BG2: Mnich

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

ЇЯMA

Monk

Příspěvek od ЇЯMA »

Chtěl byc hse zeptat, monk má brutální bonusy do 20lvl (a pak ty co se sčítaj každej level), ale žádný speciální nad 20 level? Nebyly domyšlený další pro datadisk? Např fists +4 a tak?

Podle všeho ne, ale ptam se pro jistotu
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: Monk

Příspěvek od Razfallow »

- 21. + každý další 4. level získá další Stunnig Fist
- do 26. levelu získává +3 k MR.
- rychlost pohybu se zvyšuje každý 5. level.
- na 25. levelu jeho pěsti mají očarování +4
- +1 k AC na 21., 24., 27., 30., 35., 40. levelu

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: BG2: Mnich

Příspěvek od Welwet »

no nevím jak to je,ale nezapoměli jste tady na jeden hafo podstatnej fakt?
za 1.moudrost určuje mnichovi počet těch nějakých speciálních útoků jestli se nepletu
2. má s moudrosti bonusové ar
3. moudrost dělá hody na vůli??

mno možná se mejlím bg jsem nehrál už nějakou dobu a mnicha vůbec,ale je to tak všude myslím..

jinak v nwn a iwd měl mnich vždy nejětší ar..zatím jsem u nikoho takové přirozené neviděl ..
Obrázek
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Kamarád mě před několika okamžiky obrátil na skutečnou víru. Jeho mnich ST 16, DX 18, CN 16, IN 15, WI 17, CH 15 (základní hodnoty bez knih z BG 1) rozsekal Mellisan během několika málo okamžiků, při projíždění některých zajímavých starších savů mi ukázal, jak snadno se dá naporcovat Firkraag, Kangaxx, z jedničky potom Sarevok, parta zabijaček po Nashkelských dolech (měl jen Imoen) a ostatní nepříjemné oříšky ze hry a to až na vyjímky pouze holýma rukama. Haleluja! :applause:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Mnich

Příspěvek od Razfallow »

Welwet: U mnicha "Moudrost" takto funguje pouze v NWN nebo IWDII.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Jab »

Carlos píše:Kamarád mě před několika okamžiky obrátil na skutečnou víru. Jeho mnich ST 16, DX 18, CN 16, IN 15, WI 17, CH 15 (základní hodnoty bez knih z BG 1) rozsekal Mellisan během několika málo okamžiků, při projíždění některých zajímavých starších savů mi ukázal, jak snadno se dá naporcovat Firkraag, Kangaxx, z jedničky potom Sarevok, parta zabijaček po Nashkelských dolech (měl jen Imoen) a ostatní nepříjemné oříšky ze hry a to až na vyjímky pouze holýma rukama. Haleluja! :applause:
Akorát se i tak hodí do první řady teprve až s nalezením těch bot (v ToB), které tuším 2x denně umožňují seslat Stone Skin (a to ještě jeho relativně slabou verzi). :-(
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

To je pravda, ale minimálně díky zvýšené rychlosti a tuším i nějakým bonusům proti střelným útokům je dobrý na nalákávání soupeřů a na jejich dodělávání, když se začnou zajímat o jiného družiníka.

Já se možná pokusím udělat si solo mnicha v IWD2. Myslím si, že tam jsou větší možnosti.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: BG2: Mnich

Příspěvek od Welwet »

jo např nemusíš vubec hrát na sílu,stačí když dáš obratnost a tuším brozene zacházení se zbraní,což jde i na pěsti a pojedeš na obratnost..
navíc v iwd není moc věcí na sílu...zbytek stačá do moudrosti a potom odolnost...v iwd je mnich bijec jako kráfa..
když se jede power gaming a ubere se char tak kosí vše vepředu sám
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“