BG2: Pevnosti

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Pevnosti

Příspěvek od Jab »

Tak jsem se s tím svým v budoucnu F/D dual-classem vydal do Trademeetu, anžto nikde jinde nevedou magické scimitary a kyje. Splnil jsem i questy atp. Nicméně co jsem zkoušel (přes ShadowKeeper), tak se mi v budoucnu neotevře možnost získat druidský stronghold (nenabídnou se mi questy ani možnost vyzvání toho druida o vedení Grove). Nedá se to nějak (přes konzoli asi) "podvést". Já vážně nechci zase sdílet hrad s Nalií (ani nemluvě o prima titulu Archdruid)... :-(
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Pevnosti

Příspěvek od Razfallow »

BG2Tweak Pack jsi zkoušel?

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Pevnosti

Příspěvek od Jab »

Razfallow píše:BG2Tweak Pack jsi zkoušel?
Myslíš instalovat Multiple Stronghold? To jsem asi nedával, anžto jsem chtěl právě jeden stronghold. Ale mohl bych to zkusit. Hmm...
No, teď už jen aby se mi povedlo instalovat BG2 na tenhle zázrak, co mám s sebou na chalupě (nemám administrátorské oprávnění, tak ho teprva sháním). :-)

P.S. Tak nepodaří. No, hlavně že jsem si flešku naplnil mody a vzal si s sebou CDčka a savy. :-x
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Pevnosti

Příspěvek od Razfallow »

Multiple Stronghold má teď dvě verze, ta původní ti dá všechny pevnosti, a nová pouze pevnosti pro všechna tvé povolání (pokud jsi multiclass).

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Re: BG2: Pevnosti

Příspěvek od dodo »

mno ono kedze pouzivas SK mozes skusit tuto fintu. Nastav si expi tak abi tvoje druidske povolanie bolo vyssie ako bojovnik, a skus poplnit questy pre druida, tak ci onak po dosiahnuti 14 urovne by sa ti automaticky mal ukazat posol a "pozvat" ta na suboj arcidruidov aj vtedy ked si multi povolanie.
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Pevnosti

Příspěvek od Cesare »

...abych neofftopikovala v jiným threadu:
Carlos píše:Což je velká škoda, hájek skrýval určitě velký potenciál (stejně jako třeba planární koule), ale bohužel nebyl využit. Paradoxně promakaná byla jen bojovníkova pevnost.
Bardova pevnost mi přijde taky hodně fajn. Možná ji mám dokonce radši, než tu bojovnickou.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Pevnosti

Příspěvek od Carlos »

Pravda, na barda jsem zapomněl, divadlo je samozřejmě super!
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Lopot
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 14.11.2009 22:34

Re:

Příspěvek od Lopot »

Illuminating píše:Co vynáší vlastnictvý druidského hájku?
To by aj mňa zaujímalo som síce arcidruid ale čo ešte okrem toho mena možem dostať?
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Re:

Příspěvek od Field Mouse »

Lopot píše:To by aj mňa zaujímalo som síce arcidruid ale čo ešte okrem toho mena možem dostať?
Tuším že dostaneš figurku lva se třema útokama za kolo, což není ani zlé, ani velmi super. Jinak kromě titulu nic. Ale pořád lepší než dostávat peníze, kterých je ke konci stejně dost :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Lopot
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 14.11.2009 22:34

Re: BG2: Pevnosti

Příspěvek od Lopot »

Tak to mi je na milú Jarmilu lebo vo vačšom vlkodlakovi 3 útoky za kolo aj tak mám a žiadnu figúrku mi nedal :-D aj keď som ho roztrhal na cucky :twisted: a včera sa mi stala taká zaujímavosť som zabil tieňového draka a zo šupín mi cromwell vyrobil brnenie a ja som ho mohol na seba obliecť aj keď som shapeshifter. Okrem tohoto mi žiadne iné nejde. Bug? Či?
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: BG2: Pevnosti

Příspěvek od Field Mouse »

Toho lva dostaneš za dokončení úkolů pro ducha háje, za souboj s vyzyvatelem je jen ten titul. Stínové brnění bude bug, autoři mu asi zapoměli nastavit neobléknutelnost shapeshifterem - díky za info, za SS (uh, ShapeShiftera :D ) jsem nikdy nehrál a tohle jsem nevěděl :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Lopot
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 14.11.2009 22:34

Re: BG2: Pevnosti

Příspěvek od Lopot »

A kto mi tie úlohy chce dať? lebo on mi vždy len povie že som vyhral a že som najlepsi a žiadne ulohy som nemal a inak to brnenie sa mi neoplatí... lebo funguje len keď nie som vo forme a ked si dam ring +2 tak ten funguje vo forme. Mám len tú imunitu na kyselinu. Mám -17 ku armoru takže z formy ani nevychádzam lebo tankujem.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: BG2: Pevnosti

Příspěvek od Field Mouse »

Úlohy, na jejichž konci je soška lva, zadává duch háje - po zabití Faldron se stačí uvnitř háje vyspat a duch by se měl zjevit (objeví se tam rozmazaná postava, se kterou lze klasickým způsobem mluvit). Pokud jsi ale odešel a dlouho se tam neukázal, je možné, že ten úkol už propadl.
Souboj s vyzyvatelem hájku dostupný od 14. levelu je na sérii úkolů od ducha háje nezávislý.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Lopot
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 14.11.2009 22:34

Re: BG2: Pevnosti

Příspěvek od Lopot »

Ďakujem vyskušam som v čarotvrdzi tak až ked vyjdem skusim 8-)
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: BG2: Pevnosti

Příspěvek od Tarreb »

Lopot píše:Tak to mi je na milú Jarmilu lebo vo vačšom vlkodlakovi 3 útoky za kolo aj tak mám a žiadnu figúrku mi nedal :-D aj keď som ho roztrhal na cucky :twisted: a včera sa mi stala taká zaujímavosť som zabil tieňového draka a zo šupín mi cromwell vyrobil brnenie a ja som ho mohol na seba obliecť aj keď som shapeshifter. Okrem tohoto mi žiadne iné nejde. Bug? Či?
Možná to bug není... je to speciálně upravená dračí kůže... KŮŽE... a možná že v proměně nezabraňuje, ale metamorfuje společně s tělem druida.

Ale to je jen taková teorie.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“