BG2: Změna přesvědčení v pekle

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Když seš padlej, tak po tobě jdou nějáký strážci, ne? Já měl padlýho paladina a porád na mě útočili.
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Sir James 1: Se mi moc nezdá. Neměls k tomu i nízkou pověst?
korkan
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 12.8.2007 11:57

Příspěvek od korkan »

No já byl padlej stopař ale když sem si vylepšil reputaci na 20 tak se mi to zase šupem vrátilo zpět tak nevim nevim
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Týjo :shock: Co to přesně vynáší?
AnubisBWT
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 23.3.2009 11:35

Re: Přesvědčení

Příspěvek od AnubisBWT »

Nedávno jsem rozjel TOB a zjistil jsem, že můj Paladin je neutrálně zlý. Už je to dlouho, co jsem hrál, ale chytl jsem to asi někde v pekle. Nevypadá to, že bych něco nemohl používat, ale štve mě to, protože to nejsem já! Přesvědčení se už asi nijak v průběhu hry změnit nedá, že? Nevím už pořádně, co jsem udělal za chybu, ale nikoho jsem neobětoval...
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

AnubisBWT: Ne, ve hře už se přesvědčení změnit nedá. Detaily ohledně zkoušek najdeš např. zde.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
AnubisBWT
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 23.3.2009 11:35

Re:

Příspěvek od AnubisBWT »

yenn píše:AnubisBWT: Ne, ve hře už se přesvědčení změnit nedá. Detaily ohledně zkoušek najdeš např. zde.
Jé, ahoj Yenne. Mně vrtá akorát hlavou, proč nejsem padlý s takovým přesvědčením (už se mi to někdy stalo, ale teď nic). Díky za odkaz, zjistil jsem, že to mohlo být v kterékoliv zkoušce, ale aspoň je jasné to peklo. To jsem zvědav proč jsem obětoval to přesvědčení.

edit: Jaj, ona šla i neutrální cesta (to je jen nějaký mód?)... myslím, že si peklo asi zopakuju... zkoušku strachu jsem podělal :-/
edit2: Special abilites je přece ta čtyřcípá hvězda dole v nabídce ne? Ty schopnosti by mi měly zmizet (podle toho odkazu) a mám je tam nyní všechny + nějaké nové. (A v levelu jsem už postoupil). Protože jestli se nic nemění, tak bych si s dovolením ty +2 CON nechal...
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

AnubisBWT: Že nejsi „padlý“ je zvláštní...

Těmi special abilites jsou imho myšleny dovednosti jako odvracení nemrtvých, ukrytí ve stínu apod.

Neutrální cestou se skutečně můžeš vydat jen pomocí modu. Úprava se jmenuje Revised Hell Trials a je součastí Quest Packu.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
AnubisBWT
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 23.3.2009 11:35

Re:

Příspěvek od AnubisBWT »

Odvracení nemrtvých pořád mám!!! Sice nevím, jestli to funguje, ale pořád to jde zapnout a vypnout.


Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

AnubisBWT: Jasně, když nejsi „padlý“, není důvod, abys ho neměl.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
AnubisBWT
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 23.3.2009 11:35

Re:

Příspěvek od AnubisBWT »

yenn píše:AnubisBWT: Jasně, když nejsi „padlý“, není důvod, abys ho neměl.
Počkej, takže to je ok? Můžu být plnohodnotný paladin s neutrálně zlým přesvědčením? Není to třeba tím, že držím hrdinskou pověst?
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

AnubisBWT: Je ok, že když nejsi padlý, nepřišel jsi o speciální schopnosti paladina. Není ok, že ses padlým nestal :-) Ale třeba jsi k tomu přesvědčení přišel jinak. Tady (v 09-04-2002, 09:39 AM) kdosi zmiňuje stejný případ, přičemž zkoušky v pekle prý prošel cestou dobra.

Pověst by v tom, zda se v pekle staneš padlým, neměla hrát roli.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
AnubisBWT
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 23.3.2009 11:35

Re:

Příspěvek od AnubisBWT »

Aha, takže chyba vanilla verze. Dík za odkaz. Už jsem si vzpomněl, byl jsem tak naštvaný z odebrání nějakého bodu obratnosti, že jsem si to vynahradil v tom pekle con asi bych to udělal i znova. Docela mě zajímá, až pojedu s tímhle charem znova, jestli mě příjmou do toho rytířského řádu. xD
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Změna přesvědčení v pekle

Příspěvek od Razfallow »

Vždy když někdo tvrdil, že se mu v Pekle změnilo přesvědčení, přestože prý udělal všechny testy dobrým způsobem, tak se ukázalo, že aspoň jeden test prošel zlým způsobem.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Sonny
Sigilan
Příspěvky: 25
Registrován: 3.1.2009 23:14
Bydliště: Lorien
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Změna přesvědčení v pekle

Příspěvek od Sonny »

Byt padlym je super...:D pozrite sa na Anakina Skywalkera alebo tak... prechadzali ste amnom ako dobry lukostrelec a skoncil si v pekle kde si musel nazbierat 5 Bhaalovych slz a pri tom zbierani si sa moc neudrzal a stal si sa zlym... pravy hrdina... byt padlym je cool :D
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“