BG1: TotSC: Durlagova věž

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

Tu dýku lze získat z pokladnice ve čtvrtém patře mám ten pocit,ale myslím že k tomu musíš splnit nějaký úkol v tom patře . :-)
Bojuj se smrtí jestli chceš,stejně jednou prohraješ.
Trexy
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 25.10.2006 20:09

Příspěvek od Trexy »

Ta pokladnice je kde přesně? Podle návodu mam zabít vrchního ghasta z něj mi vypadl kámen pro kompas? Nemužu najít tu pokladnici.
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

Někde uprostřed mapy,není to tam až tak velké,nevim je to už nějaký pátek co jsem to hrál naposledy. :-(
Bojuj se smrtí jestli chceš,stejně jednou prohraješ.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Trexy: Tuším, že hledáš číslo 9:

Obrázek

http://gamebanshee.com/baldursgate/loca ... tower4.php
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Trexy
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 25.10.2006 20:09

Příspěvek od Trexy »

Díky moc :) Klaním se :dancing:
Uživatelský avatar
Windwalker
Sigilan
Příspěvky: 34
Registrován: 21.4.2006 16:42
Bydliště: Forest of Cosir

Příspěvek od Windwalker »

Potřebuju pomoc.

Jsem v Durlagově věži v prvním podzemí. Mám Hlavici i rukojeť paličky a ty mám podle návodu zkout dohromady v kovárně. Jenomže při klepnutí na kovadlinu mi sice z inventáře zmizí víše zmíněná hlavice a rukojeť ale žádný hotový-ukovaný- předmět nezískám.

Potřeboval bych poradit co s tím, popřípadě i tag abych si ji mohl vyvolat přes konzoli ( i když konzole a chatování jsou díla dábla :twisted: )
Pokud se zeptáte, budete za hlupáky pět minut.
Pokud se nezeptáte, budete za hlupáky celý život (celé hraní BG)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

V prvé řadě nainstaluj patche, pokud je nemáš - tenhle dungeon je bez nich zabugovaný jak prase.
Uživatelský avatar
Windwalker
Sigilan
Příspěvky: 34
Registrován: 21.4.2006 16:42
Bydliště: Forest of Cosir

Příspěvek od Windwalker »

No nevím... Patche mám, tím to nebude, spíš by se mi šikl tag té palice se kterou mám v 1.pat. DV praštit do gongu. Bez toho se nehnu :cry:
Pokud se zeptáte, budete za hlupáky pět minut.
Pokud se nezeptáte, budete za hlupáky celý život (celé hraní BG)
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Příspěvek od Kalach »

Pls treba instalovat niake patche aj ked mam bg tutu? Su aj v tutu v durlag`s tower niake bugy?dik.
Pls help som v durlagovej vezi v prvom podzemnom patre... A tam su styria strazcovia a kazdy mi da jeden quest aby som mohol ist dalej.. Lenze jeden ten quest ten s co mam vyrobit to vino neviem... Nahodim stroj do pohybu ale stale mi napise lis je pripraven k pouziti ale treba niaku pohonnu silu ci co.... neviete co s tym? dik.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Kalach píše:Pls treba instalovat niake patche aj ked mam bg tutu? Su aj v tutu v durlag`s tower niake bugy?dik.
Pls help som v durlagovej vezi v prvom podzemnom patre... A tam su styria strazcovia a kazdy mi da jeden quest aby som mohol ist dalej.. Lenze jeden ten quest ten s co mam vyrobit to vino neviem... Nahodim stroj do pohybu ale stale mi napise lis je pripraven k pouziti ale treba niaku pohonnu silu ci co.... neviete co s tym? dik.
Tutu by již mělo být bez problémů - alespoň jsem na žádný nikdy nenarazil.
ad Návod na řešení problému s vínem - dovolím si předem publikovat z chystaného překladu:
"V pokladnici vezměte podivně vyhlížející klíč a otevřete jím stolek v dámské ložnici. V zásuvkách naleznete páku. V sousední šatně jsou hrozny, vezměte je také. Nyní máte vše potřebné, vydejte se do sálu s motorem. Tam zapojte páku (dvakrát klikněte na ovládací panel na můstku), čímž zprovozníte zařízení. Pokračujte do místnosti s vinným lisem a dvakrát na něj klikněte. Získáte láhev vína. "
(takto mi to vždy fungovalo bez obtíží)
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Příspěvek od Kalach »

Takto som to robil len neviem kde je miestnost s vinnym lisem??? :oops:
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Kalach:
http://www.dudleyville.com/bg1/ar0511.htm
lis je v místnosti označené na mapě jakožto "Wine Press"
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Příspěvek od Kalach »

A to miestnost zo strojom je oznacena ako engine room?? Tak potom neviem jak dat ten stroj do pohybu....??jak ho mam zpojazdnit aby som potom dostal z toho lisu to vino?? ja som si myslel ze ta miestnost kde je ten lis je ten stroj.. :oops: moc dik..
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Jo, podle té mapky je to engine room, který zapneš pomocí páky, kterou jsi našel Geraltem zmiňovaným návodem v zásuvce. U toho stroje vyjdeš po schodišti a zatáhneš za tu poslední páku na zdi (jezdi tam kurzorem a uvidíš to), poté bude přístroj i lis aktivní.
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Příspěvek od Kalach »

JJ diki...uz to jde... Len som nevedel spustit ten stroj behal som po stroji a nie po stene a nakoniec ta paka je na stene.. ;-) Ok dakujem vam.. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“