BG2: Kangaxx

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Piccaso
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 23.8.2006 15:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Piccaso »

Stacilo seslat na sebe Odolnost proti kouzlu : Ochrana, pak jsem na sebe hodil Zlepšený spěch a umlátil jsem ho cca během 20-ti sekund Cromfayerem, ani si neskrtl... :lol:

Se solo F/M/T po Underdarku... :-)
janek
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 6.9.2006 22:12

Jak na Kangaxxovo uvezneni

Příspěvek od janek »

Vcelku existuji dva (mozna tri) zpusoby, jak se ubranit Uvezneni. Prvni je kouzlo Ochrana pred kouzly: Ochrana (Spell Iimmunity: Abjuration), ma ho Aerie od zacatku, nebo se da koupit v Trhove (Trademeet). Druhy je svitek Ochrana pred magii (Protection From Magic), prodava ho Ribald, ale ma jenom dva kusy a vydrzi jenom 10 kol. Treti je promena v Slayera, ten ma imunitu na magii, ale to jsem neoveroval; zatim jsem Kangaxxe vzdycky porazil na zacatku treti kapitoly a netrvalo mi to pres 6 kol. :-) Mimochodem, jeste jeden demilich se nachazi v datadisku ve Watcher's Keep v tabore Gythianki, takze jestli pouzivate taktiku se svitkem, doporucuju si ho schovat prave na nej...
Uživatelský avatar
Kane
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 17.9.2006 8:59
Bydliště: Č.Budějovice

Příspěvek od Kane »

Na lichy je ideální palcát z hrobky Bodhi (krvavý bazének na SV hrobky),má několika procentní šanci,že zabije nemrtvého na jednu ránu.Funguje to i když má lich na sobě zakouzlenou ochranu před magickými zbraněmi (stačí ho pouze zasáhnout).

editYachiko: Je to Palcát ničenia +3
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

To Yachiko:Není náhodou jen +1, po vylepšení +2?? Možná si to pleteš s drtičem lebek, či co...

editYachiko: Máš pravdu... je to tak... :oops: :oops:
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
Kane
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 17.9.2006 8:59
Bydliště: Č.Budějovice

Příspěvek od Kane »

Jo palcát ničení,jsem si nemohl vzpomenout,ale to je fuk.Jde o to,že ho musí postava zasáhnout.Z jinou zbraní +1 nebo i +3 se napíše hláška,že zbraň je neúčiná,tzn.zasáhne,ale nezpůsobí zranění.No a když ne palcát tak používám paladina s Carsomyrem +5 a samozřejmě maximální dostupný ochranný kouzla.

editYachiko: Jj, máš pravdu, je to vlastne fuk... :-D
Uživatelský avatar
Vhailor
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 25.9.2006 17:34

Příspěvek od Vhailor »

mě na kangaxe docela zafungovala ještě jedna taktika - svitky s ochranou proti nemrtvým. Prostě jsem na chvíli nechal většinu postav venku před ním a dolů šel jen se třema postavama a 4ma svitkama protection. nejdřív jsem zakouzlil na všechny postavy protekci, položil pár pastí, vyvolal ho, okradl (vím, je to využívání bugu, ale ty 2 prsteny gaxx jsou tak svůdný), skoro jsem ho umlátil, mágem od vchodu seslal rozptyl kouzlo na toho bouchače u něj, kangax zčervenal, zhebl (pasti), já už měl v tu chvíli na bouchače seslaný 4tý svitech ochrany a v klidu a pokoji jsem ho utloukl. Asi je to trochu sviňárna, ale přiznám se, o tom, že jde kouzlu uvěznění nějak čelit jsem netušil :roll:
Uživatelský avatar
Hector
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 20.9.2006 16:59
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hector »

Já ho sjel s undad protekcí na téměř mrtev v tý první formě a dál úplný kulový, mlátim do něj a mltim a nic. Nevíte někdo co s tim? :-x
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Na začiatku boja ho nesmies hneď napadnúť ale počkať kým sa vykecá.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Konečně jsem ho poprvé viděl a poprvé porazil. A navíc bych řekl, že to bylo docela primitivní. Dal jsem svému šílenému berserkr/mágovi hůl mágů, zapl berserkra a prostě ho umlátil(teda při vážně zraněn jsem raději dal prsten beranidla). Neměl šanci chlapec (na dívku bych ho netipl, to spíš na hermafrodita).
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

No to jsem taky zkusil, ale krasomil se choval jak nemagickej meč. Jakoby žádná odolnost na magii. Keldorn nevydržel ani 2 uvěznění. Tak jsem to vyřešil jednodušeji.
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Magic resistance proti imprisonment nefunguje. 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Sync
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 18.1.2007 21:26

pls pomoc

Příspěvek od Sync »

PLS nemuzu najit licha pod domem na moste. jsem teda u hrobky, ale tam mi pisou ze nemuzu vzit zlaty telo dokud nezabiju jeho strazce, ale on tam nikde neni :( takze nemuzu dokoncit quest :( pls poradte... diky
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Sync: Asi nějaký bug. Ten strážce by se měl myslím objevit ve chvíli kdy otevřeš to víko. Pokud máš nějaký blízký save, zkus to načíst z něj a jít do té hrobky znovu.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Sync
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 18.1.2007 21:26

Příspěvek od Sync »

Mel by tam byt strazce stejne jako kdyz sem ziskal jeho koncetiny ne? Ale on tam proste neni :( :( :( ...save nemam nikde siroko daleko :(
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Treba by to torzo slo nejak vyvolat z konzole.
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“