BG1: Problém s nadviazaním na TotSC

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Opět mám problém s tou rituální dýkou v Durlagově věži... tak nějak si pamatuju, že musím zabít toho Graela abych se k ní dostal, ale nemůžu jí najít :( mmže mi někdo poradit kde jí mám hledat?
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Dýka ti padne na konci z demon knighta. Z Graela (je to ten ghoul ?) ti padne kameň, ktorým sa dostaneš do miestnosti s trónom.

Raz sa mi ale stalo, že mi ten kameň nepadol a tak som nemohol dokončiť Durlagovu vežu.
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

aha ... díky, tak si to pamatuju blbě - sem si právě myslel, že musím tu dýku mít NEŽ půjdu k démonickému rytíři... sem to ale hlava děravá :roll:
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
sulda
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 22.3.2010 21:54

Problemy s dohranim datadisku

Příspěvek od sulda »

takze jestli to dobre chapu tak jedine reseni je vyjit z podzemniho mesta zpatky na povrh, dodelat si lokace z datadisku a pak se tam vratit? Neda se nejakym zpusobem vytvorit ten mission pack save, ktery by me hodil do te vesnice?
Uživatelský avatar
Fantasy
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 17.5.2009 11:50
Bydliště: Na cestách....

Re: BG1: Problém s nadviazaním na TotSC

Příspěvek od Fantasy »

(Snad to sem patří) ..Mám problém se dostat do lokace severně od mostu, který směřuje do Baldurovy Brány ...je to ta lokace, kde farmář zadává quest zlikvidovat tuším 20 zombíků. Když dojdu k severnímu okraji mapy, tam kde má kněžka Tenya domek, tak nenaběhně kurzor, který značí postup do oné lokace, tím pádem se nemohu dostat ani do Ulgothova vousu ...ten je začerněn. Bojím se, aby se tam šlo později dostat vůbec. Co s tím ??? :-(
Uživatelský avatar
valcik
Sigilan
Příspěvky: 311
Registrován: 5.1.2010 16:13
Bydliště: Záhorská nížina

Re: BG1: Problém s nadviazaním na TotSC

Příspěvek od valcik »

Najskôr sa presuň po moste do ľavej časti mapky a k severnému okraju vykroč až potom, keď už budeš za mostom.
Uživatelský avatar
Fantasy
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 17.5.2009 11:50
Bydliště: Na cestách....

Re: BG1: Problém s nadviazaním na TotSC

Příspěvek od Fantasy »

Dík, funguje ...zvláštní je, že před instalací BG1-easypacku se tam šlo dostat i ze SV rohu (Tenyina chaloupka), no, teď už ne. Nicměně, Ulgothův vous je stale nedostupný, (chtěl bych ho totiž projet ještě před bránou) ...opět před instalací easypacku se do vousu šlo dostat prakticky hned ze začátku po opuštění Svítící tvrze (byl dostupný) a teď nikoliv. ...??? :-?
Uživatelský avatar
valcik
Sigilan
Příspěvky: 311
Registrován: 5.1.2010 16:13
Bydliště: Záhorská nížina

Re: BG1: Problém s nadviazaním na TotSC

Příspěvek od valcik »

Hm, Easypack nepoznám, netuším kde je zrada. Nedá sa tam dostať ani z tej mapky, na ktorej pomáhaš farmárovi v boji proti zombíkom?
Uživatelský avatar
Fantasy
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 17.5.2009 11:50
Bydliště: Na cestách....

Re: BG1: Problém s nadviazaním na TotSC

Příspěvek od Fantasy »

Bohužel nedá, ale už jsem to vyřešil cheatem, sice nerad, ale muselo to být ... :-| Jinak dík ... :salut:
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“