Otázky, připomínky

Quest Mod pro BGII.

Moderátor: BGslayer

Odpovědět
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od BGslayer »

PoF Trailer 2 je hotov, celková velikost (MED) je 90 mb, celková velikost (HD) je 600 mb, délka 6 min. Chtěl bych trailer umístit k vám na sigil, samozřejmě v tom středním rozlišení. Co nejdříve je-li to možné, díky.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od sevencreature »

6 minut a 600 MB? :eh: Opravdu musíš ten trailer nahrávat v rozlišení 1920x1080? 800x600 by IMO mohlo přece stačit a přes 200 MB by to jít nemělo.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od BGslayer »

Ehm, nevím teda kde si to četl, že to chci nahrát v High rozlišení, napsal jsem v MED rozlišení, což je nějakých 756x550 nebo tak nějak a to je 90 mb :naughty:
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od BGslayer »

Video jsem upravil na velikost 38 MB a dal jsem ho do files na stránky PoF módu. Takže můžete se podívat. :)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od sevencreature »

BGslayer píše:celková velikost (HD) je 600 mb, délka 6 min.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od BGslayer »

sevencreature píše:
BGslayer píše:celková velikost (HD) je 600 mb, délka 6 min.
No to tak je, ale v největším rozlišení a to sem nechtěl nahrávat na SIGIL, každopádně je to úplně jedno, to video už je ke stažení o velikosti 38 MB. ;-)
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od scorpioo »

Mám jednu zásadnú otázku.Možno to tu už bolo rozoberané ak hej sorry ale PoF bude samostatne spustitelný - myslím príbehovo alebo sa bude dať zároveň hrať aj hlavná príbehová línia BG2 + ToB :?:
Díky moc za odpoveď.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od BGslayer »

PoF bude možné hrát společně s SOA ( nová startovní lokace, rozšíření Q, plus další maličkosti ) TOB nebude možno hrát, protože PoF umožňuje dostat se s postavou na vyšší level už v SoA.

Místo TOB příjde další mód, navazující na PoF. ( Později )
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od scorpioo »

Díky moc za informáciu.Ja len kôli tomu, že mám v pláne v čoskoro rozbehnúť BG2 a nevedel som či mám začať hrať bez PoF alebo sním kôli píbehu.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Annunhalion
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 2.4.2009 16:27

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od Annunhalion »

Kedze tento mod sledujem uz od jeho ohlasenia, zaujimalo by ma, ci este pokracujete, teda ci sa mi este oplati cakat na neho...
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od Borg »

Jak tak na to koukám, sleduju to dlouho a ty příspěvky se tu přidávají pomaličku měsíc za měsícem. Nebudu přehánět že PoF je vyvíjeno už několik LET. Nestěžuju si, ale datum vydání bylo upraveno už tolikrát, že mě doopravdy zajímá, zdali se někdy tohoto módu dočkáme, protože vypadá velice slibně.
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od BGslayer »

Borg píše:Jak tak na to koukám, sleduju to dlouho a ty příspěvky se tu přidávají pomaličku měsíc za měsícem. Nebudu přehánět že PoF je vyvíjeno už několik LET. Nestěžuju si, ale datum vydání bylo upraveno už tolikrát, že mě doopravdy zajímá, zdali se někdy tohoto módu dočkáme, protože vypadá velice slibně.
Zdarvim Vás tu všechny po dlouhé době.
Ano pravdou je, že tento mód se už vyvíjí hoooodně dlouho. To uznávám. Ale původní verze se skoro z celé části předělávala: zlepšovali se Questy, zlepšovala se AI, zlepšovala se grafika a hlavně se dlouho zkoušela funkčnost možnosti nainstalovat na POF jiný mód. Navíc mě opustili všichni a to doslova všichni, kteří na tom se mnou dělali. Bylo nás 5 stálých, teď jsem tu jen já. Měli jiné starosti a Baldurs Gate za ty 2 roky pro ně přestal být číslo 1. Stále na tomto projektu dělám, je to obrovský projekt a težko se mi pokračuje samotnému. Navíc mám i já své starosti.

