Film: Dabing nebo originál s titulky?

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Dabing nebo orignál s titulky?

Rozhodně dabing
8
9%
Originální znění s titulky
73
84%
Je mi to jedno
6
7%
 
Celkem hlasů: 87

Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Film: Dabing nebo originál s titulky?

Příspěvek od AlieN »

Na Bathory nikdy. K mánii okolo tohohle filmu se vážně přidávat nehodlám :-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Film: Dabing nebo originál s titulky?

Příspěvek od sevencreature »

Tho0or píše:i když to film je pěknej očekávání bylo větší.....
Cože, od tohohle filmu někdo něco čekal? :shock: Fascinující. Z mého pohledu by mě mohl překvapit pouze pozitivně, hádám :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Film: Dabing nebo originál s titulky?

Příspěvek od Cesare »

Tho0or píše:
Cesare píše:Začínám být v pokušení na ten film jít...:-)
Nečekej od toho ale příliš, nebo tě to zklame jako mě a mí kamarády.... i když to film je pěknej očekávání bylo větší.....
Mno, já bych to ráda viděla spíš abych si ty dabovaný perly vyslechla na vlastní uši.
Ale asi pokušení odolám a odložím to do uvedení filmu v TV. ;-)
Ono - pokud to bude mít aspoň slabej "Jakubisko feel", pokoukání to snad bude docela fajný. Ale druhou Nejasnou zprávu... (o starších klasikách nemluvě) tak nějak neočekávám - takže si radši zaplatím lístky na Wall-E... U toho si můžu bejt aspoň skoro jistá, že mi zvedne náladu... :mrgreen:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Film: Dabing nebo originál s titulky?

Příspěvek od AlieN »

Cesare píše:takže si radši zaplatím lístky na Wall-E... U toho si můžu bejt aspoň skoro jistá, že mi zvedne náladu... :mrgreen:
Tak to už fakt radši tu Bathory... myslím že v kině bych měl chuť toho ťuťuňuňu robůtka rozjet parním válcem už ve chvíli kdy by poprvé roztomile zapípal :mrgreen:

Btw když už sem píšu - u většiny animáků je český dabing většinou dost na zabití, ale Kung Fu Panda je překvapivě velice fajn.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Film: Dabing nebo originál s titulky?

Příspěvek od Cesare »

Já tyhle ťuťu ňuňu věci ráda (pokud to nejsou lidská mláďata) - a na pípání se vysloveně těším...:-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Film: Dabing nebo originál s titulky?

Příspěvek od AlieN »

Jediný robot který má právo na to roztomile pípat a přitom být nechutně cool se jmenuje R2-D2 :-)

Wall-E vypadá jako hybrid mezi Johnym pětkou a ET mimozemšťanem... ale pro dvouleté děti. (a přitom jak jsem slyšel je prostředí toho filmu boží, tak akorát pro nějaké parádní postapo :-( )
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Film: Dabing nebo originál s titulky?

Příspěvek od Cesare »

AlieN píše:Jediný robot který má právo na to roztomile pípat a přitom být nechutně cool se jmenuje R2-D2 :-)
Na to, abys uděloval práva na roztomilost robotům, jseš moc malej pán, naštěstí...;-)
AlieN píše:Wall-E vypadá jako hybrid mezi Johnym pětkou a ET mimozemšťanem...
Což je naprosto úžasná kombinace... :mrgreen:
Propos - počítám, že Wall-E bude taky dabovanej, žejo... :-/ (Doufám, že se to nějak krutě nepodepíše na tom pípání...)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Film: Dabing nebo originál s titulky?

Příspěvek od AlieN »

On je roztomilý až moc. Tak moc že z toho příliš vidím ten prvoplánovitý kalkul.
Cesare píše:Což je naprosto úžasná kombinace... :mrgreen:
To jo, mohla by být... ale ty dvouleté děti... (sorry, ale infantilní Disneovky jejichž humor spočívá v tom že si robot nasazuje na oči podprsenku mě moc neoslovují :-P)
Cesare píše:Propos - počítám, že Wall-E bude taky dabovanej, žejo... :-/ (Doufám, že se to nějak krutě nepodepíše na tom pípání...)
Hmm, tohole bych se moc nebál... Pixarovky mívají dabingy většinou docela poslouchatelné... a na pípání není zas tak moc co zkazit.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Film: Dabing nebo originál s titulky?

Příspěvek od Cesare »

AlieN píše:On je roztomilý až moc. Tak moc že z toho příliš vidím ten prvoplánovitý kalkul.
Ale tak to já taky...;-)
Některý kalkuly jsou ale tak sladký, že je člověk rád slupne jak malinu, i když v návnadě vidí háček a na druhým konci vlasce tuší naviják...;-)
Je to velmi individuální, samozřejmě...;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Cesare píše:Propos - počítám, že Wall-E bude taky dabovanej, žejo... :-/
Dvě kopie (z 41) půjdou do kin s titulky.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“