17 a celkem to ujde. Jinak v poslední době jsem viděl D.N. Angel a celkem bych to doporučil - má to zvláštní kouzlo, takže mi vcelku ani nevadily některé (dost časté) nelogičnosti a další mouchy.
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 6.6.2006 13:43, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Ja sa momentálne prehryzávam mangou Lone Wolf and the cub - ak ste niekto videli Shoguns assassin tak toto je manga podľa, ktorej to bolo urobené - vynikajúci epický príbeh o pomste - gigantický rozsah 1,5 GB :shock: 28 volumes/142 chapters.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Shoguns Assassin (nebo jak se to jmenuje) - nebylo to takový krvavý hraný béčko s mizernejma trikama? Teď si nejsem jistej (ale mám dojem, že jsme to někdy měli na disku na koleji).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Jj to bude ono. 8-) Ale z môjho uhla pohľadu to ako b-čkový film nevidím. ;-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmmm, no jak jsem psal, tak jsem ten film neviděl... No asi se na něj mrknu, až budu mít trochu času 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

sevencreature píše:Shoguns Assassin (nebo jak se to jmenuje) - nebylo to takový krvavý hraný béčko s mizernejma trikama? Teď si nejsem jistej (ale mám dojem, že jsme to někdy měli na disku na koleji).
Neni to nahodu ten film co se na nej na konci Kill Bill 2 kouka B.B a Baetrix (Bride)?
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Jinak co se tyce A&M tak se mi hodne libil Hellsing, to je takova klasika ;-). A este sem videl Ghost in the Shell, ale to si budu muset pustit este jednou abych to poradne pochopil :lol:.
Kdyztak mi plz naky dobry anime porade, at si mam co sosnout :). Asi casem zkusim toho Lone Wolfa :)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

coby182: No můžeš zkusit Trinity Blood (pokud se ti líbil Hellsing) - je to o upírech. Osobně jsem to ještě neviděl (nemám čas), ale mám v plánu se na to někdy podívat.

http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?s ... search.y=0

Jinak mně osobně Hellsing (hmmm, to ani není zrovna klasika, ne?) moc nenadchl :wink: (hlavně příběhově)
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 28.11.2006 22:02, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

sevencreature píše:coby182: No můžeš zkusit Trinity Blood (pokud se ti líbil Hellsing) - je to o upírech. Osobně jsem to ještě neviděl (nemám čas), ale mám v plánu se na to někdy podívat.

http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?s ... search.y=0

Jinak mě osobně Hellsing (hmmm, to ani není zrovna klasika, ne?) moc nenadchl :wink: (hlavně příběhově)
No to asi neni, ale urco to videla spousta lidi... Takze je to takovy provareny :)
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

coby182 píše:
sevencreature píše:Shoguns Assassin (nebo jak se to jmenuje) - nebylo to takový krvavý hraný béčko s mizernejma trikama? Teď si nejsem jistej (ale mám dojem, že jsme to někdy měli na disku na koleji).
Neni to nahodu ten film co se na nej na konci Kill Bill 2 kouka B.B a Baetrix (Bride)?
Ano, náhodou je - ono by malo byť dohromady 6 filmov o Lone Wolfovi - ale podľa všetkého vychádzajú z mangy len čiastočne - teda berú si základ z niektorých príbehov, ale dejovo často prebiehajú inak.
Hm a odporučiť nejaký anime je ťažké - pretože neviem, aký štýl anime máš rád - môžeš si napríklad pozrieť Love Hina, Naruto, Bleach, Full Metal Panic, Full Metal Alchemist a pod. 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Já doporučuju Vampire Hunter D. 8-)
Naposledy upravil(a) Sadako dne 24.5.2007 1:38, celkem upraveno 1 x.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

coby: Jak píše CrowX - zkus Love Hinu (většině lidí se docela dost líbí) - je to asi nejznámější harem-anime (no jo, nejznámější asi ne, ale alespoň není tak dlouhý, jako jeden nejmenovaný seriál :wink:). Full Metal Panic bych naopak spíš nedoporučoval :lol:

Když už Vampiria zmiňuje filmy, tak se zkus mrknout na Ninja Scroll (pokud ti teda nevadí trocha (dost) brutality).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Anime ktorý teraz sledujem je Noir - a musím povedať, že keby som zo zásady nesledoval každú epizódu toho-ktorého anime titulu tak už by som to dávno zmazal - totálna blbosť - neodporúčam 4/10 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Este jeden dotaz... ma to anime o Lenoe Wolfovi co delat s tema gamebookama :lol: ;-) :?:
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Uhm, tak došlo k dezinformácii - Lone Wolf nie je anime ale normálny film so živými hercami - nejaké info z wikipedie http://en.wikipedia.org/wiki/Lone_Wolf_and_Cub
There is a limit to stupidity.
182
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“