BG2: Problém v doupěti mozkožroutů (mindflayer)

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Ale je taky moznost ze se tam mozkozrouti prestali obnovovat jako me. Pak pomuze uz jen premena v zabijaka.
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Uživatelský avatar
JeKo
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 2.7.2006 19:28
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JeKo »

Díky moc za rady :-P
(\__/)
(+'.'+) This is Bunny. Copy and paste Bunny into
your
(")_(") signature to help him gain world domination.
Jesus
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 3.2.2010 17:33

Re: BG2: Problém v doupěti mozkožroutů (mindflayer)

Příspěvek od Jesus »

Zdravim. ten isty problem s otvaranim poslednych dveri. Prvi krat som ich otvoril Slayerom. Vsetko v poho. Potom som si to dal cele znovu lebo som tam nieco dovrzal a dozvedel som sa ze sa to da otvorit aj ovladnutym Ulithidom. Tak tam mam dvoch a ani bohovi to otvorit. tak som to skusil znovu so slayerom avsak ten o chvilu po premene utrpi nejake zranenie, potom 2x tolko , 3x a to uz som dead. neda sa to vyliecit bo to postupne berie nasobky prveho zranenia. Takze dvere bud neotvorim alebo otvorim a umrem. ???? neviem co je lepsie :)
Ked kliknem na Ulithida , tak sa mi nezobrazi moznost otvorenia dveri. Ani ked je oznaceny spolu s nejakou postavou sa to neotvori. Vobec mi to nejde.
Nevieto co sa s tym da urobit a preco mi ako Slayerovi cosi berie zivoty?
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: BG2: Problém v doupěti mozkožroutů (mindflayer)

Příspěvek od PostTrauma »

Mozkožrout otevře dveře, když ho postavíš dost blízko k nim. Resp. dveře se otevřou samy, když je u nich blízko mozkožrout.

A když jsi ve Slayer formě moc dlouho, začnou se ti ubírat životy.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Jesus
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 3.2.2010 17:33

Re: BG2: Problém v doupěti mozkožroutů (mindflayer)

Příspěvek od Jesus »

No mozkozrutov mam uplne pri dverach a nic. klikam na dvere a nic . klikam okolo dveri a nic. podarilo sa mi kliknut aj za dvera a nic.
Zo zabijaka do vlastnej podoby sa da zmenit aj z vlastnej vole alebo treba proste pockat kym sa sam nepremenis spat? Som bol v tom doteraz ze sa sam po urcitom case zmenim spat a nemozem to ovplyvnit.

edit: teraz som si vsimol ze tam mam ikonku na premenu spat na cloveka. sry. Ale ti mozkozruti mi to stale neotvaraju....
Naposledy upravil(a) Jesus dne 7.2.2010 16:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
valcik
Sigilan
Příspěvky: 311
Registrován: 5.1.2010 16:13
Bydliště: Záhorská nížina

Re: BG2: Problém v doupěti mozkožroutů (mindflayer)

Příspěvek od valcik »

Mám silný pocit, že jedny z tých dverí na konci bludiska sú zatvorené iba na obyčajný zámok, neovláda ich mozog illithidov. Skús ich normálne odomknúť pomocou zlodeja, alebo kúzlom "Zaklep".
Jesus
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 3.2.2010 17:33

Re: BG2: Problém v doupěti mozkožroutů (mindflayer)

Příspěvek od Jesus »

Tie uplne posledne pred mozgom idu normalne odomknut, ale tie predposledne v miestnosti s cca 5-6 Ulithid a 2-3 Klepetacmi, tak tie mi Ulithid neotvori a furt nechapem preco. odohram to cez Slayera. ty kokos teraz mi trvaloo min. tak 2x tak dlho kym som to presiel ako prvy krat pred 2 dnami. a to som uz teraz vedel co kam ako a kolko. idem dalej.
Uživatelský avatar
valcik
Sigilan
Příspěvky: 311
Registrován: 5.1.2010 16:13
Bydliště: Záhorská nížina

Re: BG2: Problém v doupěti mozkožroutů (mindflayer)

Příspěvek od valcik »

..potom si myslím, že treba doviesť ku dverám obyčajného illithida, nie ulitharida. Na tento problém som nikdy nenarazil, pri každej hre som pomocou obojkov pochytal pár mozgožrútov a dvere sa vždy bez problému otvorili. (mozgožrúti sa respawnujú v miestnosti, ktorá je severne od uspaných otrokov.)
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: BG2: Problém v doupěti mozkožroutů (mindflayer)

Příspěvek od PostTrauma »

V tom dungeonu je místnost (s těmi krvavými lázněmi), kde se každou chvíli respawnuje mozkožrout. Pomocí toho jdou otevřít oboje dveře.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: BG2: Problém v doupěti mozkožroutů (mindflayer)

Příspěvek od Tarreb »

Ale nerspawnuje se pořád, jen asi 10x, tak pozor, nezabíjet.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“