BG2: Rhynnská lampa

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Ikaros
Sigilan
Příspěvky: 15
Registrován: 25.6.2006 14:59

BG2: Rhynnská lampa

Příspěvek od Ikaros »

Už několik dní se snažím sehnat jistou lampu (teď si nemohu vybavit její přesný název) pro elfy, aby mohli projít skrz magické obrany Irenica. Měla ji mít Bodhi ale kde nic tu nic. Zabil jsem ji a celý její brloh prolezl a nenašel jsem nic. Tak jsem si říkalm,že mě snad něco napadne během cesty a zkusil jsem udělat Strážcou věž. Dostal jsem se do druhého poschodí a zničil všecky potvory v knihovnách a taky jsem oteřel místnost s větrákem a tu s jedovatými plyny. Do dalších jsem ale nenašel klíč. Můžete mi někdo pomoct?
Dík
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Bodhi po zabití musíš probodnout v jejím lůžku (rakvi). Když to uděláš, dostaneš zkušenosti a lampu.
Rakev je v místnosti, kde jsi ji zabil.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Příspěvek od dodo »

na to abi si sa dostal do tich dalsich poschodi musis este splnit quest pre toho barevneho demona, ten ti mislim ze slubil ze ak ho oslobodis tak ti otvori portal do dalsieho poschodia:)
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Uživatelský avatar
Stanl3y
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 14.12.2006 18:44
Bydliště: židle před stolem u PC
Kontaktovat uživatele:

Rhynská lampa

Příspěvek od Stanl3y »

Kde je?? Prostě tam není. Zabil jsem Bodhi a osumkrát jsem prohledal celou nižší hrobku, ale prostě tam není. Předem dík za pomoc.
Stanl3y
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?t=1932 povedz keď si to prečítaš, aby som tento alter-thread potom mohol zmazať... a nabudúce používaj funckiu "Hľadať"... niekedy sa vôbec divím, prečo si s ňou tvorcovia phpBB dávali tú prácu... :roll:
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Jericho
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 2.11.2007 1:23

BG2: Rhynn Lanthorn

Příspěvek od Jericho »

Zdravím, mám takový problém...

Zabil jsem Bohdi, ale žádný tělo, který bych mohl probodnout kůlem nezůstalo... O to by ale ani nešlo... Nenašel jsem na místě ale ani Rhynn Lanthorn, který potřebuju abych se dostal dál... Nevíte někdo co s tím, či jak to sehnat jinak? Díky...
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

místnost kdy jsi ji zabil je kruhova z bazekem krve ? nad ni je mensi mistnost a v ni je rakev ktera pripomina postel s baldachynem a kdyz tam najedes misi objevi se kurzor akce a pak staci kliknout a je po bodhi ale musis mi dřevěne kuly.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Jericho
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 2.11.2007 1:23

Příspěvek od Jericho »

Artemis Entreri píše:místnost kdy jsi ji zabil je kruhova z bazekem krve ? nad ni je mensi mistnost a v ni je rakev ktera pripomina postel s baldachynem a kdyz tam najedes misi objevi se kurzor akce a pak staci kliknout a je po bodhi ale musis mi dřevěne kuly.
OMG já jsem debil... Díky...
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“