Export postavy z BG série do jiných her

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Patejl
Sigilan
Příspěvky: 73
Registrován: 30.12.2005 0:31

Re:

Příspěvek od Patejl »

Razfallow -> Vsak ono to cele bylo kvuli me, navic ja to hraju s cestinou, a tam opravdu stoji "je mozne importovat..." proto me to tak zmatlo, a proto jsem se tady radeji zeptal ;) btwq, ale je skoda ze od toho nakonec upustili :D
What can change the nature of man...? // Co muze zmenit charakter cloveka...?
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

No právě že to škoda není, vzhledem k rozdílným herním pravidlům v NWN a herní rovnováze by sis naimportoval stejně jen jméno a portrét ;-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Lucky
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 24.7.2008 0:30

Re: Chyby, problémy a jejich řešení

Příspěvek od Lucky »

stala se mi taková divná věc - normálně jsem navázal na throne of bhaal, přítelíčka jsem schoval do batohu a ted když ho uvolním ven tak mi zmizí z inventáře, udělá se zvuk jako obvykle když ho vytáhneš z batohu ale nikde se neobjeví! když zkouším přivolat nového řekne mi že už přítelíčka máš ale on prostě není vůbec nikde...asi se ten můj Imp bojí že mu dám pohlavek :-(
Uživatelský avatar
Patejl
Sigilan
Příspěvky: 73
Registrován: 30.12.2005 0:31

Re:

Příspěvek od Patejl »

Carlos píše:No právě že to škoda není, vzhledem k rozdílným herním pravidlům v NWN a herní rovnováze by sis naimportoval stejně jen jméno a portrét ;-)
Hmmm... Asi si to budu muset sehnat, kdyz uz brzy dohraji tu BG sagu ;)

A do Icewind dale se postavy naimportovat daji...? :P
What can change the nature of man...? // Co muze zmenit charakter cloveka...?
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Patejl píše:A do Icewind dale se postavy naimportovat daji...? :P
Oficiálně se nedají mimo BG ságu importovat nikam. Jak už jsem napsal.
V případě IWD2 to vzhledem k odlišnosti pravidel nepřipadá v úvahu vůbec, jestli jdou z BG1 importovat do IWD1 nějakým editorem, nevím, ale obě hry využívají stejnou edici pravidel, takže bych to zcela nevylučoval.
Uživatelský avatar
Patejl
Sigilan
Příspěvky: 73
Registrován: 30.12.2005 0:31

Re:

Příspěvek od Patejl »

Ajantis píše:Oficiálně se nedají mimo BG ságu importovat nikam. Jak už jsem napsal.
V případě IWD2 to vzhledem k odlišnosti pravidel nepřipadá v úvahu vůbec, jestli jdou z BG1 importovat do IWD1 nějakým editorem, nevím, ale obě hry využívají stejnou edici pravidel, takže bych to zcela nevylučoval.
Aha, tudiz dobre, se svym necromacerem se budu muset tedy rozloucit po dohrani ToB... no, nevadi, nove postavy cekaji :mrgreen:
Diky za trpelivost s odpovedmi ;)
What can change the nature of man...? // Co muze zmenit charakter cloveka...?
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Export postavy z BG série do jiných her

Příspěvek od Tarreb »

No nemusíš, mohl bys za něj jet zase od znova, teoreticky(alespon myslím ze to jde).
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“