[Sigil] Recenze: Star Wars: Knights of the Old Republic

Zde můžete diskutovat o článcích uveřejněných na Sigilu a na příbuzných stránkách.
Zamčeno
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

[Sigil] Recenze: Star Wars: Knights of the Old Republic

Příspěvek od MCZ »

Star Wars: Knights of the Old Republic
autor: Ajantis
Poznámka: Vzhledem k provázanosti obou dílů a mnoha společným znakům mají obě recenze úvodní část totožnou.
Situace v galaxii je podobná té, již známe z filmové hexalogie odehrávájící se o několik tisíc let později. Republika jako víceméně demokratické ekonomicko-politické uskupení, které združuje většinu známých světů a snažící se zajistit všeobecnou stabilitu a prosperitu, je jako snad po celou dobu své existence vnitřně nestabilní. Řád Jedi, který vždy plnil úlohu ztmelujícího prvku, je po minulé občanské válce ještě oslaben, jeho rytíři pronásledováni a Republice neschází mnoho k tomu, aby se rozsypala jako domeček z karet…
celý článek
Naposledy upravil(a) MCZ dne 6.3.2007 16:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ty systémové požadavky jsou maličko přemrštěné. Resp. tam není minimální konfigurace ale doporučená. Přičemž jsem oba díly dohrál se 64MB graf. kartou a nikdy se mi nic nesekalo...*

* Při maximálních detailech a rozlišení samozřejmě.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jab:
Jj, měly to být doporučené systémové požadavky.
Já to hrál i se 64MB grafikou a detaily musely dolů, ale byla to ATI - vzhledem ke vztahu ATI a KotORu to tedy nemusí nic znamenat. :-)

A moje počítače se vůbec chovají divně, takže ty hw nároky jsou trochu střely od boku. Nj, já si to nevymyslel. :snooty:
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ajantis: ATi mám též. :-)
Zamčeno

Zpět na „Diskuse ke článkům“