BG Trilogy

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Re: Jak správně nainstalovat BGT

Příspěvek od Kalach »

Prvykrat som BGT konecne rozbehol aj s cestinou :twisted: Instaloval som najprv podla solxigerovho navodu kedze mam tiez BG Compilation..
Landorov navod som neskusal nebolo treba..A kedze uz to ide uz sa mi to ani skusat nechce..Ale tymto navodom by mala cestina na 90% ist ;-)
Ked budem BGT instalovat druhykrat nainstalujem to Landorovim sposobom ;-)
Uživatelský avatar
Resurrection
Sigilan
Příspěvky: 38
Registrován: 2.10.2005 11:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Resurrection »

Takovej blbej dotaz, cim se lisi Solxieruv navod od toho meho puvodniho? :roll:
Secrets are power.
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Příspěvek od Kalach »

Resurrection píše:Takovej blbej dotaz, cim se lisi Solxieruv navod od toho meho puvodniho? :roll:
Mno to by ma zaujimalo tiez..Instaloval som to podla tvojho navodu a vtedy to neslo :-( Neviem preco :-? A nelisi sa nicim asi len tymto , bgtosc intl.exe http://www.gameexpres.cz/download/bgtosc_intl.exe
Uživatelský avatar
Resurrection
Sigilan
Příspěvky: 38
Registrován: 2.10.2005 11:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Resurrection »

Jj, to je international patch pro jine nez anglicke jazykove verze pokud vim. No mozna i pro UK verzi... ale to by melo bejt jedno. To je fuk, hlavne ze uz to de :D
Secrets are power.
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Příspěvek od Kalach »

Resurrection píše:Jj, to je international patch pro jine nez anglicke jazykove verze pokud vim. No mozna i pro UK verzi... ale to by melo bejt jedno. To je fuk, hlavne ze uz to de :D
Sak jj..Ale podla tvojho navodu som to skusal este na verzi BGT 1.4na 1.5a nie...Tak neviem... ;-) Ale uz to ide a to je hlavne :twisted:
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Re: BG Trilogy

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Tak mám problém, vzal jsem si název Wizard of the Coast opravdu k srdci a vytvořil partu se samých mágů: gnóm-iluzionista, Imoen (dual hned jak to šlo), Xzar, Dynaheir, Edwin a Xan. A právě u Xana se vyskytl problém... Znešknodnil jsem toho padoucha v dolech a vzal Xanem z truhly jeho meč, ale ouha - meč nelze použít. Ani Xanem. Je v inventáři a nejde s ním ani pohnout.Tak jsem zkusil přes editor meč přendat Xanovi přímo do ruky, ale ani pak není meč aktivní a nelze použít :((( Nevíte co s tím?
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: BG Trilogy

Příspěvek od Razfallow »

Nehrát BGT :?: :think:

Ne vážně, BGT dalo Xanovi verzi meče z BG2, který je ovšem neodložitelný(tzn. že s ním nelze hýbat). Můžeš si to upravit sám v Near Infinity(zaškrtni flag Droppable) nebo DLTCEP(zaškrtni flag Movable). Nebo mi napiš kód toho předmětu(to jen pro případ, že by se nějak lišil od mého, i když pochybuji) a já ti pošlu rovnou upravený předmět.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Re: BG Trilogy

Příspěvek od solxiger »

Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Re: BG Trilogy

Příspěvek od Kalach »

Cawte prosim vas mohli by ste odporucit niake dobre mody do BGT (ktore dobre funguju s BGT??????) diki moc...;)
P.S. Najnovsia verzia BGT je 1.5b ze?
javoxy

Re: BG Trilogy

Příspěvek od javoxy »

Oplati sa BGtrilogy? Ako chcel by som hrat BG1 od zaciatku zo zaklinacom, tak by to bolo fajn, ale ci s tym nie su v hre nejake technicke problemy, ktore by mi mohli zabranit v dokonceni hry...lebo ak hej, tak to radsej budem hrat BG bez modov...
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Re: BG Trilogy

Příspěvek od solxiger »

Kalach píše:P.S. Najnovsia verzia BGT je 1.5b ze?
Z toho linku postnutého vyššie stiahneš VŽDY najnovšiu verziu, zatiaľ to je stále BGT1.5b.
javoxy píše:Oplati sa BGtrilogy?
Ja už by som to inak ani nehral a s CZ celkom funguje,
javoxy píše:...nie su v hre nejake technicke problemy, ktore by mi mohli zabranit v dokonceni hry.
Kritické žiadne, nejaké menšie sú, ak stiahneš BGT je tam aj Readme, kde sú napísané.
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Re: BG Trilogy

Příspěvek od Kalach »

Ty co hravaju BGT s niakymi modmi mohli by niake odporucit???:)
Uživatelský avatar
P.J.Trewor
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 2.4.2008 18:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BG Trilogy

Příspěvek od P.J.Trewor »

Zdravíčko,
hrajeme s přítelkyní BGT v multiplayeru a teď se nám stala nemilá věc. Při přechodu do SoA, kdy nás přepadnou stínový zloději se objeví video se stanem (to stejný jako když se spí) a pak se opět vrátí postavičky stínových zlodějů a naší družinky, ale všichni tam pouze postávají, rozhlížej se a dál se nic neděje. Nejde vůbec nic dělat, protože panely s ovládáním vidět nejsou a ani nejdou zobrazit. Setkal jste se s tím někdo, nevíte co s tím? Nepomohla ani nová instalace BGT.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Tak mě napadá, ovlivní nějak instalace BG:T uvěznění postav na začátku SoA? Jakože třeba nejdu s Imoen, ani s Jaheirou + Khalidem, jestli mi zůstanou ty postavy (alespoň ty, které jsou i ve dvojce)?
Taky jsem hledal podrobný návod instalace (vím, že tu někde byl), ale nemohu ho najít, můžete mi dát link nebo napsat návod, jak na to?

EDIT: Jo, aha, ono je to o kus zpět v textu, nějak jsem to přehlédl, už mi z té matury šibe.
EDIT2: Ono je asi nutné mít Tales of the Sword Coast, že?
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
P.J.Trewor
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 2.4.2008 18:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BG Trilogy

Příspěvek od P.J.Trewor »

Tak přechod už funguje, je na to patch, který chybu napraví.

Carlos: Nám při přechodu stará parta nezůstala. Jaheira i Imoen tam samozřejmě zůstali, ale třeba Kivan, kterého jsme měli, zmizel, zatímco Misc, který v partě nikdy nebyl se tam klasicky objevil za mřížema. Jediný rozdíl byl, že Imoen nebyla Mág/Zloděj, ale stále jen zloděj tak, jak skončila první část. Tales of the Swoard Coast je potřeba.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“