BG2: Kangaxx

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

To Raz:Vzhledem k tomu, že má kouzla 9. levelu, tak už má i HLA(oboje na 3Mexpech), to by si asi všimnul.
To Marad:Jestli máš Refinements, tak ho Kelsey mít nebude, maj ho jen mágové jako HLA, ty máš jiný zajmavý věci...
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
arion
Sigilan
Příspěvky: 29
Registrován: 6.3.2006 20:46
Bydliště: u Kokotskeho rybnika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od arion »

kangraxxx muze vyjimecne chytnout drobnej bug (stlo se mi nastesti jen jednou) ze po dostatecne dlouhem boji, kdyz uz prestane sesilat secka ta svinsky zaklinadla a zrusi se mu ochrany jej muzete ruvat kolik chcete, samozrejme ze od dostava patricnej damage a pokazene sesilani no parchant nechipne. Sem ho takle ruval vkuse neco pres deset minut (bez pauzy) a za kazde kolo chyt od kazdycho clena party 40dmg a porad nic. Zrejme to bude prilis rychlym utokem , ze pak nemoh prenest svou posledni rec a chcipout svine jedna.

A jo, doopravdy bych doporucil nechat si ho napozdeji, pac sice se da sundat i na nizkym Lv. no to je desna marodie. Si vem ze zakouzli Past na kouzla a ty muzes carovat jak blb 20 urovni kouzel abys ji sundal. Kdezto na vyssimm Lv zakouzlis rubinovy paprsek(je nato dokonce skvela hulka po bojovniky), nebo neco podobneho a kolega fighter ho uz uruve. Zalezitost par minut ;-)
omlouvam se ze pisu jak cune ale nece se mi to opravovat :(
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Na Kangaxxeexistuje jeden způsob proti kterému se v podstatě nemůže bránit, stačí na něj použít illithidí ovládací kroužek, vyplácat všechny jeho kouzla až na 1 uvěznění, to seslat na něj, okolo položit spoustu pastí,vyspat se a seslat svobodu. Kangaxx bez kouzel a bez ochran se objeví v hromadě pastí které ho na 99% zabijí. Používat takovou metodu sice není zrovna fér, ale pokud hrajete sólo F\T\M,tak se vám to může hodit ;-) .
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

Zrovna jako F/M/T by neměl být (tedy bez Imp. Kangaxxe) žádný problém. Tedy obecně postavy s SI by neměli mít problém...normální Kangaxx pak sesílá uvěznění na nejbližšího a někdo může zatim v klidu sekat...oblíbená zbraň na něj je dračí dech...ukouše ho asi nejrychleejc...
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Jak mám zabít toho demi-licha kangaxxe, nebo jak se menuje? Je imuní na všechno a každym kouzlem mi někoho zabije.
Obrázek
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Tinnarr píše:no skoušel jesm na něj jít s hvězdou dne. má to být +2, +4 proti zlým a doubledamage do nemrtvých. jinou +4 nemám. kde se dá něco sehnat?
taky sem zkoušel +5 kuši, taky nic. ale tam asi záleží na šipkách ne?
Když má zbraň napsáno v popisu, že přidává bonus +4 k THAC0, neznamená to, že musí mít očarování +4.
Proti Kangaxxovi můžeš použít Prsten beranidla nebo Melfovy meteority. Ze zbraní (pouze SoA):
Staff of the Magi
Staff of Rynn +4
Crom Faeyr
Carsomyr +5
Soul Reaver +4
Warblade +4
Unholy Reaver
Spear of Withering +4
Sling of Everard +5
Cutthroat +4
Short Bow of Gesen
Mace of Disruption +2
Flame Tongue
Blackmist +4
Dragon's Breath +4
Halberd +4, Wave
Boneblade +4

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tumis »

Taky na něho můžeš povolat ohivýho elementála, dává mu docela dobrý rány ;-)
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Hej a tiež som si spomenul, že na neho účinkuje aj ifrít... toho najlepšie povoláš z fľašky získanej v Trhove od džinov Dao ;-)
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

To s tim ifrítem mi připomíná že můj kouzejník je již na 13té úrovni a pořád neumí kouzla sedmé. (zrovna toho ifríta tam mám) čim to je?.
Razfallow: Já vim že musí mít +4 očarování. poznám tu zbraň (většinou). mě spíš zajímá kde ji najdu.
Naposledy upravil(a) Tinnarr dne 30.8.2006 14:26, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Fľašku, ktorou vyvolá ifríta aj zlodej môžeš získať od džinov Dao v Trhove... ;-)

A zbraň +4 sa dá najskôr kúpiť v Dobrodruhovom krámu - Staff of Rhynn +4
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Tinnarr píše:...mě spíš zajímá kde ji najdu.
V hře, chlapče, ve hře ;-)
To tu hru hraješ poprvé?

A je tak složité, napsat něčí přezdívku správně?

editYachiko: Razorfallow je náhodou dobré... nechceš poorozmýšľať o zmene nicku? :-D :-D :-D

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

to Tinnarr: ešte ku Kangaxxovi - a nemá náhodou PfMW - pretože ak ho má na seba začarovaný tak môžeš mať aj zbraň +10 a nebude fungovať. 8-)
Daystar je myslím zabugovaná - rieši ju nejaký mod (po ktorého aplikácii btw. je to skutočne skvelá zbraň, ktorú som používal takmer až do konca)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

CrowX: Demilich nemôže mať žiadne ochranné kúzla ;-)

Noa Daystar stačí Item upgradom zlepšiť na +4 8-)
Uživatelský avatar
Eles
Sigilan
Příspěvky: 42
Registrován: 20.7.2006 13:41

Příspěvek od Eles »

Ja na Kangaxxe zkusil tu super zlodejskou strategii, co jsem tu nekde cetl. Pasti na misto, kde se objevi a par pasti kus od nej. Objevi se jako lich a chcipne, objevi se jako demi, postava s prstenem beranidla ho odtrkne na tu druhou varku pasti a da end. Neni to vuci nemu sice moc fer, ale co...
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Ja se premenil na slayera a nejak sem se s tim neparal. Stejne jsem potreboval snizit reputaci.
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“