[Old Elf Inn] Drizzt Do'Urden 1. část

Zde můžete diskutovat o článcích uveřejněných na Sigilu a na příbuzných stránkách.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

[Old Elf Inn] Drizzt Do'Urden 1. část

Příspěvek od Dalcor »

Jejímu veličenstvu Amrauil Moonflower posílá Rennyn Aelorothi mnoho pozdravů.

Na základě Vaší žádosti jsem se zaměřil na onoho velmi známého drovího renegáda Drizzta Do'Urden. Prozkoumal jsem rozsáhlou knihovnu v Stříbroluní, kde jsem nalezl kroniky, které popisují činnost tohoto drova nejen na dalekém severu a Menzoberranzanu, ale i v oblasti Mečového pobřeží. Mluvil jsem s celou řadou svědků, kteří kdy viděli činy Drizzta Do'Urden. Jeho osobnost mě natolik zaujala, že jsem se nakonec díky přízni Lady Alustriel, vládkyně Stříbroluní a Té, která byla vybrána Mystrou, s oním elfem setkal. Samozřejmě jsem mu neřekl, kdo jsem a za jakým účelem s ním mluvím. Moudrostí a znalostmi tohoto hraničáře jsem byl uchvácen a musím říct, že jsem začal více přemýšlet o našich temných bratrancích. Po tomto dlouhém úvodu již jistě očekáváte co Vám, Vaše veličenstvo, mohu o Drizzt Do'Urdenovi říct!


Pokračování

Drizzt Do'Urden z domu Daermon N'a'sheybaerna je fenoménem naší doby. Ti kdo neměli možnodt číst knihy o tomto služebníku Gwaerona Bouřného, se mohou dozvědět více o jeho životě z těchto dopisů, které Rennyn Aelorothi posílá Smutné královně.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

První část už mám přečtenou. Perfektní. :applause:
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Dík
Zamčeno

Zpět na „Diskuse ke článkům“