BG2: Peklo

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

BG2: Peklo

Příspěvek od Sniper »

Nevíte někdo, kde bych sehnal podrobny popis pekla? (myslim tim, co jaka slza dela, pokud jsem sel dobrou nebo zlou cestou...) a taky me zajima jak probiha zkouska, kde se bere to jedno NPC, pokud jsem sam. Muzu to resit jak chci nebo to je nejaky jiny???
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

můžeš zkusit tohle - http://baldursgate.goo.cz/www/tt-soa-ostatni.html
nebo ti tu pak ještě někdo poradí ...
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

Jo diky, tam jsem koukal, ale nejak jsem si nevsiml... Ale jeste bych potreboval poradit jak probehne zkouska kde mi ma zmizet NPC pokud jsem sam... Diky
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Vyčaruje se náhodná nevinná oběť. Ovšem pokud se rozohdneš všechny povyhazovat, věz, že ti někteří odejdou úplně.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
magnus
Sigilan
Příspěvky: 264
Registrován: 18.4.2006 21:14
Bydliště: Preol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnus »

jj, je tam nějakej obyčejnej sedlák, když nemáš nikoho, koho by to vzalo z družiny
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

Ahoj tohle sem moc nepatří, ale nevím, kam to napsat. Byla jsem v pekle s Irenicem. Zemřela jsem a on hned po mě. Myslela jsem, že se objeví ta scénka, jak se měním na prach a ono nic. Stalo se vám to někdy??
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Danča píše:Ahoj tohle sem moc nepatří, ale nevím, kam to napsat.Byla jsem v pekle s Irenicem.Zemřela jsem a on hned po mě. Myslela jsem, že se objeví ta scénka, jak se měním na prach a ono nic.Stalo se vám to někdy??
Obdobná situace se mi stala, rozdíl byl akorát v tom, že jsem zemřel téměř současně s Irenicem. Najela normálně závěrečná animace. Myslím, že za to může ta krátká chvíle před umírací animací.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“