[Old Elf Inn] Drizzt Do'Urden 2. část - knihy

Zde můžete diskutovat o článcích uveřejněných na Sigilu a na příbuzných stránkách.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

[Old Elf Inn] Drizzt Do'Urden 2. část - knihy

Příspěvek od Dalcor »

Jejímu veličenstvu Amrauil Moonflower posílá Rennyn Aelorothi mnoho pozdravů. Jak si jistě Vaše veličenstvo pamatuje, poslední zprávu o slavném drovím renegátovi Drizztovi jsem zakončil jeho příchodem na povrch. Při práci jsem čerpal z celé řady kronik, jež jsou k dispozici lady Alustriel ve Stříbroluní. Vaše veličenstvo projevilo zájem právě o tyto kroniky. Vězte tedy, že v knihovně je celkem 16 svazků sepsaných autorem z jiné prvotní roviny existence zvané jednoduše Země. Mluvil jsem s o tomto autorovi, jménem Robert A. Salvatore, s nejvyšším knězem Deneir Cadderly Bonaducem. Cadderly, jenž také onomu cestovateli mezi světy vyprávěl svůj příběh a jenž mu umožňuje skrze portál vstupovat do našeho světa, prohlásil že tento muž není Torilu nebezpečný. Ale zpět k oněm knihám. Nabízím Vám, Vaše veličenstvo, následující přehled.

(poznámka autora překladů - v případě že dílo vyšlo v češtině uvedu jako první český překlad názvu knihy, jinak budou knihy v angličtině s předpokládaným českým názvem. Tento název se nemusí shodovat s názvem, který knize přidá nakladatelství Návrat, který se část Drizztových kronik chystá vydat. Knihy jsou řazeny chronologicky podle Drizztova života, ne podle doby vydání, vězte tedy že úplně první byla trilogie Planina ledového větru - Icewind Dale. POZOR ČLÁNEK JE PLNÝ SPOILERŮ )


Pokračování

Článek bude brzy aktualizovaný, jen co dočtu Two Swords

Dobrou chuť, přeje šéfkuchař Dalcor
Zamčeno

Zpět na „Diskuse ke článkům“