Na léto mám slíbenou pomoc jednoho z nich. Pokuď se tak stane Baldur's Gate Paladins of Faerun bude dokončen v průběhu tohoto léta. Ale nebude obsahovat to všechno co obsahovat v původní vizi měl, ale i tak si myslim, že to bude snad pěkný český addon. Pokuď bude čas, postupnými addony se PoF doplní na kompletní verzi.

POF VERZE "LÉTO": Žádné NPC, Vedlejší dějová linie končí otevřeným koncem, žádné namluvené české dialogy, 2 možné konce PoF ( ze 3. původních ), kompletní zrušení PoF 2 s novým Questem. Ze základních středních Q odebráno 5 nových nápadů, které jsou pouze na papíře.

Pokuď to nevyjde, potom dám na konci léta k dispozici všechen materiál, týkajíc se tohoto módu: zhruba 8 Giga dat volně ke stažení a kdokoliv bude mít sílu a chuť pokračovat v tomto prvním větším českém addonu, bude mít šanci.

To je ode mě asi vše. Držte palce a podporujte příspěvky.

Až budou další novinky, dám vám vědět, díky za podporu věnovanou tomuto projektu.
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od Borg »

Hurá, konečně novinky z PoF, jen malý dotaz.... Léto je poměrně široký pojem... Co se týče té vedlejší dějové linie, otevřený konec se dá přeložit jako nedokončený konec?
Jen aby to někdo špatně nepochopil tak nikoho nepomlouvám, sám jsem se zkoušel něco naučit z moddingu a moc se mě to nepovedlo a taky je dobrý, že i přes dobu vývoje v tom projektu někdo pokračuje, ale fakt je, že hraju BG2 po asi 6. a už by to něco new chtělo...
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od BGslayer »

Borg píše:Hurá, konečně novinky z PoF, jen malý dotaz.... Léto je poměrně široký pojem... Co se týče té vedlejší dějové linie, otevřený konec se dá přeložit jako nedokončený konec?
Jen aby to někdo špatně nepochopil tak nikoho nepomlouvám, sám jsem se zkoušel něco naučit z moddingu a moc se mě to nepovedlo a taky je dobrý, že i přes dobu vývoje v tom projektu někdo pokračuje, ale fakt je, že hraju BG2 po asi 6. a už by to něco new chtělo...
Je těžké říct přesné datum, prostě musí stačit pojem léto. Otevřený konec není nedokončený konec. Těch 6 Q co bude vedlejší dějová linie obsahovat budou řádně ukončeny, ale každý pochopí, že tím 6. Q se ten děj neukončí, tím pádem tu je možnost vytvoření menšího addonu do budoucna, který tuto vedlejší linii PoF dále rozšíří.

( Nestane se, že by si chtěl splnit úkol a chyběla by třeba ta lokace nebo ta postava, kterou máš vyhledat... )
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od BGslayer »

Tak, jsem zpět s novinkami!

Naskytly se dva menší problémky. :)

První: Hlavní Quest PoF a CITY QUESTY jsou kompletně hotový - je třeba nějaký ten testing :) Takže bych potřeboval nějakého zájemce, který by to zkusil a sepsal všechny bugs, na které narazí během hraní. :) Byl bych schopný to dát dohromady do 7.7 2009 a někomu to předat a do 20.7.2009 bych to potřeboval zase zpátky....

Za druhé: Potřebujem pomoci s CUTSCENE ( scénkou ) jednoho City Questu a to Silluvanede.
Jednoduše řečeno potřebujeme SCRIPT včetně dialogů. Jednalo by se o rituál ( nějaké efekty, dialogy a tak ) vysvěcení nového bratra ( zabijáka drowů ). Samozřejmě bychom poskytli zájemci vícero informací.

Doufám, že se na léto někdo z vás najde kdo rád otestuje a někdo kdo rád dělá skripty - jedná se opravdu o malý skript.

Díky... Ozvěte se :)
Odpovědět

Zpět na „Paladins of Faerûn“