BG Trilogy

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
vavr
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 30.10.2006 9:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vavr »

Tak jsem si teda nainstalovat BGT a nejake ty mody... Musim rict, ze zatim mi to jede bez chyby a nejake bugy mi to nehazi... Vzhled stejny jako tutu (BG2) a libi se mi moznost zacit jak BG, BG2 SoA, tak i BG2 ToB... Coz u tutu neni a musi se odnistalovat :-x takze BGT je podle meho nazoru lepsi... ;-) :-D

Vlastne jednu vytku bych mel... Kdyz jsem si to nainstaloval, tak mi to prepsalo puvodni obrazek z BG (Edwin nebo taky ten obrazek kouzelnika)... Coz me dost nastvalo, protoze vetsinou hraju za maga nebo zaklinace a ten obrazek pouzivam, tak jsem si musel stahnout z netu... Ale jeste me vlastne napadlo, ze to mohl udelat nejaky mod... :roll:
8-)
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Příspěvek od solxiger »

Prosím, ako nainštalujem BGT?? V topicu chýbajú download linky. Mám The Complete Baldur s Gate Compilation http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=869
Nemá to problém s CZ ?
Akú verziu /patch/ hry potrebujem??
Kedy instalnuť CZ ?
Spôsob inštalácie.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

solxiger:
- Download link najdeš tu: http://forums.spellholdstudios.net/inde ... howfile=54
- Readme by mělo být uvnitř archivu
- forum o modu je tu: http://forums.spellholdstudios.net/inde ... wforum=261
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Příspěvek od solxiger »

Landor píše:- Download link najdeš tu: http://forums.spellholdstudios.net/inde ... howfile=54
Dík, Readme je na svojom mieste /sú tam aj potrebné verzie hry/, momentálne idem na nočnú, ale zajtra ráno sa do toho púšťam...

EDIT: Inštaláciu som začal: Full BG I + patch, Full BG II, češtiny, skopčil som BGT1.04 do priečinka BG II spustil BGT.exe čosi sa začalo diať /vraj tam musím napísať celú cestu, pritom na začiatku ju určilo správne/, ale išiel som do rochoty...
PS: Čo som videl, nových textov je celkom málo, to by sa snáď dalo rýchlo preložiť...

EDIT2: Funguje to nádherne, ešte to preinštalujem na novo bo som to robil pokus-omyl.
Resurrection píše:Cestina funguje jednoduse tak, ze nainstalujes cestinu do jednicky i do dvojky a pak to teprve konvertis. Jediny problem je prave v tom co rika Landor ze do BG1 casti jsou BGTeckem pridany nejake texty, ktere tam puvodne nejsou a tedy nejsou ani prelozeny a to napriklad nazvy zapisu v deniku. Jinak to s cestinou funguje dobre, ja ji sice nepouzivam, ale videl jsem to slapat s ni bez problemu.
Len CZ v BGI značne hapruje /vypadli všetky texty, len menu a nejaké popisky idú/, poradte niekto ako ju tam narvem...
Uživatelský avatar
Resurrection
Sigilan
Příspěvky: 38
Registrován: 2.10.2005 11:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Resurrection »

solxiger píše:Len CZ v BGI značne hapruje /vypadli všetky texty, len menu a nejaké popisky idú/, poradte niekto ako ju tam narvem...
Mel bys nainstalovat v tomto poradi:

- BG1
- TotSC
- oficialni patch (5521, 5512 podle verze, pokud mas Original Saga tak nemusis myslim)
- cestinu do BG1
- BG2
- ToB
- oficialni patch (BETA patch nedoporucuju)
- cestinu do BG2
- BGT-weidu jakozto prvni mod
- ostatni weidu mody

BGT-weidu si bere zdroje z BG1, konvertuje je do formatu BG2 a kopiruje vysledek do adresare BG2. Pokud tedy pred instalaci BGT budes mit v obou dilech dialog.tlk cesky (=nainstalovanou cestinu), bude cesky i vysledny BGT a nevybavuju si ze by se mi to nejak rozhodilo (ackoliv jak rikam, s cestinou sem to delal asi jenom jednou). Cesky nebudou ty pridany texty jako nazvy zapisu v deniku apod. Vypada to ze si tam asi na neco zapomel. Mel si tu cestinu nainstalovanou pred instalaci BGT?
Secrets are power.
Uživatelský avatar
vavr
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 30.10.2006 9:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vavr »

JJ. cestina funguje dobre vsude tam, kde byla v original BG1... Takze NP ;-)
8-)
Uživatelský avatar
vavr
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 30.10.2006 9:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vavr »

Lidicky HELP!!! Najednou m i z niceho nic nejde mapa... Mam tam jen mapu z BG2... Cela mapa jak byla predtim (BG1+BG2+ToB) tam ted uz neni a je tam jen ze SoA :cry: Nevite pls nekdo co s tim? DIky moc!!!
8-)
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Příspěvek od solxiger »

A nemám súbory s CZ v zložkách BGI a BGII premenovať z : čeština na english?? Spozná BGT pri konverte Takto označený súbor??
Mometálne som tam prestal... Cakám odpoveď !! ;-)
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

solxiger: Ne, ty složky, to je jenom instalátor češtiny, toho se to netýká.
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Příspěvek od solxiger »

Tak už mi to FRČÍ!! ;-) Dík
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

solxiger píše:Tak už mi to FRČÍ!! ;-) Dík
a v čem byl zádrhel?
Uživatelský avatar
Resurrection
Sigilan
Příspěvky: 38
Registrován: 2.10.2005 11:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Resurrection »

vavr píše:Lidicky HELP!!! Najednou m i z niceho nic nejde mapa... Mam tam jen mapu z BG2... Cela mapa jak byla predtim (BG1+BG2+ToB) tam ted uz neni a je tam jen ze SoA :cry: Nevite pls nekdo co s tim? DIky moc!!!
Jak se ti to stalo? Kdyztak to pastni na to forum tady a koukni sem jestli to neni stejnej problem.
Naposledy upravil(a) Resurrection dne 1.8.2007 17:45, celkem upraveno 1 x.
Secrets are power.
Uživatelský avatar
vavr
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 30.10.2006 9:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vavr »

To ja prave nevim jak se mi to stalo… :shock: Ale jak prijdu domu, tak si stahnu Worldmap v6.6 nainstaluju a uvidim co se bude dit… Doufam, ze to pomuze, protoze cele to zase preinstalovavat se mi nechce :-(
8-)
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Příspěvek od solxiger »

Landor píše:...a v čem byl zádrhel?
Som poriadne neprečítal Readme :oops: a BGII mala až o 1GB viac :-?
Uživatelský avatar
vavr
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 30.10.2006 9:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vavr »

Tak jsem si to stahl... Ale nemuzu to nainstalovat... Ono tam neni totiz ten spousteci soubor :-( :-?
8-)
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“