Seriál: South Park

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Nejlepší postava?

Butters Stotch
0
Žádná hlasování
Eric Cartman
7
54%
Mr./Mrs. Garrison
2
15%
Randy Marsh
4
31%
Stephen Stotch
0
Žádná hlasování
Towelie
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Seriál: South Park

Příspěvek od Ajantis »

Ze seriálů jednoznačně hlasuju pro SouthPark. Teď jsem dokoukal díl o změně Southparkské vlajky, protože je rasistická. Jeden z nejlepších dílů. Kromě samotné vlajky se mi moc líbilo, jak se novináři ptali civilistů na jejich názor- jeden vedle druhýho- "no, já si myslím, že je rasistická, ale patří k naší historii" :lol: Nebo to davové chování v KKK....
No a snová scéna Wendy x Cartman... hehe
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Ajantis: South Park je klasika, je škoda že už to nedávaj. I film se mi líbil. Z klasických dílů co jsem viděl, jsem si nedávno vzpoměl na ten, kdy do SP přijeli natáčet nějací TV filmaři. Ti však spolu s několika občany uvízli ve sněhem zaveleném domě. A už po pár hodinách jednoho z filmařů snědli, to nemělo chybu :lol: .
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

South Park (aj film) je genialny...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Vcera jsem se dival na dil, kdy si Cartman hral na robota, aby z Butterse dostal vsechna jeho tajemstvi, naprosto super :D.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Seriály

Příspěvek od MCZ »

Ehm, teda ty poslední série South Parku jsou fakticky boží a horko těžko vybírat nejlepší epizodu; zrovna včera jsem koukal na Douche and Turd a musím říct, že tak v křeči už jsem docela dlouho nebyl.
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Re: Seriály

Příspěvek od Saruman »

Já konečně viděl poslední tři díly 12. série a rovněž musím žasnout. Kdy se Simpsoni stávali už takřka nesnesitelnými, South Park bez problému vytahuje jednu perfektní epizodu za druhou. I'm not just sure, I'm H.I.V. positive. :-D

Kdy se plánuje release 13. řady?
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Seriály

Příspěvek od MCZ »

Saruman: z poslední mám osobně nejraději Over Logging nebo Super Fun Time, ze sérií pak možná jedenáctou nebo devátou (Free Willzyx, Die Hippie, Die a Marjorine).

Třináctá snad vyjde co nevidět, ale mám obavy, že už pomalu South Park končí (což je však mnohem lepší než kdyby nabral podobný směr jako právě Simpsonovi).
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Re: Seriály

Příspěvek od Saruman »

Já mám ze dvanácté řady nejraději Major Boobage, About Last Night a The Ungroundable...

Možná by stálo za úvahu založit South Parku vlastní téma. V něm by zasvěcené vypisování názvů epizod pravděpodobně nepůsobilo až tak nepatřičně. :-D
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Seriál: South Park

Příspěvek od MCZ »

Major Boobage je též fajn, což mi připomíná, že jsem pořád ještě neviděl Heavy Metal...
Saruman píše:Možná by stálo za úvahu založit South Parku vlastní téma. V něm by zasvěcené vypisování názvů epizod pravděpodobně nepůsobilo až tak nepatřičně. :-D
Done ;-). Přidáno hlasování o nejlepší postavu (na požádání přidám další).

Já rozhodně hlasuji pro Randyho, to jak jej tvůrci časem vylepšili, kdy se tak 1/3 dílů přinejmenším částečně točí kolem něj, jeho mindráků, tajemství či ambicí, nemá obdoby.
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Re: Seriál: South Park

Příspěvek od Javor »

Víte, co jste způsobili? Zrovna jsem chtěl jít pomalu spát. :-D
Dvanáctá série je perfektní, snad kromě Britney's New Look a Canada on Strike mě nenapadá epizoda, která by se dala označit za méně než nadprůměrnou.
Feed your head
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Re: Seriál: South Park

Příspěvek od Saruman »

MCZ: Výborně.

Heavy Metal je povedená záležitost. Bohužel jeho kvalita má s postupujícím dějem poměrně klesavou tendenci a poslední část jsem dosledoval už s jen velkým sebezapřením. Vysoko však hodnotím výborný soundtrack, který je vůbec nejsilnější devízou filmu.

Můj vztah k Randymu zaznamenal zlom v The Losing Edge. Od té doby na něj nemohu dopustit a vítám každé rozšíření jeho přítomnosti. Musím si však ještě rozmyslet, jestli ho skutečně upřednostním před Cartmanem...

Můžeš přidat Towelieho. :-D

Javor: Britney's New Look je náhodou úžasná epizoda. A díl s Kanadou podle mého docela zachraňují "hvězdy" z internetu, i když ze série bude asi vážně nejhorší...
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Re: Seriál: South Park

Příspěvek od Javor »

U Britney mi přišlo, že její nová vizáž přišla příliš brzy. U prvního momentu v nemocnici jsem málem spadl ze židle, ale později už mi to přišlo jako natahované.
Feed your head
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Re: Seriál: South Park

Příspěvek od Saruman »

Proměna její image mě zrovna příliš nenadchla. Síla toho dílu je podle mého názoru v hlavní myšlence. Je to jediné uspokojivé vysvětlení faktu, že se ta zničená troska ještě celé roky po krachu hudební kariéry propírala snad v každém médiu... :-D
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Re: Seriál: South Park

Příspěvek od Javor »

Sypu si popel na hlavu, ani nevím, proč mě to napoprvé nenadchlo. Ten konec je perfektní! :-D
A publikum u cen MTV...
Feed your head
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Seriál: South Park

Příspěvek od MCZ »

Towelie přidán. Mám ale pocit, že se i po přidání možnosti hlasování zresetují všechny hlasy, tak už tam teď jsou snad všechny.

Ještě další dva velmi dobré díly z 12. jsou Super Fun Time ("Never break character!") a Breast Cancer Show Ever, kde je ve finále opravdu krásná reference na kultovní film Snatch.

BTW a pro nezasvěcené http://www.southparkstudios.com/episodes/.
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“