BG2: Planární koule

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Vurhor
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 21.1.2009 0:07

Re: BG2: Planární koule

Příspěvek od Vurhor »

Potřebuju poradit...

Plním úkol pro toho Teose, tedy odstranění nějakého toho frajera v hospodě v městských branách. Mám na něj použít svitek Uvěznění, ale žádnej jsem nedostal a ve městě ho nikdo nemá.( Jasně, zabít ho můžu taky, ale... :naughty: )
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: BG2: Planární koule

Příspěvek od Field Mouse »

Vurhor píše:Potřebuju poradit...

Plním úkol pro toho Teose, tedy odstranění nějakého toho frajera v hospodě v městských branách. Mám na něj použít svitek Uvěznění, ale žádnej jsem nedostal a ve městě ho nikdo nemá.( Jasně, zabít ho můžu taky, ale... :naughty: )
Není to svitek co na něj máš použít, ale runa uvěznění - takový předmět, který ti Teos dá při zadávání úkolu. V inventáři nevypadá jako svitek. Jestli jej nemáš, tak loadni nebo si jej přidej ShadowKeeperem.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
xdaso
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 25.8.2011 21:39

Planární koule ? HELP Prosím !

Příspěvek od xdaso »

Ahoj, jsem v Planární kouli.. Všechno, co mi přišlo pod ruku jsem vybil.. postupoval jsem celkem hladce, ale teď jsem se zaseknul, když jsem na takové "staré plošině" .. vypadá to jako lešení a uprostřed je pulsující masa a když na ní kliknu, tak mi to napíše že to je základní energie pro kouli, jestli se chci vrátit do Anthkaly, tak jí musím spustit... můžu sejít dolů do třech místností - v jedné jsem zabil ty 2 zahalený čaroděje .. a ve zbylejch dvou byly nějaký příšery.. všechno je vymlácený, ale nemůžu přijít na to, jak spustit tu "pulsující masu" ... v jedný místnosti mi to píše, že je tam hrozná zima a ve druhý hrozný teplo (-: .. co mám udělat prosím ? (-:
Děkuju moc ! (-:
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Planární koule

Příspěvek od Mecker »

Musiš si promluvit s Lavokem (majitelem plenární koule), ten ti sdělí, že se spustil obraný mechanismus bla bla bla... a pošlě tě ven z koule, aby jsi získal srdce nějakého démona jako zdroj energie (stačí jedno). To pak vemeš na "starou plošinu" a klik na pulsující masu...
xdaso
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 25.8.2011 21:39

Re: BG2: Planární koule

Příspěvek od xdaso »

aha, díky (: .. a když už jsme utoho, kde vezmu to srdce ? (:
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Planární koule

Příspěvek od Mecker »

Venku (musíš vyjít hlavním vchodem) je několik velkých démonů (skin Balora), po zabití nějakého z nich zůstane srdce.
xdaso
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 25.8.2011 21:39

Re: BG2: Planární koule

Příspěvek od xdaso »

Díky moc ! Hraju to asi po 2 letech a takhle daleko jsem nikdy nebyl (-: ... btw: hned nazačátku jsem dostal super nápad.. udělal jsem si zloděje a dal mu 200 na krádež.. hned po začátku hry jsem ho dualnul na mága a teď mám všechno zadarmo + jsem neporazitelnej 8-) 8-) .. gratulujte mi :-D :-D
Mirorich
Sigilan
Příspěvky: 92
Registrován: 7.8.2011 11:58

Re: BG2: Planární koule

Příspěvek od Mirorich »

Gratuluji. :-) Jen nevím v čem spočívá ta tvá neporazitelnost. :-)

Btw. není to nuda všechno nakrást? Já osobně jsem nikdy nepotřeboval krást, protože jsem měl tolik prachů, že jsem skoro nevěděl co s nima. A nejlepší předměty jsou stejně v 90% mimo krámy a získávají se bojem nebo nalezením (byť ukrást jdou v někdy taky: Kangaax příklad pro všechny).
Uživatelský avatar
valcik
Sigilan
Příspěvky: 311
Registrován: 5.1.2010 16:13
Bydliště: Záhorská nížina

Re: BG2: Planární koule

Příspěvek od valcik »

Od mága, ktorý je uväznený medzi portálmi v Underdarku, sa dá šlohnúť pekná helma pre zlé postavy. Treba byť ale svižný, pretože mág po ukončení úlohy prchne z mapy. :twisted:
Mirorich
Sigilan
Příspěvky: 92
Registrován: 7.8.2011 11:58

Re: BG2: Planární koule

Příspěvek od Mirorich »

valcik píše:Od mága, ktorý je uväznený medzi portálmi v Underdarku, sa dá šlohnúť pekná helma pre zlé postavy. Treba byť ale svižný, pretože mág po ukončení úlohy prchne z mapy. :twisted:
Myslím že pokud se s mágem při dělení kořisti nepohodneš a v následujícím boji ho zabiješ, tak tu helmu získáš taky.
Btw. ta helma mi zas tak super nepřijde. Co si vzpomínám, tak dává jen kouzlo smrti ne? :-)
Uživatelský avatar
valcik
Sigilan
Příspěvky: 311
Registrován: 5.1.2010 16:13
Bydliště: Záhorská nížina

Re: BG2: Planární koule

Příspěvek od valcik »

..dobré je, že ju môže použiť aj mág. Špatné je, že naozaj dáva Kúzlo smrti, myslel som že je to Kvílení Bánší. :-)
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“