Paladins of Faerun V.0.8 BUGS

Quest Mod pro BGII.

Moderátor: BGslayer

Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: Paladins of Faerun V.0.8 BUGS

Příspěvek od BGslayer »

Daerryl píše:Zdravím, v okamžiku, kdy chci vstoupit do obchodní čtvrti, hra se kousne, mám nainstalovaný tethyr patch i kalim patch.
Zkus vstoupit z jiné lokace, třeba z mostu, nebo vládní čtvrti.
Uživatelský avatar
Daerryl
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 29.12.2007 21:44
Bydliště: Menzoberranzan

Re: Paladins of Faerun V.0.8 BUGS

Příspěvek od Daerryl »

Zdar, tak toto fungovalo. Díky moc, ale vyskytl se další problém. Když zabiju podruhý toho liche, jak je nejdřív v tom chrámu a pak mě někam teleportuje, tak hlavní postava přejde k elfímu kouzelníkovi, chvíli kecá a pak mě ten kouzelník portne do Atkhaly. A v tomto okamžiku to spadne.
Usstan tlun malla ulu thalra dos. Usstan orn tlu mzild malla, vel'drav usstan elgg dos.
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: Paladins of Faerun V.0.8 BUGS

Příspěvek od BGslayer »

Jo tento bug je způsoben tím, že ty budeš odeslán do elského města Siluvanede, jenže Silvanede v této verzi není, proto ta chyba. Zapomněli jsme změnit ty skripta v té lokaci...

Tohle bude opraveno až ve verzi 1. :)
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladins of Faerun V.0.8 BUGS

Příspěvek od Bhaall »

Zdravím, mám v. 1 a tenhle bug tam pořád je :-( . Potom sem si všiml drobnýho broučka s knihou vlivů (přidává charisma), ona totiž nejde vložit do rychlého slotu. Do Tethyru taky nemůžu jít, nevím jestli to není tím, že ještě nejsem lvl 13, nebo nemám splnění questíky s pirátama a zapomenutý chrám.
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
archandel90
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 3.12.2016 23:01

Re: Paladins of Faerun V.0.8 BUGS

Příspěvek od archandel90 »

Zdravím, mám dotaz k verzi 1.0 a konkrétně nefunkční deník... úkoly ani události se mi do deníku prostě nezapíšou a já pak nevím kde jít co udělat atd. objevila se tahle chyba ještě někomu nebo je jen u mě? případně nevíte někdo jak ji vyřešit? mod se mi zdá být zajímavý nicméně s tímhle bugem takřka nehratelný :(
Odpovědět

Zpět na „Paladins of Faerûn“