Film: Butterfly Effect

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

KEBULE: Co by měl symbolisovat? :shock: Já ho viděla jen v Butterfly dEffect, jinak nikde, takže nevím, v čemi jiném běžně hraje. :roll: Má prostě ksicht, který se mi hrubě nelíbí a přijde mi silně ošklivý, co je na tom, proboha...musí se mi všichni líbit? :roll:
Jistě, že jsem nedokonalá, Tvoje poznámka byla nošením Židů do Dachau. Navíc, i dokonalost je sakra subjektivní pojem. ;-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Re: :-)

Příspěvek od Ajantis »

KEBULE píše:...nicméně já si myslím, že obluda je to pro tebe spíš tím co symbolizuje jako Ashton Kutcher než jak skutečně vypadá.
:shock: :shock: :shock: :shock:
Můžeš to nějak vysvětlit?

Každopádně mě překvapuje, co se odvážíš hledat v tom, když řeknu, že se mi někdo nelíbí. :roll:
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

:-)

Příspěvek od KEBULE »

Vampiria:
Jestli jsem se spletl, tak jsem se spletl :oops: ... Mám právo na omyl jako kdokoliv jiný. ;-)

Ale myšleno to bylo tak, že co sleduju bulvár (popravdě asi jen to co píší v TV programu a jsem tam něco zajímavě nadepsanýho na netu ve zprávách) je tam jméno Ashtona Kutchera sem tam omíláno, mám takovej dojem, že ve vztahu k hudbě konkrétně k nějakýmu popíku nebo k něčemu podobnýmu. To je troufl bych si říct asi obecný povědomí o něm. A já se zamýšlel nad tím jestli nepramení tvoje nevraživost k němu spíš z tohoto důvodu. Jak si čtu ne nepramení z tohoto důvodu. To je všechno...
--------------------------------------------------------------------------------------
A teď asi spíš k Ajantisovi:
Tohle co jsem napsal:
Jinak jak vypadáte vím, nemusíte mít strach... Nenapsal bych to kdybych to nevěděl. A nechci tím nic naznačit. Jen to že i vy jste stejně nedokonalí jako kdokoliv jiný. Život není dokonalej. A já se tedy nemusím klanět
Bylo myšleno v dobrým a na usmířenou...

Dále nevím co tě na tom překvapuje? Já si můžu hledat co chci a kde chci. A říkat si (potažmo psát taky co chci). Teda aspoň tohle vyplývá (dle mě) z tvojí interpretace svobody. A pokud mě smažeš ty nebo někdo jiný bude to omezení mojí svobody jako prase. Maximálně mě můžeš vrznout někam jinam jako offtopicový příspěvek. I když i to by bylo diskutabilní bavím-li se o herci hlavní role probíraného filmu. Nemám pravdu? :lol: :lol: :lol:

Tohle jen tak na okraj. Jinak jak jsem to myslel jsem psal Vampirii. Nutno dodat, že na fotkách vypadá jako pěkná baba. A i ty vypadáš líp než Ashton Kutcher. Teda aspoň co můžu posoudit jako chlap. :lol:

S pozdravem a s...
Naposledy upravil(a) KEBULE dne 12.11.2006 21:02, celkem upraveno 1 x.
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

KEBULE: Netuším, že by ona nižší opice dělala něco jiného než to, že občas v něčem hraje, natož hudbu (btw. proti popu nic nemám). Můj pojem o něm je to, že je to ošklivý člověk a špatný herec, který hrál v jednom špatném filmu, který jsem měla tu smůlu vidět, nic víc, nic míň. 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

No teď jsem konečně zjistil odkud ho znám... :idea: Hele vole, kde mám káru. :pray: Což byla opravdu stupidnost. A při pohledu na celou filmografii jsem dospěl k názoru, že ten Butterfly efect je to nejlepší v čem hrál. Ten měl aspoň zajímavej nápad...

Beru zpět vše positivní co jsem o něm napsal. :oops: A jak jsem přišel na tu hudbu to taky nevím... :?: Začínám se stydět čím dál víc :oops: :lol:

sevencreature:
Díky za podporu. Ale za natočení kraviny formátu Hele vole, kde mám káru by zasloužil po hubě... Jestlis to neviděl o nic nepřišels.
S pozdravem a ...
Naposledy upravil(a) KEBULE dne 12.11.2006 21:47, celkem upraveno 1 x.
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

KEBULE: Nevidím jediný důvod, k tomu, sypat si popel na hlavu :lol:

Viděl jsem s AK taktéž jen Butterfly Effect, který se mi vcelku líbil, ač ho nepovažuji za nic převratného.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Ashtona Kutchera jsem viděl v Líbánkách (nudná romantická komedie), hrál tam s Brittany Murphy... a musím souhlasit s Vampirií, je to člověk kterého by se lekli i na konferenci o science fiction.
Butterfly Effect bych ale rád viděl, téma mi přijde zajímavé :think:
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Mne to prijde jako stejna trendova blbost jako napr. Saw. :) Duraz na to, aby to bylo 'cool', spousta nelogicnosti, ... Ale presto se na to diva vic nez dobre a celkovy dojem je velmi pozitivni. :)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Film: Butterfly Effect

Příspěvek od Jab »

Já to viděl až dnes v časných ranních hodinách. Se šampaňským a vodním melounem to byl celkem fajn film. Za pár měsíců si jej asi nebudu vůbec pamatovat, ale při sledování jsem se celkem bavil. Rozhodně příjemný zážitek. Ovšem jelikož jsem vysazen na slaďácké konce (asi to léto), tak bych dal pár bodů dolu za "relativně šťastný konec".

P.S. A taky jsem si spravil náladu po nemastném neslaném Bathory, které jsem viděl v kině. 8-)
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“