Uvolněte se prosím

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Uvolněte se prosím

Příspěvek od Isair »

Sledujete tento porad? co se vam na nem libi a co ne , a kteri hoste vam prisli nej :-D
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Sleduju, alespoň se snažím. Kraus je perfektní a co se týče hostů, myslím že nejlepší byl Berousek s medvědem :lol:
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Sleduji, když to vychytám...
Nejvíc sem mě líbila Tereza Kerndlová :mrgreen: ten z ní udělal, nebo reps. ukázal jaká to je ve skutečnosti p**a...
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

Idaho píše:Sleduju, alespoň se snažím. Kraus je perfektní a co se týče hostů, myslím že nejlepší byl Berousek s medvědem :lol:
jj Berousek byl dobrej :-D ja vetsinou v TV to moc nesleduju ale vetsinou na netu ted zrovna nemam co delat tak sleduju nake starsi dily :-D
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Dříve to mělo lepší fazonku. Jak jsou osobnosti přebrány, je to slabší. Je to jako Krampolovo Nikdo není dokonalý. Žilo to nakonec z podstaty.

Kraus je poměrně dobrý, jeho repliky jsou solidní. Berousek a jeho Medvídek byli prima.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Kvalita jednotlivejch pořadů IMHO hodně visí na tom, koho si Kraus pozve... Pokud tohle neklapne, sám Kraus to prostě nevytrhne.
Jako, zlý to není, ale za vrchol televizní zábavy to opravdu nepovažuju.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Hlavně mi přijde, že ze začátku si Kraus nebral servítky a celebrity do pořadu přicházely jen aby byly zesměšněny. A s tímto pochybným záměrem bylo holt Uvolněte se, prosím přeci jen vtipnější než bezzubá talk-show, která se z toho nakonec stala. Možná někdo Krausovi přistřihl křidýlka. :lol: Imho celkem standardní zábavný pořad.

Jinak já mám rád díl, kde rozrubal paní Tachecí. :-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, show zábavná asi jako střílení vozíčkářů nebo hraní Doom 2 s cheaty. Řekněme, že Kraus má všechny trumfy na své straně, když mu něco hrozí, tak bez zaváhání změní téma. Tj. není to dle mého názoru vůbec férové.

Ale asi lepší zábava než Televizní noviny :lol:

EDIT: Viděl jsem jen asi 2 necelé díly a už je to déle - tj. je možné, že pořadu i moderátorovi křivdím :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Ze začátku cool talk-show, poté se zvrhlo v Krausovu exhibici na úkor hostů. Jeden z lidí, který mě tam nejvíce bavil, byl rabín Sidon, který byl pro Krause neprůstřelný a skvěle toho využíval.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Viděli jste ten díl, kde tam byl primář z bohnické léčebny? Naprosto dokonalý. :lol:
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

necrotising_ píše:Viděli jste ten díl, kde tam byl primář z bohnické léčebny? Naprosto dokonalý. :lol:
Ted jsem se zrovna na tento dil podival, opravdu velmi dobre :-D
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“