Oblíbená NPC, vaše družina...

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět

Která NPC jest vaše nejoblíbenější?

Aerie
26
10%
Anomen
3
1%
Cernd
2
1%
Edwin
19
7%
Haer'Dalis
10
4%
Imoen
32
13%
Jaheira
18
7%
Jan
24
9%
Keldorn
4
2%
Korgan
12
5%
Mazzy
5
2%
Minsc
37
15%
Nalia
5
2%
Valygar
10
4%
Viconia
24
9%
Yoshimo
4
2%
Sarevok
20
8%
 
Celkem hlasů: 255

Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbená NPC, vaše družina...

Příspěvek od Sirine »

... o jéje... zase hraju a stejně jako před lety se flákám se stejnou bandou :doh: osvěžující ? 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Mirorich
Sigilan
Příspěvky: 92
Registrován: 7.8.2011 11:58

Re: Oblíbená NPC, vaše družina...

Příspěvek od Mirorich »

Sirine píše:... o jéje... zase hraju a stejně jako před lety se flákám se stejnou bandou :doh: osvěžující ? 8-)
tak co si budeme povídat, není nad osvědčenou klasiku. :-)
Třeba já jsem si dal za cíl dohrát BG2+datadisk se všema postavama(Npc). No a tak mám teď rozehranou partu ve které je Mazzy, Jan Jansen, Haer Dalis, Nalia, Jaheira a moje postava. Až to s touhle partou dohraji, tak bude cíl splněn a budu moci tu hru na hodně dlouho odložit do poličky, bo už ji znám jak své boty. :-)
Uživatelský avatar
Dani
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 26.7.2009 20:36

Re: Oblíbená NPC, vaše družina...

Příspěvek od Dani »

No ja som si kopec NPC obľúbila, ktoré som mala v družine. Napr. u dobrých a neutrálnych NPC sa mi páčili: Minsc, Kivan, Jaheira, Khalid, Imoen, Keldorn, Ajantis, Garrick, Aerie, Yeslick, Dynaheir, Haer'Dalis, Yoshimo a Jan Jansen. U zlých je to Edwin, Kagain, Korgan, Montaron, Viconia a Sarevok. NPC, ktoré nemám rada asi iba Anomena. :roll:
Pri zvyšku som sa ešte nerozhodla, lebo som ešte nemala v družine iba chvíľkovo. :-)
Moje výtvory si pozrite na http://danitheangeldevil.deviantart.com/
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“