Film: Komiksové adaptace

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Saruman: Zrovna Torment bych viděla ráda jako film... Sice by to asi vyžadovalo značnou opatrnost a úctu k předloze v míře toliko nezbytně nutné... Vlastně by to asi už nemělo mít s hrou moc společnýho...
Ale vidět TNO jak si to štráduje Sigilem na velkým plátně... kdyby se to povedlo... Ono by se to asi nepovedlo, ale stejně...
Vlastně si to neumím představit, ale LotRa jsem si taky představit nedovedla - a líbil se mi...

Já knižní adaptace ráda. A když se podaří náležitě zužitkovat možnosti přenosu z jednoho média do druhýho... Jsem sice nadšenej čtenář, ale jsem taky hodně "audiovizuálně" zaměřenej člověk, dítě svojí doby. A i když moje vnitřní voko to už zvizualizovalo, stejně se tetelím blahem při představě třeba Fëanorovy přísahy na velkým plátně, s dobrou, lehce ambientní muzikou a nadupaným zvukem. (Christopher promine a ocenila bych, kdyby JRR přestal rotovat...;-))

K tomu Sandmanovi - neumím si ho představit zfilmovanýho jako celek, ale nějakej dílčí příběh nebo dějovou linii - proč ne... Nebo vybrat pár věcí a udělat "povídkovej film"... To, že by z toho asi nakonec byl průser, neznamená, že to nejde...:-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Tokkar píše:Ghost Rider - ať už si říká kdo chce co chce, mě se ten film fakt líbil.
Já ho viděl taky. Neříkám, že se mi nelíbil, třeba ten ohnivej kůň mě moc zaujal :-), ale celkově mi to připadlo trošku slabší než jsem čekal. A marně přemýšlím co jsem čekal...

Rozhodně si ale myslím, že za shlédnutí stojí. A "Krokodýl Dundee" co by Mefistofeles se mi líbil moc. :-D
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

ano ghost rider je vazne pekny film... mne sa pacil a to velmi... asi si "niekde" zozeniem komix toho ghost ridera ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Film: Komiksové adaptace

Příspěvek od scorpioo »

Trailer na Wolveraina konečne v dobrej kvalite http://www.gorilla.cz/article/5874-wolv ... tulky.html
Už sa neviam dočkať filmu
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“