BG2: Kangaxx

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
milhaus007
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 15.2.2015 12:56

Re: BG2: Kangaxx

Příspěvek od milhaus007 »

Tak Zlatá lebka zabita. Šlo to asi takto. Licha jsem nejprve okradl :-D pak dostal ránu palcátem ničení, pak trojitou dávku kouzla slunečního paprsku, nějakou dávku melfových drobných meteoritů a padl. Lebka samotná dostala 4krát prstenem beranidla, pak nějakou tu ránu palcátem ničení a holí mágů pár ran meče od licha z hospody :-D a bylo po srandě. Suma sumárum dva prsteny Kagaxe. :)
poly
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 6.1.2016 18:05

Re: BG2: Kangaxx

Příspěvek od poly »

Kangaxxe jsem sejmul tak nějak náhodně. Šel jsem na něho ještě v dost nízkém lv a babral jsem se s ním nepříjemně dlouho. Nechtěl jsem zkoušet nějakou levotu - svitky ochrany před nemrtvými. Měl jsem u sebe čepel slunce +2, která umí sesílat sluneční paprsek 1x denně. Plán byl následující - oddělám licha a počkám na lebku, pustím na něho Aeri s holí mágů (tak se myslím jmenuje, od licha na mostě) + 5 s pastí na kouzla, která ho zabaví a pak můj bojovník přijde na pomoc mimo jiné se slunečním paprskem, který by ho mohl oslabit resp způsobit zranění. Toto kouzlo jsem totiž ještě neměl a meč byl jediným prostředkem. No, teleportoval se mi do skupinky, a měl jsem po plánu. Tak jsem mu tam přidal kostlivce, ti ho měli zabavit proti teleportaci, poslal jsem bojovníka se slunečním mečem, spustil kouzlo sluneční paprsek - to zabilo moje kostlice :D a na lebku kouzlo nefunguje. Tak jsem v zoufalství začal tím slunečním mečem alespoň útočit, i když by to nemělo mít účinek a hleďme, Kangaxxe to zničilo raz dva, protože se dál bavil s Aeri a pouště na ni kouzla. Chce to být rychlý, než dojde šťáva v holi.

Edit - správně se ten meč jmenuje asi hvězda dne.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“