Jaké město v BG sérii máte nejraději?

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Jaké město v BG serii máte nejradši?

Athkatla
36
27%
Baldurova Brána
20
15%
Beregost
15
11%
Nashkel
3
2%
Saradush
6
4%
Suldanessellar
10
7%
Ust-Natha
19
14%
Ulgothův Vous
0
Žádná hlasování
Amkethran
1
1%
Brynnlaw
7
5%
Trhov
15
11%
Gullykin
2
1%
 
Celkem hlasů: 134

Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Baldur's Gate a Suldanessar.... ;) Prve pre uzasny pocet questov, druhe ze je nadherne... :P
Naposledy upravil(a) Elessar dne 9.9.2006 12:24, celkem upraveno 1 x.
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

Beregost. takové pohodové maloměsto, kde se všichni večer schází v hospůdce. kousek opodál chrám a kouzleník s tajemným sídlem...
zase ale Trhov má krásnou archiekturu a moc hezké sochy u kašny ;-) .
Baldurova brána taky nejni nejhorší. to je podle mě asi nashkel. já bych to městem snad ani nejmenoval.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Nemam rad mesta, ani jedno.

Mozna tak ta vesnice z jednicky, ve ktere byl Edwin a u pole ten otrava.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

necrotising_ píše:Mozna tak ta vesnice z jednicky, ve ktere byl Edwin a u pole ten otrava.
Naskel ;-)
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Baldur's Gate mě zrovna moc nebere - připadá mi imho takové hrozně jednotvárné (k tomu ta zeď :-? ).. :roll:
Pokud se mi tam ale něco líbí, tak je to Hall of Wonders a "elektrické"( :?: ) osvětlení v příslušné lokaci :!: 8-)
Uživatelský avatar
Monco
Sigilan
Příspěvky: 28
Registrován: 3.2.2006 11:27
Bydliště: ...divoká step

Příspěvek od Monco »

Brynlaw, jednoznačně... můj oblíbený pirátský přístav se skvělou atmosférou mořského vzduchu, rumu a drsných mravů :lol: :lol: místo na jakým by se mi líbilo 8-)
Ty odložíš meč, já odložím kámen, a zabijeme se jako civilizovaní lidé.
Augar Or
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 26.3.2006 11:38
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Augar Or »

a co vesnička Gulikin (nebo jak se to píše?) idický venkov, klid blízko do čarokrásného Beregostu... kolem lesy a mír...
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

BG aj Athkatla sú fajn. Athkatlu mám radšej z toho dôvodu čo písal KOFi :arrow: BG má ten prekliaty múr. Ale inak sú asi ohladom questov najzaujímavejšie tieto dve.
Uživatelský avatar
Monco
Sigilan
Příspěvky: 28
Registrován: 3.2.2006 11:27
Bydliště: ...divoká step

Příspěvek od Monco »

Gullykin (takhle???) je taky super :lol: :lol: zvlaště když jsem tam ulehl ke spánku a probudil mě v noci nájezd monster... tož já se ubránil, a půlka hobitích obyvatel skapala :twisted:
Ty odložíš meč, já odložím kámen, a zabijeme se jako civilizovaní lidé.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jo, na Baldur's Gate mi ještě vadí šílený počet chaotických questů, přičemž každý vyžaduje x přesunů mezi čtvrtěmi (a jak už jsem psal, cestování po BG je peklo).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

sevencreature píše:Jo, na Baldur's Gate mi ještě vadí šílený počet chaotických questů, přičemž každý vyžaduje x přesunů mezi čtvrtěmi ...
Tohle též považuju za výhodu. Působí to na mne opravdověji a reálněji. Takhle třeba v BG2 totálně pohřbili nadějný quest se zakopaným mužem - tím, že se odehrával df jen v jedné lokaci, na mě působí, že je tam "jen proto, aby tam byl, lineárně naladění hráči byli spokojení a nedalo to moc práce".
I s tou zdí souhlasím - BG prostě stavěli ve více fázích, vždyť víte. Taky občas žasnu, co vymyslí v těch našich reálných městech ;-)
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Ust-natha, až na tých drowov. 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis píše:I s tou zdí souhlasím - BG prostě stavěli ve více fázích, vždyť víte.
Je to sice pěkné, ale šíleně neergonomické - jeden z důvodů, proč v BG v podstatě splním pouze questy, ze kterých kápnou nějaké předměty (RoP +2) a na zbytek kašlu (tou dobou už jsou stejně moje postavy někde poblíž exp capu :-? ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Presne... Nez jsem prisel do BG, plnil jsem vsechny questy. Tam se to zmenilo :). Vsechny postavy uz mely max level, tak jsem nejak necitil potrebu plnit milion drobnych ukolu.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

...jako drow nemůžu volit jinak...takže Ust-Natha se vším všudy a ještě dál... ;-) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“