BG2: ToB: Příběh jednoho magora

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

BG2: ToB: Příběh jednoho magora

Příspěvek od Adieu »

Co mě dostalo, je tahle brutální chyba v Throne of Bhaal: pokud začarujete na Viekanga děs, tak se teleportuje ze Saradushe a unikne smrti. Takže z bhaalových dětí nepřežije jenom charname. :lol:
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Adieu píše:Co mě dostalo, je tahle brutální chyba v Throne of Bhaal: pokud začarujete na Viekanga děs, tak se teleportuje ze Saradushe a unikne smrti. Takže z bhaalových dětí nepřežije jenom charname. :lol:
AFAIK se stejně rozplácne o tu neviditelnou bariéru, takže příběh zůstane nenarušen.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

drake127: Nemyslim. O tu se rozplácne ten zlodějíček, ale Viekang akorát omdlí, a stejně jako v Trhově zmizí... Kdyby po něm zbyla mrtvola, tak neřeknu, ale on ani ten výpis nenapíše, že zemřel.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Killdozer píše:kdyz se zeptate obycejnyho Faerunce, kdo je nejslavnejsi hrdina v dejinach, rekne ze Drizzt
He? :eh: Na to jsi přišel jak? :shock:

drake127: Jj, asi se opravdu rozplácne - :think: - no každopádně pochybuju, že by pětce jen tak unikl, aniž by si toho všimla... Asi jim nestál za zmínku :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Adieu píše:drake127: Nemyslim. O tu se rozplácne ten zlodějíček, ale Viekang akorát omdlí, a stejně jako v Trhově zmizí... Kdyby po něm zbyla mrtvola, tak neřeknu, ale on ani ten výpis nenapíše, že zemřel.
To chce trochu představivosti - on se teleportuje pryč, ale v cestě mu stojí magická bariéra. Už je pryč, takže tobě se to může zdát jako dobře splněný quest. Ovšem on do svého cíle nikdy nedorazí. A tomu, že ti hra (její engine) nenapíše, že zemřel, nepřikládám žádnou váhu.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Teď nevím, ale jak je ten zloděj, co má prsty v ztrátě knihy kouzel, můžete mu zatajit existenci baruéry a nechat ho rozplácnout se. Můj záporňácký charakter to sice udělal, ale teď si nemůžu vzpomenout, jestli jsem mu obral mrtvolu, mám ale dojem, že jo :think: . Takže by tam teoreticky měla zůstat i Viekangova mrtvola. Nu což, holt nedodělek.
Feed your head
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Třeba se ze Sarudaše dostal, ale pak ho zabilo něco jinýho.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

JJ třeba se ze Saradushe portnul rovnou k Yaga-Shurovi. Tolik aspoň moje doměnka.
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Já vidím jako problém to, že v Saradushi se nemůžete teleportovat (což se ukáže u toho zloděje, který na místě zemře), kdežto Viekang se dostane ven, protože zmizí a ve městě není. A to, že se teleportoval k Yaga Shurovi - to je poněkud malá šance, vždyť se může objevit kdekoli na Faerunu. Asi jako vyhrát ve sportce popravu.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Adieu: Jenže tohle je Faerun, dotyčný je Bhaalspawn a teleportace není sportka :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

sevencreature: Dobrá, dobrá, asi tvůrci zapomněli přiřadit Viekangovi animaci rozprsknutí, vzdávám se. Ale prostě to na mě působí divně, když tenhle ti poděkuje, zkušenosti za to dostane i dobrá postava a on zmizí, zatímco chlapík o kus dál hned zamře a družině klesne reputace.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Adieu: No popravdě mě taky tenhle problém zaujal - ale bral jsem to tak nějak, že když autoři tvrdí, že jsi poslední Bhaalspawn, tak to Viekang asi nepřežil :-?

Tj. taky se mi zdálo, že to přežil a nikde není specificky řečený opak... *7c pokrčí rameny*
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Aby to bylo takový uzavřenější, tak u sebe Yaga Shura klidně mohl mít Viekangovu hlavu. :lol:
Uživatelský avatar
JenKlídek
Sigilan
Příspěvky: 35
Registrován: 5.5.2006 17:37

Příspěvek od JenKlídek »

Imoen(bhaallspawn) ;-)
Naposledy upravil(a) JenKlídek dne 5.7.2006 18:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

JenKlídek píše:chybí mi tam pocit beznaděje kdy už je jasný že umřete a najednou se něco stane a to vás zachrání(nepřítel uklouzne po banánovy slupce apod)
Já si myslim že kdyby třeba Yang-Sura uklouzl po banánový slupce tak by zničil polovinu Sarudashe. :lol:
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“