Sigilská učebnice počátků života pohlavního

Nechcete-li se vystavit hněvu Paní bolesti a jejích čepelí, neprodleně si přečtěte všechny Sigilské zákony. Neznalost totiž neomlouvá a před trestem Paní nikdo neuteče.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Sigilská učebnice počátků života pohlavního

Příspěvek od Ajantis » 20.6.2006 1:37

Milí sigilané!
Již drahnou dobu se nám zde svěřujete se svými trápeními ve věcech lásky a milostných záležitostí. Vaše příběhy jsou mnohdy smutné a trudné a nejeden nám vyloudil z očí slzy. Rozhodli jsme se tedy dát Vám za Vaši důvěru, kterou v nás svými zpověďmi vkládáte, odměnu - sigilská učebnice počátků života pohlavního. Nechte se vést a buďte si jisti, že našim trikům žádná/ý neodolá a již nikdy nebudete muset trávit osamělé, touhou naplněné večery tak, jako náš figurant na obrázku.
ObrázekPřed akcí je nutno se uvolnit a dodat si sebevědomí. Co jiného by mohlo být oním zázračným šémem, který z Vás udělá jedinečnou vějičku na opačné pohlaví, než staletími prověřené pivo? Dejte si tak čtyři kousky, proložte to panáky něčeho od 40% výše a Váš šarm bude srovnatelný s charismou našeho pana presidenta.
ObrázekV podniku, kde se nalézáte, bystře zhodnoťte řezivo a v případě, že se nachází vyhovující objekt, jděte bez zaváhání do akce. Přisedněte k objektu a navažte co nejbližší tělesný kontakt - (!Důležité! - je podstatné, aby Vámi zvolený protějšek též nějakou dobu před Vaším příchodem posiloval svoji charismu lihovinami, neboť za střízliva by mohl být Vámi příliš oslněn a stud by mu vytvořil nepříjemné zábrany.) nikdy neuděláte chybu objetím, francouzským polibkem, stáhnutím či naopak posazením se na klín a nepřekonatelným strčením jazyku do ucha. Je-li po seznámení spoluhráč ochoten k dalším levelům, nastává čas pro odsun k někomu domů či alespoň na WC či do parku.
ObrázekPro začátek je lepší zvolit něco něžného a neagrasivního, jako na zavolanou proto přichází známá poloha 69. Jeden se položí na zem či podložku a druhý se položí vždy tak, aby genitále jednoho ležely před obličejem druhého, nejlépe před ústy, kterými je nejlépe započít dráždění. Doporučujeme před aktem vyplivnout žvýkačky.
ObrázekPokud jste se již vzájemně dosti nasytili chutí jeden druhého, je tu další krok - poloha zvaná misionářská. Následující popis bude pro heterosexuální pár, jelikož jiný tuto polohu zvládá asi velmi těžko - žena ulehne na záda s roztaženýma, lehce pokrčenýma nohama a muž se pokusí trefit svým penisem poševní otvor. Až se toto zdaří, začnou oba dva proti sobě přirážet tak dlouho, dokud nedojde k vyvrcholení. Partnerka může (jak vidíte na obrázku) obejmout muže nohama, napomáhá to k většímu sladění pářících pohybů, tj. ke kvalitnějšímu tření a tření je v souloži základem slasti.
ObrázekObě výše uvedené polohy jsou velmi snadné a proto vhodné i pro naprosté začátečníky. Pokud jste toto období již překonali, můžete vyzkoušet následující.

Omrzí-li se Vám poloha misionářská (a není divu, velkou část lidí nebaví již napodruhé), je čas přistoupit k něčemu více vzrušujícímu - takzvané poloze zezadu. Jeden žena (v tomto případě může být ovšem i muž - tato poloha je vhodná i pro homosexuální mužské páry) poklekne na kolena, opře se rukama o pevnou, a pokud možno neklouzavou podložku, prohne záda a trochu roztáhne nohy, muž poklekne za její hýždě, uchopí ji za boky a zasune penis do vaginy (v případě, že klečícím je taktéž muž, tak do análního otvoru). Tady jeho práce opět nekončí, zase je nutno přirážet až do vyvrcholení. Opakujeme, že k této poloze je třeba již určité zručnosti a začátečníci by s ní mohli mít potíže, je tedy lepší si počkat, až se nasbírají první milostne expy, než pak na rozesmáté noční pohotovosti vysvětlovat, jak jste k tomu komickému zranění přišli.
ObrázekProbudila-li ve Vás předcházející lehce zvířecí poloha temné pudy a chcete někomu ukázat, kdo je tady pánem? Žádný problém! Z kalhot odvažte opasek, dejte ji svému momentálnímu otroku kolem krku a doveďte si ho na místo, které jste si vybrali pro výkon jeho služby.
ObrázekSražte submisiva na zem, nekompromisně se mu posaďte na tvář a vyžadujte přesné provedení svých zvrhlých rozkazů. Je tu přece proto, aby Vám poskytoval servis! Nebojte se podřízeného lehce přidusit nasednutím na nos, musí si přece uvědomit, kdo to tady všechno řídí.
ObrázekPo uspokojení tužeb pohlavních není nic lepšího, než si bok po boku vychutnat společnou cigaretku. Jak zůstat s objektem vášně v kontaktu nebo jak jej naopak odstranit z bytu (i v případě, že tento je jeho) Vám poradíme v některé z příštích relací naší učebnice. Dobrou (a hlavně ukojenou) noc!
Obrázek


Autoři:
Za foťákem - Ajantis
Za perem - Vampiria
Za rukami - DeadKennedy, Vampiria
Za vizí a inspirací - Krumpáč
(Za sponzoring děkujeme koncernu vyrábějícímu cigarety Red & White.)

Zamčeno

Zpět na „Rozcestník“